דף הבית בניין ואחזקה ריהוט ריהוט משרדי
ריהוט משרדי
savyon 15/08/13 |  צפיות: 1454

ריהוט משרדי יכול להראות בעבור רובנו כדבר זניח ואף מובן מאליו. על פניו, המשרד הוא רק מקום העבודה שלנו ולכן אין טעם או צורך להשקיע בו יתר על המידה. בין כה וכה גם ככה יש הרבה הוצאות על המשרד, אז למה צריך להוציא הוצאה נוספת על ריהוט משרדי? על השאלות הללו יש הרבה תשובות שהיום רבים מאמצים ולכן משקיעים הרבה יותר מחשבה וזמן בהתאמת ריהוט משרדי למשרדם. אז מדוע ריהוט משרדי מתאים הוא כן בעל משמעות היום?

נכון שהמשרד הוא רק משרד, אבל בחישוב מהיר אפשר לומר כי חלק מאיתנו מבלים זמן רב יותר בכל יום במשרד מאשר בבית, אז למה עיצוב הבית שלנו חשוב לנו יותר מעיצוב המשרד שלנו? אנו נמצאים הרבה שעות מדי יום במשרד ולכן אין שום סיבה שלא נהנה ממשרד מעוצב, נעים ונוח עם ריהוט משרדי איכותי ויפה לעין.

מעבר אלינו, שאנו נמצאים מספר שעות בכל יום במשרד, יש גם את הפן של העובדים שלנו. לא רק אנחנו עובדים קשה, אלא גם העובדים שלנו. מדוע שלא נדאג לרווחת העובדים שלנו טוב יותר? מחקרים רבים מראים כי ככל שהמעסיק משקיע יותר ברווחת העובד, כך העובדים הופכים מרוצים יותר ולאט לאט מגדילים את תפוקת העבודה שלהם. ריהוט משרדי שמתאים לצורכי העובדים יכול בהחלט להפוך אותם לנינוחים ומרוצים יותר. כך למשל, כסאות מחשב מכווננים שכל עובד יכול לכוון על פי הצרכים שלו, כסאות מחשב בעלי תמיכה מלאה לגב, יעזרו לעובד לשבת כמו שצריך אל מול המחשב ויקלו על כאבים או על כאבים אפשריים. שולחן עבודה המתאים בגודלו לחדר של העובד או שולחן עבודה רחב שיש בו הרבה מקום יכול גם כן להוסיף לתחושה טובה ולעבודה נוחה יותר עבור העובד.

למול אתם בעצמכם ולצד העובדים שלכם, יש עוד גורם נוסף שהמראה של המשרד עשוי להשפיע עליו והוא קהל הלקוחות שלכם או הקולגות שלכם בתחום. בוודאי שתרצו להשאיר רושם חיובי וטוב על הלקוחות שלכם ובטח שעל הקולגות שלכם, ואם מדובר על סגירת עסקאות חשובות, אין ספק שתרצו לגרום להם להרגיש בנוח במשרד שלכם. אם אתם לא משקיעים בעיצוב המשרד שלכם ולא דואגים לריהוט משרדי חדש ומעודכן, סביר להניח שלא תצליחו להותיר את הרושם שאתם מעוניינים לייצר עליהם. ברגע שהם יכנסו למשרד מעוצב, חדיש, עם ריהוט משרדי יפה ומסוגנן, הם כבר יחושו תחושה נעימה וחיובית יותר, מה שיגרום להם לשבת יותר זמן ואולי לסגור אתכם עסקה או שתיים.

אז איך מעצבים את המשרד ובוחרים ריהוט משרדי מתאים? קודם כל, חשוב לציין שאתם לא חייבים לשפץ את כל המשרד לגמרי או לחפש מקום אחר כדי לשנות אווירה ומראה. נגיעות קטנות ושינויים קלים בהחלט יכולים לעשות את העבודה. ריהוט משרדי חדש יכול כבר ליצור תחושה של משרד מעודכן יותר, אפשר להכניס צמחייה, תמונות חדשות, לצבוע קירות וכן הלאה. הריהוט המשרדי צריך להתאים הן למראה הנוכחי של המשרד והן לפרופורציות שלו. כדאי למדוד את החללים השונים בהם אתם מעוניינים להציב ריהוט חדש, כדי שתוכלו להתאים את הריהוט על פי המידות של כל חלל וחלל. אין טעם להציב שולחן עבודה גדול מימדים בחדר קטן יחסית ואפשר לבחור בתליית מדפים על פני ארונות מדפים בחללים שאין בהם מספיק מקום.

הריהוט המשרדי הוא עולם רחב שנע בין כסאות מחשב, שולחנות עבודה, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות המתנה, שולחנות המתנה, ארונות מדפים, לבין דלפקים וכן הלאה. כלומר, לא מתייחסים אך ורק לשולחנות ישיבה ושולחנות עבודה למחשב, אלא על מגוון של רהיטים, כך שאם אתם לא רוצים להשקיע כרגע הרבה כסף בו זמנית בהחלפת כל הריהוט המשרדי שלכם, אתם יכולים להתחיל בקטן ולהחליף לאט לאט את הפריטים השונים. אפשר להתחיל לדוגמה בפינת ההמתנה למשרד, באם יש לכם כזו. פינת ההמתנה יכולה להשתרג פלאים על ידי החלפת המושבים והשולחן, הוספת עציץ מלא חיים, תמונה צבעונית או אפילו שטיח וכבר התחושה נעימה וחיובית יותר.

אז אל תקחו כמובן מאליו את המשרד שלכם מפני שאתם כן נמצאים בו הרבה שעות ביממה. עם שדרוג של הריהוט המשרדי שלכם, גם אתם יכולים להפוך את המשרד שלכם למקום נעים, חמים וביתי הרבה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 savyon

רהיטי סביון - http://www.rihuthamisrad.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת savyon
 
ריהוט משרדי
15/08/13 | ריהוט
ריהוט משרדי יכול להראות בעבור רובנו כדבר זניח ואף מובן מאליו. על פניו, המשרד הוא רק מקום העבודה שלנו ולכן אין טעם או צורך להשקיע בו יתר על המידה. בין כה וכה גם ככה יש הרבה הוצאות על המשרד, אז למה צריך להוציא הוצאה נוספת על ריהוט משרדי? על השאלות הללו יש הרבה תשובות שהיום רבים מאמצים ולכן משקיעים הרבה יותר מחשבה וזמן בהתאמת ריהוט משרדי למשרדם. אז מדוע ריהוט משרדי מתאים הוא כן בעל משמעות היום?

ריהוט משרדי
14/07/13 | רהיטים
ריהוט משרדי הוא ריהוט אשר משמש אותנו בחיי היום יום בסביבת העבודה שלנו. במשרדים שונים לא פעם יהיה ניתן למצאו ריהוט משרדי מעט שונה אשר מותאם במיוחד לצרכים ולאופי של כל משרד ומשרד. למשל, במשרד בו יש מספר גדול של לקוחות אשר מגיעים אליו מדי יום נוכל למצוא ריהוט משרדי נוח לישיבה דוגמת ספות המתנה ובר מים מינרליים להרוות את הצמא של הלקוחות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI