דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק רשתי איך תשווקו את המוצרים שלכם כמו מטורפים
איך תשווקו את המוצרים שלכם כמו מטורפים
ניר מרום חנינה 28/02/09 |  צפיות: 3502

על מנת לשווק את המוצרים שלכם בצורה יעילה אתם חייבים לעשות דבר אחד... להשתמש בהם !

אני מניח ששמעתם את האפליין שלכם אומר לכם את כל הזמן, אך ידידי זו האמת. קודם כל תשתמשו במוצרים שלכם וזאת על מנת שתדעו את הערך שהם מעניקים !

המוצר שלכם הוא מעולה ואני בטוח שיש לו קהל מעריצים אשר נהנה מאוד מהתוצאות שהוא נותן.הבעיה היחידה שלו היא שהוא לא מדבר. על מנת שהמוצר שלכם יעבור ידיים, ז"א יניב לכם רווחים אתם חייבים לדבר בשמו.

להסביר את התועלות שלו בכל רגע שבו יש לכם את ההזדמנות הנכונה לעשות זאת.

ראשית בואו נבין מהי הזדמנות נכונה ,  נניח שאתם מוכרים מוצר טיפוח לעור.  אתם יושבים עם החברה - חבר שלכם ומשוחחים  על היובש באויר ועל כך שהוא מייבש את העור שלכם. - זו הזדמנות נכונה להעלות את קו המוצרים שלכם. ולא באימרה של " יש לי קו מוצרים מעולה, נבדק דרמטוליוגית וכו'" ברמה הכי בסיסית, הרי לחבר- חברה יש יובש בעור ולכם לא ! ז"א שכאן אתם יכולים לומר להם, "אולי תרצו להשתמש במוצרים שאני משתמש בהם, העור שלי לא יבש והוא רך וגמיש במשך רוב שעות היום".

שימו  לב מה קרה כאן- לא התנפלתי במידע אודות החברה, קו המוצרים וכו', פשוט שיתפתי אותם בצורה טבעית בתוצאות אשר אני נהנה מהם יום יום. זיכרו - אנשים לא אוהבים שמוכרים להם - הם אוהבים לקנות !

ברגע שאתם מעניקים להם ערך אשר הם מזהים אותה כתועלת אישית עבורם - אתם סיימתם את תהליך המכירה שלכם, משום שהם מעוניינים במוצר - הם זיהו ערך ! הדרך היחידה שאדם יירכוש מוצר מסויים היא רק כאשר הוא יזהה ערך אשר "מחירו" גבוה יוצר מהמחיר הפיסי של המוצר.

השלב הבא בתהליך שיווק המוצרים שלכם, הוא לגרום ללקוח לשכנוע פנימי, שבו הוא עצמו רוצה את המוצר שלכם. הרי כולכם מכירים את התמונה בא אתם נכנסים לחנות והמוכרן מנסה " למכור" לכם מוצר כזה או אחר. הרי אף אחד מאיתנו לא אוהב שמציקים לו , וכשמדובר ברכישות על אחת כמה וכמה חוק זה תקף ! אך כשר הלקוח שלכם משכנע את עצמו בטיב המוצר ובצורך שלו בו ע"י הערך שהוא מזהה בו. אז ורק אז הוא יהיה לקוח מרוצה אשר תוכלו להפוך אותו ללקוח המתמיד שלכם.

הדרך שבה תוכלו לגרום לכך להתרחש היא ע"י שימוש במוצר והפיכתכם לפרסומת מהלכת למוצרים שלכם.  אנשים יוכלו להבחין בחזות האסטטית שלכם, בריאות תקינה וכו'. כשהם יצטרכו, אתם תהיו הראשונים שהם ייפנו אליהם !

הסוד הוא לא להיות נודניקים אלא פשוט להיות.

בשיווק הרשתי החדש אנו משווקים את המוצרים שלנו באופן תמידי, בינלאומי ונהנים מכל היתרונות שבכך.

לחצו כאן לסרטון אשר ימחיש לכם נקודה זו

על מנת לשווק את המוצרים שלכם בצורה נכונה באינטרנט

אני ממליץ בחום על הקורס המצ"ב לתחילת התהליך שלכם

לחץ כאן לקורס ראשוני

לחץ כאן לקורס מתקדם

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על המנהיגות שאתה מפגין ע"י למידה ושיפור המיומנויות והכישורים שלך. באם אתה מעוניין לשאול אותי שאלה, להתייעץ או לשתף אותי בסיפור הצלחה אתה מוזמן לפנות אלי.

בברכה

ניר  חנינה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ניר מרום חנינה

ניר מרום חנינה

מיתוג ושיווק באינטרנט

שיווק רשתי ושיווק מקוון

www.thesecretmlm.com 


מאמרים נוספים מאת ניר מרום חנינה
 
איך לשווק את ההזדמנות העסקית שלכם
בשיווק הרשתי החדש ישנם כלים מדהימים למשוך אין ספור אנשים אליכם, האינטרנט חושף אותנו לקהלי יעד ממוקדים עבורינו בהם אנו "נרדפים" ע"י קבוצות מועמדים אשר מחפשות מנהיג אשר יעזור להם להשיג את הפתרון שלהם. בעסקים ובפרט בעסק שלנו ישנו אלמנט הנקרא "חוק המספרים". הרי אנו בשיווק רשתי מעבירים אנשים דרך "משפך " אשר בסופו של תהליך יוצא אדם אחד או שניים אשר מעוניינים בהזדמנות העסקית שלנו ובנו .תחשבו עם כמה אנשים חדשים ביום אתם יכולים לדבר ? בהתחשב בעובדה שאתם מוגבלים בשעות יממה... 4 אנשים ? 10 אנשים? ע"י חשיפה באינטרנט אתם מעבירים עשרות ומאות אנשים ביום דרך המשפך שלכם וכל זה יוצר שבסופו של תהליך אחוז הצירו

איך תשווקו את המוצרים שלכם כמו מטורפים
המוצר שלכם הוא מעולה ואני בטוח שיש לו קהל מעריצים אשר נהנה מאוד מהתוצאות שהוא נותן.הבעיה היחידה שלו היא שהוא לא מדבר. על מנת שהמוצר שלכם יעבור ידיים, ז"א יניב לכם רווחים אתם חייבים לדבר בשמו.

רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
אם גם אתם חוויתם את התחושה הזו שכולם עולים לבמות לקבל הכרת תודה, כאשר מאחוריהם יש מס' רב של מפיצים שזה עתה הצטרפו כנראה שאתם עדיין צריכים לעבוד על עצמכם.

בעסק שיווק רשתי אנשים נמשכים לאנשים וזה הכל. הדרך היחידה שמועמדים


כיצד לשווק את המוצרים שלכם
ישנם מפיצים אשר "קופאים" כאשר שואלים אותם את השאלה הפשוטה הזו... "אז במה אתה עוסק" ? אני יודע שאני בתחילת דרכי נאלצתי להמציא כל מיני שמות למושג אשר קיים באופן חוקי ומנצח - "אני משווק רשתי, נעים מאוד".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI