דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT מציגה: הדור הבא של פתרון האחסון InfiniBox - מהיר יותר ממערכי All-Flash
INFINIDAT מציגה: הדור הבא של פתרון האחסון InfiniBox - מהיר יותר ממערכי All-Flash
איריס וינשטיין 09/10/16 |  צפיות: 1810

InfiniBox 3.0 מציע דחיסה inline, ניתוח אנליטי מתקדם לביצועים, תמיכה מובנית ב- iSCSI, יכולת גידול של יותר מ- 5 פטה-בייט ועוד

 

INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, מכריזה על גרסה 3.0 של פתרון האחסון InfiniBox™, בעל אופטימיזצית flash. InfiniBox מציע ביצועים של יותר מ- 1M IOPs, זמן אחזור נמוך מ-מילי-שניות, דחיסה inline, ניתוח אנליטי מתקדם לביצועים, תמיכה ב- iSCSI ויכולת גידול של יותר מ- 5 פטה-בייט עם קיבולת אחסון אפקטיבית במסד סטנדרטי בודד של 42U, דבר שמגדיל אפילו יותר את היכולת של הפתרון להחזיק במידע בקנה המידה הראוי.

היכולות החדשות בגרסה 3.0 של InfiniBox כוללות בין היתר:

· אחסון אפקטיבי של למעלה מ- 5 פטה-בייט במסד בודד של 42U, וזאת עם זמינות של 99.99999%.

· דחיסת נתונים שקופה ויעילה inline ללא השפעה על ביצועים - InfiniBox מספק את צפיפות האחסון הגבוהה ביותר בעלות האפקטיבית ביותר בשוק, ומאפשר קונסולידציה ברמה גבוהה יותר וחסכון בעלויות חשמל, קירור ושטח רצפה.

· מהיר יותר מ- All Flash לעומסי העבודה בעולם האמתי – עם קצב העברה של למעלה מ- 1M IOPs וזמן אחזור נמוך מ-מילי-שניות.

· תמיכה אחודה אמתית בפרוטוקולים של iSCSI, NFS, Channel Fibre ו- NASInfiniBox תומך בפרוטוקולים מרובים ברשתות האחסון ושומר על ביצועים גבוהים.

· ניתוח אנליטי מתקדם – כלי הניטור והניתוח לביצועים של InfiniBox מאפשרים לארגונים לרדת לפרטי פרטים ולהשיג ניתוח מפורט מאד של ביצועי מערכת ואפליקציה בזמן אמת.

"ההצלחה של INFINIDAT ניצבת אל מול המגמות הקיימות בתעשייה," אמר אריק בורגנר, מנהל מחקר תחום האחסון ב- IDC. "בעוד שוק מערכי ה- flash ההיברידיים גדל בספרות נמוכות מאד, INFINIDAT ממשיכה לגדול בהכנסותיה עם מערך היברידי בעל אופטימיזציה של flash, בקצב שעולה אפילו על קצב הגידול של שוק ה- All flash. הערך המוסף שלה מהדהד בברור עם לקוחותיה הכוללים ארגונים גדולים וספקי שרותי הענן".

"ארגונים גדולים זקוקים לפתרון אחסון בעל ביצועים גבוהים, אך עם זאת בעלי אמינות גבוהה, אשר יכולים לעמוד בדרישות של עומסי העבודה המשתנים והגדלים כל העת," אמר משה ינאי, מנכ"ל INFINIDAT. "עם גרסה 3.0, InfiniBox מציע יכולת גידול חסרת תקדים, ביצועים של All-flash ויכולות חדשות המספקות גמישות גבוהה יותר ללא השפעה על ביצועים אלו. InfiniBox מוסיף יכולות מתקדמות, שעומדות בדרישות המדויקות של ארגונים גדולים ושל ספקי שרותי הענן, וזאת תוך שמירה על עלות בעלות נמוכה".

"זכייתה של INFINIDAT במספר רב של פרויקטים בלקוחות אסטרטגיים בישראל ובעולם מעידים כי השוק מבין כי אין צורך להתפשר ומה שהיה הוא לא מה שיהיה" אמר אורן ישרים, מנהל הפעילות של INFINIDAT בישראל. "הפערים מול האחסון המסורתי רק ילכו ויגדלו. אנו צופים ביצרנים מסורתיים משיקים סדרות חדשות של אותם פתרונות מוכרים, כאשר אין חדשנות או בשורה ממשית בהשקות האלו. חברת INFINIDAT מחויבת להמשיך להוביל את החדשנות בשוק האנטרפרייז ולקבוע סטנדרטים טכנולוגיים שיצעידו את לקוחותינו קדימה"

זמינות

גרסה 3.0 של InfiniBox תהיה זמינה לקראת סיום הרבעון הרביעי. לקוחות קיימים יוכלו לשדרג ללא תשלום את המערך שלהם ללא הפרעה למהלך העבודה השוטף. תמחור הפתרון כולל תוכנה ושלוש שנות תחזוקה. כל מערכי InfiniBox זמינים מ- INFINIDAT ישירות או מאחד משותפיה ומפיציה הגלובליים הרבים.

מקורות נוספים:

INFINIDAT Company Overview

InfiniBox Data Sheet

אודות INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל - במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ- 450 פטה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

למידע נוסף אודות INFINIDAT

ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר:

www.INFINIDAT.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI