דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות פנים עיצוב חדרים בדירה חדשה
עיצוב חדרים בדירה חדשה
ronard 23/11/10 |  צפיות: 4049

קניתם דירה חדשה ? איזה כיף!

המפתחות ביד ועכשיו אתם עומדים לקראת עיצוב החדרים בדירה, איזו התרגשות.

העיצוב הוא בעצם סידור והלבשת הבית - צריך לתכנן אותו בכובד ראש איך לקשט ולארגן אותו כדי שיהיה לכם כיף ותחושה של בית שהוא גם אסתטי וגם שימושי באותה נשימה.

ישנם מספר דברים שעליכם לחשוב ולעשות לפני שאתם מתחילים בעיצוב –

על כל חדר להיות מותאם לבעליו, הוא צריך להתאים לו הן מבחינת סגנון והן מבחינת פרקטיות, צריך להיות מקום בחדר לכל חפציו האישיים, ובנוסף על החדר לשדר את הפונקציה שאותה הוא ממלא.

כשמדובר בחדר שינה האווירה צריכה להיות רגועה ונינוחה, על מנת ליצור מקום שנעים להיות בו גם כדי לישון וגם כדי להירגע, לכן מומלץ להשתמש בצבעים רכים ובתאורה עדינה, על הרהיטים להשתלב בהרמוניה. יש הטוענים שהכנסת אדום עז לחדר תגרום לאהבה להתלהט... אז כל אחד ושיקוליו.

בחדרי ילדים יש לחשוב על מספר גורמים, אם הילד בגיל המתאים כדאי להתייעץ ביחד עם הילד על הדברים שהוא אוהב, על מה הוא לא יכול לוותר, על איזה דברים הוא צריך וכדומה וללכת לפי קו מנחה כדי שהכול יהיה באותו סגנון ולא ייווצר כאוס של צבעים ובלגן מיותר.

זה זמן מצוין להיפרד מכול המשחקים שאינם בשימוש.

חשוב לזכור שחדר ילדים משמש לכמה שימושים כגון: חדר שינה, לימודים משחקים ואירוח, צריך שיהיה מרחב גם לגור בחדר ולשחק בו ולא רק לישון.

על מנת לקבל רעיונות מקורים כדאי לעיין בחוברות העיצוב השונות או להתבונן באתרי האינטרנט השונים.

מומלץ לבדוק על עיצוב פנים לדירה.

כדאי להשקיע בריהוט איכותי שישמור על טיב ועמידות לשנים הבאות, היום יש הרבה מבצעים, מכירות סוף עונה והנחות המוזילות את מחיר הריהוט החדש.

חשוב להכין מקומות אחסון שמתאימים לגודל הדברים שאתם רוצים לאחסן לדוגמה: שואב אבק גדול, רהיט עתיק שאינו בשימוש, רהיטי גינה שאתם רוצים לאחסן בחורף, ציוד מחנאות, אופניים וכדומה.

דירה חדשה נותנת תחושה של דף חלק, התחלה חדשה , גם אם הריהוט הוא ישן עיצוב נכון יכול לשנות את פניה של כל הדירה. כשכל דבר נמצא במקום שהכי מתאים לו ובצורה מסודרת ומאורגנת הבית נראה תמיד מסודר וכשמסודר זה נראה לרוב נקי -ככה לפחות חמתי אומרת.

מאוד חשוב לקחת דירה רק בפרויקט בניה של חברה מוכרת בשוק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ronard


 


מאמרים נוספים מאת ronard
 
ביטוח מקיף לרכב
06/10/11 | ביטוח רכב
מצב המכוניות בארץ ישראל ובעולם אינו מזהיר מבחינת הבטיחות בדרכים ומניעת גניבות. מדי יום נרשמות למעלה מחמישים תלונות במשטרה על פריצות או גניבות של רכבים, מדי יום נרשמות מספר תאונות, ביניהן תאונות נזק כולל (total loss), ופעמים רבות תאונות אלה גורמות לנזקים בגוף.

מה זה "קרנות גידור"?
הבנקים מציעים לגיל הזהב פתרון מימון מיוחד הנקרא משכנתה הפוכה. משכנתא זו מאפשרת שמירה על איכות חיים לקשישים ומאפשרת הכנסות נוספות לאלו אשר בבעלותם דירה. הקשיש יכול להעביר כספים ולעזור לקרוב משפחה מבלי להידרש למכור את דירתו. לבעלי דירות אין אפשרות לקבל סיוע מהרשויות השונות ולכן משכנתא הפוכה מאפשרת תשלומים ומימון בית אבות ללא צורך במכירת הדירה.

עיצוב חדרים בדירה חדשה
העיצוב הוא בעצם סידור והלבשת הבית - צריך לתכנן אותו בכובד ראש איך לקשט ולארגן אותו כדי שיהיה לכם כיף ותחושה של בית שהוא גם אסתטי וגם שימושי באותה נשימה.

מציאת עבודה בהייטק דרך חברות השמה
סיימת לימודים באחת המקצועות שקשורים לתעשיית ההיי-טק? מזל טוב! כולך נרגש מלא מוטיבציה, הידיים רועדות דפיקות לב מואצות הקרקע בוערת, הידע טרי בראש הכול כבר מוכן ואתה רוצה להתחיל לעבוד.

פרוייקט מגורים
פרוייקט מגורים הוא לפעמים הדרך האחת והיחידה בשבילנו להגשים את החלום שלנו לגור במקום ספציפי שנחשב ליוקרתי יותר ממקומות אחרים. מקומות כמו גבעתיים, בת ים מול הים, גבעת זאב, אריאל ועוד שנחשבים יוקרתיים במיוחד, יכולים להיות זולים הרבה יותר באמצעות פרוייקט מגורים של חברת בנייה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI