דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
עידית גל 13/01/11 |  צפיות: 1765

ישנם רבים שאינן מוצאים את הזמן בעבור פעילות גופנית, או שהמאמץ הפיזי קשה להם מדי, ואז הם ניצבים בעצם בפני שתי אופציות: האחת היא לוותר על הפעילות הגופנית ולהישאר עם גוף שאינם מרוצים ממנו, והאופציה השנייה הינה לעשות פעילות גופנית עם דיאטה מבלי שהם נהנים מכך, כשחלקם אפילו סובלים מכך אך עושים זאת כדי לשמור על המשקל. הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים השיגה תוצאות מדהימות בתחום ההרזיה, עיצוב וחיטוב הגוף ומציבה בפניכם אופציה נוספת, טכנולוגיה שמאפשרת סטימולציה לשרירים, מבלי להזדקק לאימוני כושר כלשהם. ניתן להשתמש בשיטה זו לצרכי הרזיה, סילוק צלוליט, חיטוב, הצרת היקפים, וגם עבור מגוון בעיות רפואיות.

שיטת Transion – איך זה עובד?

שיטת ה-Transion גורמת לגירוי השרירים על ידי שימוש בתדר אלקטרוני ועל ידי כך משיגה תוצאות של הרזיה, מיצוק וחיטוב הגוף. שיטה זו יכולה להתאים גם לבעלי משקל עודף וגם למי שסובל מבעיות הצטברות שומנים באזורים ממוקדים בגופו. תוך כדי שימוש בשיטה, מושגות שתי תוצאות רצויות: גם שריפת קלוריות וגם חיזוק השרירים. את התוצאות משיגים על ידי כך שמביאים את הגוף למצב המדמה את המצב שנוצר בעקבות אימון כושר, כלומר: ירידה ברמת האינסולין בדם והפרשה מוגברת של האדרנלין. שינוי זה גורם לכך שמתעורר השימוש בשומנים מהרקמה השומנית, בכדי לספק לגוף את האנרגיה לה הוא זקוק לאחר אימון אינטנסיבי. מלבד עצם העובדה ששורפים יותר שומנים, מה שתורם למשקל ולחיטוב, אפשר להבחין בתוצאות של שיפור ברמת השומנים בדם, כשהדבר נעשה לאורך זמן.

התוצאות:

באמצעות הפולסים החשמליים שמגיעים לשרירים, אלו עוברים סוג של "התעמלות". אם הייתם מתעמלים לשם השגת התוצאות של מכשיר ה-Transion, הייתם זקוקים לאימון של 3 שעות בכדי להשיג את התוצאות שטיפול בן 25 דקות משיג. השיטה גורמת לכיווץ השרירים, על ידי פולסים חשמליים ששולחים מסר לקצות העצבים. השריר המגורה מקבל גם תנועת סיבוב קלה ויחד גורם לפעולה שמדמה "סחיטה", דבר שגורם להרחקה של נוזלים בין רקמתיים. לשיטה זו אין תופעות לוואי והיא לא מצריכה טיפול תקופתי או פולשני. התוצאות מושגות באופן מהיר וברור, וניתן להשיג תוצאות מרשימות בהרזיה, כמו גם בטיפול באזורים ממוקדים. מלבד התרומה לדימוי העצמי, משיגים באמצעות המכשיר גם שיפור בבריאות הכללית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI