דף הבית עסקים עסקים - אחר יורם קראוס – מדברים על עסקים ברשת
יורם קראוס – מדברים על עסקים ברשת
הדס כהן 23/03/14 |  צפיות: 1105


יורם קראוס הוא מנכ"ל חברת SMS  לניהול פרויקטים, אשר נחשבת לגדולה בתחומה במרכז הארץ.


מהו הרקע:
יורם קראוס הקים את חברת SMS ניהול פרויקטים בשנת 1991. יורם קראוס: "למעשה בתחילת הדרך היינו משרד קטן ברחוב תל אביבי ישן שרק מתחיל את דרכו ואני זוכר את התקופה הזאת כמאתגרת עם המון עבודה."


לחברה היתה פריצה משמעותית, מתי היא קרתה?
יורם קראוס אומר שאי אפשר תמיד לזכור את הרגעים האלה, לכן קשה לשים את האצבע על משהו שגרם לזה, כאשר מבצעים הרבה עבודה קשה ושחורה לזמן ארוך כהכרה לחברה וליכולות מגיעים להישגים גדולים מאד וכך החברה הגיעה להישגים הגדולים שלה. יורם קראוס: "אם אתה מרגיש בשטח שאתה טוב ויש לך את המוטיבציה לשכנע לקוחות ביכולות שלך תצליח."


השקעה שיווקית מרובה מצדיקה את התוצאות שהחברה הגיעה אליהן?
יורם קראוס: "אני תמיד מאמין שאם אתה עושה משהו תעשה אותו הכי טוב שאתה מסוגל. זה לא רק דרך אמצעי שיווק, זה לגבי כל התחומים. בגלל זה אני לא מנסה לחסוך באמצעים שיווקיים, אתה צריך לחשוב איך הקטלוג שלך יראה כשאתה מניח אותו על שולחן שלקוח, איזו תשומת לב הקטלוג יקבל מבין כל השאר שמונחים לו על השולחן". עוד מוסיף יורם קראוס כי הרושם השיווקי עושה משהו ללקוח ואף פעם לא הצטער על השקעות שעשה בשיווק. יורם תמיד מחפש את המעצבים הטובים ביותר שיעצבו ואת הקופירייטרים המוכשרים ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI