דף הבית עסקים ייעוץ עסקי ליווי עסקי צמוד לעסקים קטנים
ליווי עסקי צמוד לעסקים קטנים
ubebig@gmail.com 08/11/14 |  צפיות: 5806

עסקים קטנים רבים מתמודדים עם קשיים ולחצים רבים מרגע הקמתם וכדאי לדעת כי 70% מהעסקים החדשים נסגרים כבר ב- 5 השנים הראשונות לפעילותם בגלל חוסר הצלחה וכשלים עסקיים וניהוליים מגוונים. ליווי עסקי צמוד מרגע פתיחת העסק או בשנות פעילות הראשונות יעזור רבות לניהול תקין של העסק ולהגברת סיכויי ההצלחה. בעלי עסקים קטנים מעוניינים להגשים את החלום להיות עצמאים אך רבים מהם אינם משקיעים את הזמן הנחוץ על מנת ללמוד כיצד יש לנהל עסק קטן והם מתמודדים עם קשיים ולחצים כמו בעיות תזרים מזומנים, צ'קים ללא כיסוי, שיווק, התמודדות מול הבנקים, עבודה מול ספקים ועוד. באמצעות פנייה ליועץ עסקי מקצועי ומנוסה שמלווה את בעל העסק ומסייע לו להגדיר מטרות אותן ניתן להשיג ולרכוש כלים מקצועיים לניהול נכון ומתקדם של העסק.

ליווי צמוד והגדרת מטרות ויעדים

רבים מבעלי העסקים הקטנים הינם אנשי מקצוע מיומנים אך הם מתקשים למצוא את האיזון הנכון לניהול העסק ומתקשים בניהול הפיננסי של העסק הקטן. ליווי צמוד על ידי יועץ עסקי מקצועי מתחיל באפיון הלקוח, הבנת העסק, בדיקת התחרות והמתחרים בענף ולאחר מכן היועץ העסקי דורש מבעל העסק להגדיר את מטרותיו העסקיות ולקבוע יעדים ברי השגה. שלב זה קריטי להצלחת העסק וחשוב לקבוע יעדים רלוונטיים אותם ניתן להשיג תוך פרק זמן קצוב. השגת היעדים במבחן הזמן תורמת לדימוי העצמי של בעל העסק ולמוטיבציה שלו להצליח ולכבוש יעדים נוספים.

פתרונות לניהול העסק

ליווי עסקי על ידי גורם מקצועי ומנוסה מאפשר לבעל העסק הקטן לצבור מיומנויות וכלים החדשים לו. במהלך הליווי הצמוד לבעל העסק צוברים כלים חדשים וידע נרחב בתחומי הניהול של כל עסק, קטן או גדול, כמו דרכי שיווק שעוזרות לקידום עסקים באינטרנט ומחוצה לו, ניהול כספי, פתרון בעיות, פתרונות אשראי ועוד. מאחר וכל עסק קטן מתמודד עם מתחרים רבים עליו למתג ולבדל עצמו מהמתחרים ובאמצעות שיווק נכון ויעיל ניתן להגדיל את מספר הלקוחות ולהגדיל הכנסות. ליווי עסקי מקצועי תורם גם להבנת נושא האשראי ופתרונות המימון הקיימים לעסקים קטנים ובאמצעות כתיבת תכנית עסקית והגדרת יעדים ניתן להימנע מקשיי תזרים או להיערך נכונה לקראתם, במיוחד בשנים הראשונות לחיי העסק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI