דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב החיים- כמה עובדות על שמירה על הבריאות
החיים- כמה עובדות על שמירה על הבריאות
סנונית תוכן 28/05/13 |  צפיות: 2335

ישנם מספר דברים בטוחים בחיים- לידה, חיים ומוות. כל השאר הם רק אסופה של הסתברויות שמשתברות על החיים שלנו על מנת להניע אותם מצד אחד אל האחר, כאשר כל שנותר לנו הוא לנסות ולהשאיר בידינו את מעט השליטה שנותרת בידינו אחרי שכל הגלים המרכיבים את הים סוער הזה בו אנו חיים משתברים להם אל החוף ומייצרים בעבורנו את הנסיבות אשר עמן עלינו להתמודד.

במהלך החיים שלנו אנחנו צפויים לחוות משברים רבים לצד שמחות גדולות, עליות וצניחות, רגעי אושר לצד צער וכאב, בריאות וחולי, יום ולילה, ים ויבשה.

אחד הדברים הצפויים לנו, הוא הזיקנה. האחות הלא רחמנית אשר ממתינה מעבר לפינה ועמה התחלואים השונים של גוף הנוטה לקמול מרוב שימוש והתבלות של שנים ארוכות. האחות הלא רחמנית שנושאת בידה שק מלא בעייפות החומר, רדיקלים חופשיים, מחלות לב, כולסטרול גבוה, כאבי גב, דלקות שרירים ומפרקים, כאבי ברכיים, שחיקת סחוס, אלצהיימר, דמנציה, מחלות אונקולוגיות ועוד המון בעיות ומכאובים המצפים לנו בעת שנעזוב את עלומינו ונשאיר אותם מאחור בלי כל אפשרות להחזיק בהם עוד רגע קט.

רבים וטובים ניסו בעבר לשנות את רועה הגזירה ולהאריך את ימי הפריחה המאושרים של עלומיו של האדם, אך ללא הצלחה יתרה, ודווקא התפתחות הרפואה במהלך עשרות ומאות השנים האחרונות, הביאה לכך שחייו של האדם הממוצע ארוכים בעשרות מונים מאלה של אבותיו הקדמונים. התוצאה הישירה ל הארכת חיינו על ידי הרפואה המודרנית, היא הארכת ימי הזיקנה שלנו, מאחר ואין כל דרך לדחות את הקץ, וימים אלה יגיעו, אם נרצה בכך ואם לאו.

הדרך היחידה להתמודד עם הזיקנה, היא להתכונן אליה כיאות מבעוד מועד באמצעות שמירה על הבריאות שלנו. ככל שתחיו חיים בריאים יותר היום, כך ימי הזיקנה שלכם יהיו קלים יותר. המשוואה היא די פשוטה. דמיינו לדוגמה איך יראו חייו של אדם שעישן כל חייו בעת הגיעו לגיל השלישי, ריאותיו מפוחמות ונשימתו כבדה, ולעומתו, אדם אשר לא עישן סיגריה מימיו, ואף דאג לעסוק בספורט אשר מחזק את הריאות ונותן לו אורך נשימה.

ועד אז, אנחנו מאחלים לכם, רק בריאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI