דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 11/07/16 |  צפיות: 2043

מכשיר בר מים של תמי 4 מפיק מתוכו מים איכותיים מאוד. חברת שטראוס מים היא חברה איכותית המקפידה מאוד על איכות גבוהה של כלל מוצריה וכמובן של מוצרי המים שלה. מים מסוננים של תמי 4  נבדקים על ידי המכון המיקרו ביולוגי. כדי לספק לצרכנים מים באיכות גבוהה במיוחד. כל מכשיר תמי 4 נבדק יסודית ואיכות המים בבתי הצרכנים נבדקת גם היא.

תפעול מסנני המים

עבודות התפעול של בר מים תמי 4 הם לא רבות ופשוטות בדרך כלל. את רוב עבודות התפעול יבצעו עבורכם טכנאים מוסמכים של שטראוס מים. במשך השנים הראשונות של אחזקת בר המים תקבלו את כל התפעול של בר מים בחינם במסגרת האחריות על בר המים.

החלפת מסנן לבר המים

כך למשל כאשר אתם מחליפים מסנן לבר מים כדי לקבל מים מסוננים איכותיים, אתם או הטכנאי מסירים את המכסה מבר המים בחלק העליון של בר המים. בצד שמאל של בר המים לדוגמא בר מים פמילי תראו בצד שמאל צורה מעוקלת בהירה ולידה לחצן פוש תלחצו על לחצן פוש ובאותו זמן אתם מושכים את המסנן כלפי מעלה.  יש סרט שליפה שעוזר לכם להוציא את המסנן הישן מהמקום מוציאים את המסנן החדש מהעטיפה שלו ומכניסים אותו פנימה במקום המסנן הישן כאשר מכניסים את המסנן החדש שומעים קליק ואז יודעים שהמסנן במקום.

שימוש בבר המים לאחר החלפת מסנן

כאשר מכניסים את המסנן צריך להעביר מים דרך המכשיר. לוקחים סיר או כלי כלשהו ומעבירים כמות מים של 5 ליטרים. מוציאים מהמכשיר מים קרים בעזרת לחיצה על לחצן המים הקרים מזרימים כך מים במשך 2 דקות. ניתן לאפס את מונה בר המים על יי כניסה לתפריט בר המים לקטגוריה החלפת מסנן. עוברים מנושא לנושא בלוח הבקרה על ידי הלחיצה על לחצן אוקיי שימוש בלוח הבקרה בר המים הוא פשוט וקל לתפעול. בוחרים באפשרות של החלפת מסנן וכך למכשיר מתעדכן שהמסנן הוחלף.

המתנה לאחר החלפת מסנן

אם רוצים לאחר החלפת המסנן להשתמש במים צריך להמתין 10 דקות ע שניתן להשתמש בבר המים ולשתות מים מסוננים של בר מים תמי 4. לאחר שחיכיתם 10 דקות תוכלו להשתמש בבר המים. כי להשתמש שוב בבר המים לוחצים על כפתור המים הקרים וממתינים. לאחר זמן מה יצאו מים קרים כרגיל מבר מים תמי 4. חשוב לזכור לא לשכוח להחזיר למקום מכסה העליון של בר המים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI