דף הבית אימון אישי NLP אימון אישי בשיטת NLP
אימון אישי בשיטת NLP
adsitecc 23/01/13 |  צפיות: 2435

רובנו מנהלים שגרת חיים המשלבת עבודה, לימודים, גידול ילדים ועוד מבלי שאנו מרשים לעצמינו, לקחת צעד אחורה ולחשוב האם אנו מאושרים מהאופן בו חיינו מתנהלים? האם אנו שבעי רצון מההתקדמות של הקריירה שלנו? האם מערכות היחסים עם בני או בנות הזוג גורמים לנו לתחושת סיפוק? והאם חיינו נראים כשם שחלמנו עליהם שהיינו קטנים? מי מאיתנו, שהרשה לעצמו לעצור לרגע ולחשוב על התשובות לאותן שאלות, אולי מצא את עצמו מעוניין בשינוי אך ברוב המקרים לא ידע כיצד למצוא את הדרך שתוביל אותו לשינוי חיובי בחייו.

טיפול המשנה חיים

גם כאשר ההבנה שחיינו אינם כשם שהיינו רוצים שייראו, אנו מתקשים לעשות את הצעדים שיובילו לשינוי המבוקש שכן פעמים רבות אין בידינו את הכלים הנכונים. פגישות עם פסיכולוג שיקנה לנו את הכלים הם לא תמיד אפשרויות הן מבחינת העלות, משך זמן הטיפול והתוצאות שלא תמיד מביאות לשינוי הרצוי. עבור אותם אנשים המבקשים לפנות לדרך חדשה, אימון NLP מהווה פתרון נהדר שכן מדובר באימון שאינו נמשך זמן רב והעלויות מתאימות לכל כיס.

מהו אימון NLP ?

שיטת אימון NLP היא שיטת הניתוב הלשוני פיזיולוגי אשר פועלת באמצעות ניתוח של האופן בו אנו מתנהלים בשגרה היומית מול הסביבה שלנו, ההרגלים, האמונות והאופן שבו אנו תופסים את כל שמתרחש בחיינו. שיטת אימון NLP דוגלת ברענון של הזיכרונות המלווים אותנו כל חיינו שלהן יש השפעה המלווה אותנו בכל יום. באמצעות עבודה על אותם זיכרונות, יש בידינו לשנות את הרגשות המתלווים לאותם זיכרונות ועל ידי כך יצירת שינוי חיובי שיבוא לידי ביטוי בהווה.

אימון NLP - כיצד הוא נוצר?

שיטת ה - NLP פותחה על ידי ג'ון גרינדר וריצ'ארד בנדלר בשנות השבעים. בנדלר טען כי המציאות שאנו חווים מתרחשת רק במוחנו ולכן רק. באמצעות עבודה על הזיכרונות והרגשות שלנו, תהיה בידינו את היכולת לשנות את המציאות בה אנו חיים. ג'ון גרינדר שתמך בהשקפתו של ריצ'ארד בנדלר הצטרף אליו ויחד הם הצליחו לפתח את שיטת אימון ה – NLP המאפשרת לכל המאומנים ליצור מציאות חדשה שמתאימה להשקפות חייהם, מציאות שתגרום להם לחוש סיפוק והנאה מדי יום.

שיטת NLP - למי זה טוב?

לכל אדם המעוניין ליצור שינוי חיובי בחייו מומלץ לעבור אימון NLP. כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בין אם מדובר בשינוי כיוון של קריירה, עבודה על דימוי עצמי נמוך שמונע מאותו אדם להגשים יעדים ומטרות, גמילה מהתמכרות כזו או אחרת, פתרון משבר שנוצר במשפחה או בחיי הזוגיות ועוד. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI