דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר התקנות פרקט
התקנות פרקט
Butters Sckotch 15/03/11 |  צפיות: 3798

עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

הכנה להתקנת פרקטים בדירות ועסקים

· לוחות הפרקטים העשויים מחתיכות עץ נחתכים באופן סימטרי ולאחר מכן משויפים ומוחלקים, חלק מגיעים עם גימור וחלק מגיעים על גימור חלקי, לכן בשלב ההתקנה חשוב לדעת אם מדובר בהתקנה עם גימור או ללא גימור.

· בזמן ההתקנה ניתן לשלב בין פרקט עץ טבעי ובין פרקט אחר זה כמובן כרוך בעלויות התקנה נוספות. לעיתים הספקים נותנים לוחות פרקט ישנים או מלוכלכים, ניתן להוסיף ברק טבעי לפרקטים בסוף ההתקנה היא בעזרת שמן צמחי, ככה הלקוח מרוצה שהוא יכול לעשות את זה בחלק מהתחזוקה השוטפת לרצפה.

· שריטות ושפשופים היא בעיה גדולה ממנה חוששים מתקינים רבים שמקבלים לוחות פרקטים באיכות ירודה, אך גם לזה יש פתרונות, וזה בחירה של ספק אמין ולא רק מותג אמין.

· פרקטים ורצפות עץ הם אידיאליות לעונת החורף אך התקנה קלה תהיה בחודשי הקיץ בו העץ גמיש יותר בגלל הטמפרטורות הגבוהות. פרקט מעובד באופן שגורם לו להיות פחות רגיש לנוזלים בהשוואה לעץ רגיל. רוב המתקינים יודעים כי פרקט עץ טבעי הוא לא צריך לסבול מרטיבות. רצפת הפרקט היא רצפת עץ העשויה לוחות עץ רבים והנזק יכול להיות נקודתי מאוד ולא מחייב שכל הפרקט ניזוק.


· בדרך כלל מתקיני פרקט לא אומרים ללקוחותשפרקטים ניתנים להחלפה ולהסרה בקלות יחסית, ורוב הלקוחות לא שואלים, אך אופציה זו היא חשובה ויכולה להביא לקוחות נוספים שלא חשבו שהתקנת ריצוף עץ מתאימה להם.

· התקנה של רצפת במבוק שלא כמו פרקט עץ טבעי או פרקט למינציה צריכה ארגון והכנה מעט שונה וניתן לומר שזו תת התמחות בתחום ריצוף העץ. יש המעדיפים להתקין פרקט במבוק בעסקים בטענה כי אלו אזורים שבהם הפרקט מקבל הרבה כתמים, ומפרקט מסוג זה הכתמים נספגים לאט יותר, כך שמספיקים לנקות לפני שנוצר כתם קבוע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Butters Sckotch


 


מאמרים נוספים מאת Butters Sckotch
 
התקנות פרקט
עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

דודי שמש - טל סחר
דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

למה עברתי להסעות בירושלים לעובדים שלי
12/12/10 | תעשייה
בתור בעל מפעל באזור ירושלים, אני מעסיק 80 עובדים, ואחת הבעיות הגדולות שלי בעסק הוא שימור העובדים. השכר שאני יכול לשלם הוא לא גבוהה במיוחד, כי מה לעשות אני מתחרה עם חברות מהמזרח שמייבאות במחירים שהשוק הישראלי לא יכול לעמוד בהם. אז בשביל לשמר עובדים אני הייתי צריך לחשוב על דרכים מקוריות יותר לגרום לעובדים להישאר.

פרקטים, עצים ועיצובים.
28/11/10 | ריהוט
פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

מיסוי משקיעי נדל"ן ומקרקעין
השקעה בנדל"ן ומקרקעין, בארץ ובשאר העולם, הופכת ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשקיע הישראלי. עם זאת, השקעה בנדל"ן ומקרקעין כרוכה בסיכונים רבים, כמו החשיפה להיבטי המיסוי שונים העלולים להשפיע משמעותית על כדאיות ההשקעה,והוצאות נלוות כמו למשל הוצאות על עורך דין מקרקעין

שיפוץ - פרקטים לבית
22/11/10 | שיפוצים
משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

רצפות פרקט
22/11/10 | שיפוצים
אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.

פרקטים - היסודות
22/11/10 | שיפוצים
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

שימוש חוזר בפרקטים
22/11/10 | שיפוצים
האם ניתן בכלל לפרק פרקטים ולהרכיבם מחדש? כן בהחלט ניתן לפרק ולהרכיב מחדש רצפת פרקט.

עונתיות של פרקטים ושטיחים
22/11/10 | שיפוצים
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI