דף הבית פיננסים וכספים כלכלת משק בית מה מאפיין ניהול עושר באמצעות שירותי פמילי אופיס?
מה מאפיין ניהול עושר באמצעות שירותי פמילי אופיס?
family office 09/12/16 |  צפיות: 7612

במסגרת השירות ניתן למפות את כל הנכסים הפיננסיים של המשפחה ולסנכרן את הפעילות השוטפת מול הבנקים,  חברות הביטוח ואפיקי ההשקעה. שירותי פמילי אופיס כוללים קביעת מדיניות השקעה בהתייחס לכלל הנכסים ומעקב בזמן אמת אחר ביצועים. מעבר לכך, פמילי אופיס מגלם ניהול פיננסי אישי שמותאם מטבע הדברים למדיניות ההשקעה המועדפת על המשפחה.

במסגרת שירותי פמילי אופיס ניתן גם ליהנות מפיקוח ובקרה על תשלומי עמלות או ריביות. השירות משתלם עבור משפחות אמידות כי הוא חוסך להן כסף בטווח הקצר, אולם במקביל הוא גם אטרקטיבי בטווח הארוך בגלל אופטימיזציה של מוצרים פיננסיים. במילים אחרות, בעזרת ניהול עושר ניתן להקטין את מרכיב העלויות ולמקסם את התשואה בתיק השקעות מסוים.

ניהול עושר באמצעות שירותי פמילי אופיס מתאפיין בראייה רחבה של כל עולם העושר של המשפחה. מנהלי פמילי אופיס נדרשים לפתח יחסים אישיים קרובים עם המשפחה, כדי לסייע להם להגדיר את המטרות והאסטרטגיה. במקרים מסוימים עשויים מנהלי פמילי אופיס גם להיות מעורבים בסוגיות רגישות כמו הסכמי ממון, העברת הון בין דורית, ניסוח צוואות, הפגת מתחים משפחתיים ועוד. כל המאפיינים הללו לא קיימים אצל מנהלי תיקי השקעות רגילים או יועצי השקעות בבנקים ובחברות אחרות במשק.

כך תבחרו שירותי פמילי אופיס

רוצים לנהל את ההון המשפחתי בצורה מקצועית? אין לכם זמן לסנכרן בין כל אפיקי ההשקעה ואתם דואגים מעכשיו גם לדורות הבאים? כדאי שתדעו איך לבחור שירותי פמילי אופיס. ראשית, קבלו המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה. השתמשו בהמלצה אובייקטיבית כדי לשמוע על חברות מקצועיות ותאמו פגישת היכרות עם הנציגים שלהן.

בשנית, נצלו את הפגישה כדי לברר על הניסיון של חברת פמילי אופיס בניהול עושר. ודאו שהרקע המקצועי של נציגי החברה עולה בקנה אחד עם הצרכים שלכם. בקשו לראות תכניות פעולה מסודרת, הישארו עם אצבע על הדופק והתעקשו על קבלת דוח חודשי אודות הרכב ההשקעות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 family office


 


מאמרים נוספים מאת family office
 
מה מאפיין ניהול עושר באמצעות שירותי פמילי אופיס?
שירותי פמילי אופיס (ניהול עושר) מיועדים למשפחות אמידות שרוצות לשמור על ההון גם עבור הדורות הבאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI