דף הבית עסקים ייעוץ עסקי מה חשוב לבדוק בעת בחירת ריהוט משרדי?
מה חשוב לבדוק בעת בחירת ריהוט משרדי?
דורית לבקוביץ 03/07/12 |  צפיות: 2020

מה חשוב לבדוק בעת בחירת ריהוט משרדי?

הקמה של עסק היא המשימה המורכבת העומדת בפניו של כל מנהל. עליו לגייס עובדים רציניים ומסורים, עליו להעמיד תקציב ומימון לשכירות המקום לבית העסק, עליו להעמיד יעדים לביצוע וכמובן עליו לבחור אשר מתאים בדיוק לצורכי המשרד ולאופן העבודה השוטף שאינדיווידואלי לכל משרד ומשרד.

בבחירת ריהוט משרדי היא משימה בפני עצמה. לכאורה, רבים מאיתנו חושבים כי משובר במשימה פשוטה המורכבת מפונקציה של תקציב ועיצוב אבל בפועל מסתתרת מחשבה מעמיקה בתכנון המקום של בית העסק ובבחירת פריטי הריהוט אשר יספקו סביבת עבודה אופטימאלית הן לעובד והן למנהל וכמובן סביבת המתנה נוחה ונעימה ללקוחות שיפקדו את בית העסק.

רהיטים שנבחרו בקפידה אמורים למלא אחר שתי מטרות: האחת, לשמש סביבת עבודה נוחה ובטיחותית לעובד שתאפשר לו עבוד ביעילות ובנוחות והמטרה השנייה, להעביר מסר חשוב המרכיב את תדמית בית העסק.

למשל: מנהל בית עסק אשר עוסק בממכר מוצרי יוקרה יבחר בפריטי ריהוט יוקרתיים אשר ישרתו את המטרה של בית עסק אמיד ומצליח וכמובן יוקרתי ומפואר.

כאשר בוחרים רהיטים חשוב להקפיד על עיצוב פניםלתכנן ולחשוב קדימה, הדבר מתגלה במהרה כטעות מתמשכת מאחר והרהיטים לא משדרים את מה שבאמת בית העסק עומד מאחוריו ושנית, יהיה צורך להחליפם בהמשך ולשלם עוד כספים עבור הרהיטים המתאימים באמת.

פריטים רבים מרכיבים את הריהוט המשרדי כאשר העיקריים בהם הם משטחי העבודה של העובד ושל המנהל, כיסאות עובד דלפקי קבלה במידת הצורך וכסאות המתנה ללקוחות.

חשוב לזכור כי פריטי ריהוט מעוצבים המשדרים רצינות וסמכות לצד יוקרה בלתי מתפשרת משפיעה באופן מובהק על הנכנסים למשרד ועל התדמית המועברת אליהם.

כמובן שההשפעה ניכרת לא רק על הלקוחות אלא גם על העובדים מאחר והריהוט המשרדי התואם משפיע על האווירה ותורם לתפוקת העובד במידה והם נוחים ואיכותיים.

בעת בחירת ריהוט משרדי

בתהליך הבחירה, כאמור, מעורבים שיקולים רבים אך היכן מוצאים את כל הרהיטים העונים על כל הדרישות? ובכן, קיימות יצרניות רבות של רהיטים משרדיים ויש לבחור בקפידה חברה אמינה וותיקה בתחום אשר מספקת רהיטים איכותיים ללא פשרות תוך מתן ייעוץ עסקי וארגוני לגבי התאמה מושלמת של פריטי הריהוט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דורית לבקוביץ


 


מאמרים נוספים מאת דורית לבקוביץ
 
כל ענייני התקציב לחתונה
19/03/13 | נישואין
חשוב לבדוק בטרם הבחירה את מקורות המימון העומדים לרשותכם ולאמוד מהו התקציב המשוער העומד לרשותכם. ניתן למצוא אולמות אירועים או גני אירועים המתאימים לכל תקציב וגם לתקציבים לא גדולים ניתן למצוא מקום מתאים ומרהיב לחגוג בגדול וביוקרה שלא תעלה לכם במיטב כספכם. החלטות אלה צריכות להיעשות בשיתוף פעולה הדדי כדי לא ליצור מאבקים מיותרים בין בני הזוג טרם החתונה

מהן הזרקות בוטוקס לפנים?
הצערת המראה ושיפורו הוא משאת נפשם של רבים מאיתנו. להיראות צעיר יותר פירושו להרגיש טוב יותר עם עצמנו ולא להיכנע לנזקי הזמן המוסיפים קמטים ומשנים את הפנים שלנו, שהם למעשה כרטיס הביקור שלנו בפני העולם כולו.

זיפות גגות למבנה- החובה שלכם
חדירת מי הגשמים נגרמת ברוב הפעמים למבנה בשל הניקוז הלקוי ומגיעה בעיקר לדירות בקומות העליונות של הבניין. מדי שנה, ובמיוחד בעונת החורף, עולים הקולות של השכנים בכל מבנה אשר מבקשים ביתר שאת לאטום את הגג לפני בוא העונה הגשומה שתחמיר את התופעה עוד יותר ותגרום לרטיבות שתוביל לנזקים אסתטיים וכלכליים כאחד.

עצות לבחירת מכונת קפה
17/07/12 | צרכנות
למי לא מתחשק עכשיו כוס קפה איכותי ומשובח? מי מבינינו מסוגל להתעורר בלי לשתות את הקפה הקבוע של הבוקר? מסתבר שרבים וטובים מאיתנו אינם מסוגלים לפתוח את היום בלי כוס הקפה האהוב והמוכר או בלי הריח המשכר והנעים שלו. הארומה הנהדרת של כוס קפה איכותי וטעמו הממכר מוכרים כמעט לכל האנשים בעולם שכן זהו המשקה הפופולארי ביותר בעולם כולו.

קניית מכונת קפה יד שנייה
15/07/12 | קניות
תוכלו להסתפק במכונת קפה טחון אשר תספק לכם עד 10כוסות קפה ליום. היא מכילה מסננת רגילה או כפולה ומחיר כוס קפה אחת לא יעלה על 1.3 ש"ח לכוס. אם אתם מעוניינים במכונת קפה יד שנייה הקפידו לבדוק שיש לה את כל האביזרים וכמובן את המסננות. בדקו לגבי מטחנת הקפה שאמורה להכין את הקפה לשימוש.

מה חשוב לבדוק בעת בחירת ריהוט משרדי?
כאשר בוחרים רהיטים מלי לתכנן ולחשוב קדימה, הדבר מתגלה במהרה כטעות מתמשכת מאחר והרהיטים לא משדרים את מה שבאמת בית העסק עומד מאחוריו ושנית, יהיה צורך להחליפם בהמשך ולשלם עוד כספים עבור הרהיטים המתאימים באמת.

קפה? לשתות או לא לשתות זאת השאלה!
מי אמר שלשתות קפה זה לא בריא? מאז ומתמיד התפרסמו מחקרים בגנותו של המשקה האהוב ביותר על כולנו. אך מעולם לא הפסקנו לשתות אותו או לפחות רובנו. מה מושך אותנו לשתות את המשקה המשובח והאם הוא בכלל בריא? בכתבה הבאה...

שלבים בהליך איטום גגות
בעיקר לפני ימות החורף הגשומים, מתעורר הצורך אצל בעלי מבנים רבים ובעיקר דירות פרטיות הממוקמות בקומות העליונות, לבדוק את מצב איטום הגג שמעל ראשם. ידוע כי כאשר הניקוז של מי הגשמים

מה חשוב לדעת לפני הגדלת חזה?
במהלך ניתוח להגדלת חזה מוכנס שתל סיליקון לחזה של האישה אשר גודלו נקבע בהתייעצות עם הרופא לאור מגוון שיקולים. אורך החיים של השתלים הוא עד 15 שנה. ניתוח הגדלת חזה מיועד בדרך כלל לנשים מעל גיל 17, בו החזה לא אמור להשתנות יותר. חובה על המטופלת לערוך תיאום ציפיות עם המנתח כדי לא לפתח ציפיות מוגדלות אשר לא תואמות את המציאות ותגרומנה לעוגמת נפש בסיום התהליך.

קפה ממכונת קפה- שיא הנוחות והפינוק
17/05/12 | תזונה
כונות הקפה שהפכו ללהיט באחרונה, מאפשרות לצרכנים להתפנק בכל עת בבית או במשרד ולשתות את הקפה האהוב והמדויק בטעמו של כל אחד. כידוע "על טעם וריח אין להתווכח" ובמיוחד כאשר מדובר בקפה בו כל אחד מעדיף אותו בחומציות שונה ובטעם ייחודי- רק באמצעות מכונות קפה ניתן להגיע לטעם ייחודי בכל הפעלה היות ובמכונות אלו קיימות אפשרות שליטה על חוזק הקפה ועל ע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI