דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 09/10/16 |  צפיות: 3060

מים הם השמפניה של הטבע, ובאמת כיום הרבה מהאנשים מתחילים להימנע מרכישת שתייה מתוקה ומתמקדים בשתיית מים, גם כאשר מדובר בשולחן חגיגי עם אורחים. מדוע וכיצד? ובכן מצד אחד ניתן לציין לטובה את שינוי התפישה של האנשים שיותר מודעים לבריאות, ומצד שני יש לציין לטובה את טעם המים שהשתפר פלאים, כך שכיום הרבה יותר טעים ונעים לשתות מים רגילים. כיצד זה קרה אתם שואלים, הרי מים זה מים, ולא מתכון שניתן לשחק עם המינונים? ובכן התשובה היא פשוטה מאוד- ע"י הקפדה על איכות מים מסוננים.

מה שטיפת מים אחת מכילה

אומנם מים הם שקופים ונוזליים, אך יחד עם זאת, אם בוחנים טיפת מים מתחת למיקרוסקופ, ניתן למצוא שטיפה אחת מכילה אבנית, פיח, חול, חיידקים, חלודה וכדומה. כל אלו ביחד מעיבים על הטעם של המים ולעיתים גם על הריח של המים. עם זאת, כיום יש מערכות חדשניות שמטפלות בכול אותם תסמינים בעייתיים, ופה חברת שטראוס נכנסת לתמונה- עם מכשיר בר מים תמי 4 . בר המים של תמי 4 עומד בכול התקנים המחמירים ביותר שיש, ועל כן ניתן להיות רגועים שהמים אכן מסוננים ואיכותיים. כיצד המערכת משיגה תוצאות כה איכותיות? ובכן שילוב של ניסיון עשיר, טכנולוגיה מתקדמת, מחקרים, מחויבות לקהל הלקוחות וחוסר התפשרות.

שני גורמים משפיעים

בר מים תמי 4 מכיל מסנן ונורת U.V. השילוב של שניהם ביחד מאפשר למים שיוצאים לכוס להיות נקיים לחלוטין, ובו בזמן גם בריאים וחיוניים, וזאת כיוון שהמערכת משמידה ומשאירה מחוץ לכוס המים שלכם מגוון מזיקים, אך יחד עם זאת היא גם יודעת כיצד כן לאפשר למינרליים חשובים להגיע אל כוס המים. מכאן שניתן ליהנות לא רק ממים טעימים, אלא גם ממים מזינים ובריאים, שבין היתר כוללים נתרן, סידן, קלציום ומגנזיום.

עמידה בתו תקן

מכשיר תמי 4 עומד בתן התקן 1505. תו תקן זה דן הן בבטיחות של המכשיר והן באיכות הטיפול במים, ובכולם מכשיר תמי 4 נמצא כתקין. על כן מומלץ להשקיע בבריאות שלנו עוד מעט, מומלץ להפוך את שגרת היום ליותר נוחה ע"י הימנעות מסחיבה של בקבוקי שתייה, מומלץ ללמד את הילדים שמים הם בריאים ואף טעימים, מומלץ ליהנות ממה שהטבע יודע לתת לנו ומומלץ להיעזר בכישוריה של חברה מובילה בתחום כגון חברת תמי 4. מכאן כל שנותר זה למצוא מקום, לבחור צבע ולהתחיל להתרגש ממים טעימים קרים או מוגזים.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI