דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT רושמת גידול שיא של 144% בשנת 2016 שנה אחר שנה
INFINIDAT רושמת גידול שיא של 144% בשנת 2016 שנה אחר שנה
איריס וינשטיין 15/03/17 |  צפיות: 1970

עליה של 374% במכירות פתרון אחסון הנתונים של החברה בקרב ארגונים גדולים בבריטניה עם התחזקות בענפי בריאות, מדעי החיים, שירותים פיננסיים, טלקום ושרותי ענן

INFINIDAT, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגונים גדולים, מדווחת כי סיימה את שנת הכספים 2016 עם גידול שיא בהכנסות הגלובליות שנה אחר שנה. העלייה הדרמטית בביקוש מבוססת על הצורך הגובר בגישה מהירה יותר לנפחי מידע גדולים לצורך אנליזה מתקדמת תחת עומסי העבודה של העולם האמתי, במיוחד בשווקים ורטיקליים דוגמת שרותי בריאות, שירותים פיננסיים, טלקומוניקציה ושרותי ענן.

כעדות לגידול בהיקף הלקוחות ולגידול הגלובלי המשמעותי של החברה, ב- 144% שנה אחר שנה, INFINIDAT יוצרת מהפכה במערך האחסון המסורתי על מנת לענות על הדרישות המשתנות וההולכות ומתעצמות של עומסי העבודה, הכוללים בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה, עם פתרון בעל אופטימיזצית flash.

"שנת 2016 הייתה שנה משמעותית עבור INFINIDAT, לקוחותיה ושותפיה וכמו גם עבור שוק אחסון הנתונים לארגונים גדולים" אמר משה ינאי, מנכ"ל ומייסד INFINIDAT. "העולם של היום מונע על ידי מידע. חברות בכל ענף בתעשייה נאבקות על מנת לנהל בצורה אפקטיבית את נפחי המידע המאסיביים ואת טבעו המשתנה של המידע כך שיוכלו להשיג ערך אמתי עבור לקוחותיהם. ב- INFINIDAT פתרנו את האתגר הזה עם גישת הדור הבא. הפתרון שלנו מספק את הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה, עם אמינות, יכולת גידול וצמצום עלות הבעלות הכוללת, וזאת על מנת לאפשר ניצול מלא של המידע בדרך שמאפשרת לארגונים למצב את עצמם לקראת האבולוציה הבאה של העסקים. אנחנו שמחים לראות שהפתרון שלנו מהדהד בשוק ומצפים לשנה מצוינת נוספת".

INFINIDAT מעלה את הרף בפתרונות אחסון נתונים לארגונים גדולים; מספקת נפח של למעלה מאקסה-בייט
ברבעון הרביעי, INFINIDAT שחררה את גרסה 3.0 של ™InfiniBox, פתרון אחסון הנתונים בעל אופטימיזצית flash. נכון להיום, החברה ספקה נפח של למעלה מאקסה-בייט עם InfiniBox. יכולות חדשות של הפתרון כוללות יכולות גידול של נפחי פטה-בייט אפקטיביים מרובים במסד נתונים בודד – מהיר יותר מביצועי all-flash לעומסי עבודה בעולם האמתי, אנליזת ביצועים משופרת ושיפור נוסף ביכולת הפתרון להחזיק במידע בהתאם לקנה מידה.

במבחן ביצועים שבוצע לאחרונה על ידי לקוח, פתרון האחסון InfiniBox, בעל אופטימיזצית flash הוכח כמהיר יותר ממערכי אחסון מבוססי all-flash עם עומסי עבודה מהעולם האמתי ותוך ביצוע משימות קריטיות. InfiniBox בגרסה 3.0 כולל אלגוריתמים בפטנט אשר שומרים באופן אוטומטי על המידע החם ביותר במדיה המהירה ביותר בכל זמן. עם DRAM בנפח של שלושה טרה-בייט ולמעלה מ- 200 TB של flash, ישנה אופטימיזציה הן של הקריאה והן של הכתיבה.

125 הפטנטים הרשומים של החברה הם נדבך נוסף להצלחת הטכנולוגיה של INFINIDAT, עם 65 פטנטים שהוענקו נכון להיום, מתוכם 14 שהוענקו במהלך השנה האחרונה.

הישגים בהתרחבות גלובלית, גידול בלקוחות והיערכות ורטיקלית

בנוסף להאצה בחדשנות, INFINIDAT הרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית שלה עם מומנטום בצרפת וגרמניה, בזמן שבריטניה סגרה את 2016 עם גידול של 374% שנה אחר שנה. החברה פתחה משרדים ברחבי אזורי ה- EMEA, אסיה-פסיפיק וצפון אמריקה, כולל מטה חדשני בצפון אמריקה הממוקם בוולת'ם, מסצ'וסטס.

גם בישראל INFINIDAT הראתה גידול במכירות בשנת 2016, תוך פתיחת שווקים חדשים, בניית בסיס שותפים איכותי ותוספת של לקוחות אסטרטגיים משמעותיים. כתוצאה מכך, החברה מתעתדת בהחלטה אסטרטגית להגדיל את צוות המכירות הישראלי בשנת 2017.

החברה הראתה התחזקות משמעותית ומתמשכת בכל הורטיקלים של השוק ב- 2016, כאשר 42% מכלל ההזמנות הגיעו מלקוחות חדשים. INFINIDAT התקדמה משמעותית בענפי שרותי הבריאות ומדעי החיים, עם תוספת של לקוחות דוגמת המרכז הרפואי של אוניברסיטת רוצ'סטר בארה"ב (University of Rochester Medical Center). לקוחות חדשים נוספים כוללים את Cedacri (איטליה) ו- Progressive (דנמרק).

"התפקיד שלנו הוא לספק זמינות גבוהה ותגובה מהירה למערכת שרותי הבריאות סביב השעון" אמר רודני וויקס, מהנדס SAN בכיר במרכז הרפואי של אוניברסיטת רוצ'סטר. "בחרנו ב- INFINIDAT עבור פלטפורמת הדור הבא של האחסון שלנו על מנת לעמוד ביעדי הביצועים והאמינות שאנו נדרשים להם על ידי משתמשים ומטופלים".

גרטנר מציינת את INFINIDAT כבעלת חזון (Visionary) שנה שניה ברציפות

גרטנר מציינת את INFINIDAT כ"בעלת חזון" (Visionary) בריבוע הקסם למערכי דיסקים רב-תכליתיים לשנת 2016 (2016 Magic Quadrant for General-Purpose Disk Arrays) זו השנה השנייה ברציפות. הכללתה של INFINIDAT בדוח הינה הוכחה למחזור המכירות של החברה, הגידול בבסיס ההתקנות שלה, ביצועי InfiniBox, פשטות השימוש והתמחור יחסית למערכות אחסון מסורתיות. החברה גם זכתה בפרס חדשנות בעיצוב ) Boston Properties’ Innovation in Design Award) עבור מטה החברה החדש בוולת'ם, מסצ'וסטס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.

פושעי סייבר מפעילים חוות קליקים כדי לעקוף הגנות סייבר
מגפת הקורונה מעודדת את פושעי הסייבר למצוא פתרונות העוקפים את הגנות הסייבר. על פי המהדורה הרביעית של דוח הפישינג וההונאה של F5 Labs (Phishing and Fraud Report) , בה שולב לראשונה מחקר חדש של Shape Security, תוקפים מתחילים לאמץ חוות קליקים כתוצאה מפתרונות ובקרות אבטחה משופרות של תעבורת בוטים (botnet).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI