דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מה זה מרכזיות ip
מה זה מרכזיות ip
adsitecc 01/08/13 |  צפיות: 2010

עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP  המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

מרכזיית טלפון חכמה =  חסכון לעסק

עסק קטן או גדול מתנהל ברובו על תקשורת בין הלקוחות, הספקים, נותני השירותים, השותפים העסקיים וכו', ולכן ככל שהמרכזייה חכמה ומאפשרת ניתוב שיחות, שמירה על אבטחת המידע וניהול אפקטיבי, הרי יש בכך חסכון בזמן, כוח אדם ובעיקר במשאבים כספיים, שכן המערכת עובדת באופן הרמוני וללא תקלות תקשורת מיותרות.

מרכזייה טלפונית שלא עובדת בצורה תקינה, יכולה לגרום לעסק נזקים כלכליים רבים, שכן רוב האנשים לא ינסו יותר מפעמיים ליצור קשר עם בית עסק לפני שיעברו לבית העסק הבא, ולכן ברגע שמתקינים מרכזיית טלפונים מתקדמת, המענה לטלפון הרבה יותר מהיר, מכוון לאיש המקצוע הנכון וניתן לעדכן לסנכרן כל מידע שנכנס עם שאר מערכות התקשורת השונות

טכנולוגיה מתקדמת ושמירה על אבטחת המידע

שיחות רבות הנכנסות לעסק כוללות מידע סודי שיש למנוע הגעתו לאוזנים הלא נכונות וכיום באמצעות מרכזיות IP מתקדמות, ניתן להגיע לרמת אבטחת מידע גבוהה ביותר, תוך שמירה על הנתונים, הקלטות של שיחות וכל דרישה אחרת שישנה כדי להגן על העסק מפני גורמים חיצוניים מזיקים העלולים להסב לו נזק שהינו לעתים בלתי הפיך.

מרכזיות IP הן למעשה שילוב חכם של טכנולוגיה מתקדמת ויעילה אשר באמצעותה בית העסק יכול לענות למספר רב של שיחות תוך שימוש בניתובי שיחות חדשניים, שירותי מזכירות קוליות ועוד אלמנטים רבים הנותנים פתרונות לבית העסק, כך שהלקוחות, הספקים וכל מי שיוצר קשר עם העסק, יקבל מענה מהיר ומועיל והעסק לא יאבד רווחים פוטנציאליים רק בשל מרכזיית טלפונים מיושנת ואיטית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI