דף הבית נשים מעמד האישה פרוייקט מגורים
פרוייקט מגורים
ronard 23/11/10 |  צפיות: 13279

פרוייקט מגורים הוא לפעמים הדרך האחת והיחידה בשבילנו להגשים את החלום שלנו לגור במקום ספציפי שנחשב ליוקרתי יותר ממקומות אחרים. מקומות כמו גבעתיים, בת ים מול הים, גבעת זאב, אריאל ועוד שנחשבים יוקרתיים במיוחד, יכולים להיות זולים הרבה יותר באמצעות פרוייקט מגורים של חברת בנייה.

"תמיד חלמתי לגור בגבעתיים" מספרת רויטל "אני במקור רמת גנית ורוב החברים שלי היו מגבעתיים והיא תמיד נראתה לי עיר נהדרת לגור בה. כמות בתי הקפה והמסעדות בגבעתיים היא גבוהה במיוחד, החינוך בה נפלא, התושבים צעירים ומשכילים.. בקיצור ידעתי שאני רוצה לגור בגבעתיים, אבל כשהגיע הזמן להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות, נדהמתי לגלות כי המחירים בגבעתיים הם גבוהים במיוחד, בתקציב שהיה לי יכולתי לקנות בגבעתיים דירת יד שנייה, של שני חדרים וחצי ואני רציתי דירת 4 חדרים. בגלל יוקרתן של הדירות התחלתי לחשוב על חיפוש דירות במקום אחר, למרות שממש לא רציתי לעשות את זה, חשבתי שאין לי ברירה אחרת.

יום אחד כשנסעתי בגבעתיים ראיתי פרסום חוצות על פרוייקט בנייה חדש שמציע דירות של 4 חדרים במרכז גבעתיים, החלטתי שלא יזיק לי לברר וכבר בפגישה הראשונה עם חברת הבנייה הבנתי שזכיתי בפיס, בזכות פרוייקט המגורים יכולתי לקנות בתקציב שהיה לי דירה חדשה עם 4 חדרים".

"כמובן שלפניי הקנייה של הדירה עשיתי את כל הבירורים הנדרשים, קודם כל ביררתי מי היא חברת הבנייה שמבצעת את הפרוייקט, לא ויתרתי לעצמי למרות שהייתי עסוקה מאוד, ביררתי בכל מקום אפשרי ואצל אנשי מקצוע רואי חשבון ועורכי דין על מצבה הפיננסי של החברה ועל האמינות שלה., לא התעצלתי והרמתי טלפון ללקוחות שקנו דירה דרך החברה כדי לשמוע המלצות. ביררתי גם על החומרים שמהם הדירה בנויה, רציתי לוודא שהחברה תבנה את הדירה בעזרת החומרים הטובים ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים ביותר, רק כאשר נרגעתי בנוגע לאמינות של החברה ולמקצועיות שלה, חתמתי על חוזה ואחרי שנה הפכתי לבעלים הגאה והמאושרת של דירת 4 חדרים חלומית במרכז גבעתיים והכל הודות לפרוייקט הבנייה שאפשר לי להגשים את חלום הילדות שלי וקנות דירה כזו".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ronard


 


מאמרים נוספים מאת ronard
 
ביטוח מקיף לרכב
06/10/11 | ביטוח רכב
מצב המכוניות בארץ ישראל ובעולם אינו מזהיר מבחינת הבטיחות בדרכים ומניעת גניבות. מדי יום נרשמות למעלה מחמישים תלונות במשטרה על פריצות או גניבות של רכבים, מדי יום נרשמות מספר תאונות, ביניהן תאונות נזק כולל (total loss), ופעמים רבות תאונות אלה גורמות לנזקים בגוף.

מה זה "קרנות גידור"?
הבנקים מציעים לגיל הזהב פתרון מימון מיוחד הנקרא משכנתה הפוכה. משכנתא זו מאפשרת שמירה על איכות חיים לקשישים ומאפשרת הכנסות נוספות לאלו אשר בבעלותם דירה. הקשיש יכול להעביר כספים ולעזור לקרוב משפחה מבלי להידרש למכור את דירתו. לבעלי דירות אין אפשרות לקבל סיוע מהרשויות השונות ולכן משכנתא הפוכה מאפשרת תשלומים ומימון בית אבות ללא צורך במכירת הדירה.

עיצוב חדרים בדירה חדשה
העיצוב הוא בעצם סידור והלבשת הבית - צריך לתכנן אותו בכובד ראש איך לקשט ולארגן אותו כדי שיהיה לכם כיף ותחושה של בית שהוא גם אסתטי וגם שימושי באותה נשימה.

מציאת עבודה בהייטק דרך חברות השמה
סיימת לימודים באחת המקצועות שקשורים לתעשיית ההיי-טק? מזל טוב! כולך נרגש מלא מוטיבציה, הידיים רועדות דפיקות לב מואצות הקרקע בוערת, הידע טרי בראש הכול כבר מוכן ואתה רוצה להתחיל לעבוד.

פרוייקט מגורים
פרוייקט מגורים הוא לפעמים הדרך האחת והיחידה בשבילנו להגשים את החלום שלנו לגור במקום ספציפי שנחשב ליוקרתי יותר ממקומות אחרים. מקומות כמו גבעתיים, בת ים מול הים, גבעת זאב, אריאל ועוד שנחשבים יוקרתיים במיוחד, יכולים להיות זולים הרבה יותר באמצעות פרוייקט מגורים של חברת בנייה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI