דף הבית אימון אישי אימון לקריירה למה הצלחה בחיים נחשבת רק כהצלחה כלכלית ולא במובן אחר
למה הצלחה בחיים נחשבת רק כהצלחה כלכלית ולא במובן אחר
מגנטים לחתונה 25/04/18 |  צפיות: 38

אז היום כל אחד רוצה למצות את עצמו ולהצליח בחיים, לא שפעם זה הייה אחרת אבל החשיבה השתנתה מאוד מבעבר ועד היום.

אם בעבר כל מי שנולד לבית מלוכה הייה ישר הופך להיות יורש העצר והדברים היו קבועים לפי למי נולדת ומה הדם שזורם בך יקבע מה תהייה בעתיד שלך.

אמנם בעבר בכדי להצליח היית צריך לעבור דרך קשה וארוכה ולעבוד ללא הפסקה היום גפ פיתוח אפליקציה חדשה יכולה לשנות לך את החיים ברגע.

אין ספק בכלל שלימודים והצלחה הולכים לרוב יד ביד ביחד למרות שיש לא מעט מקרים קיצוניים בהם כאלו שלא למדו הצליחו או מלומדים שלא מצאו את דרכם ונשארו באותו מקום.

וא זמתחילה השאלה הנצחית מה לומדים ומה עושים עם זה,

חברים רבים שלמדו איתי לתאור הראשון והשני עובדים כשכירים במקומות זוטרים עם תפקידים זוטרים למרות ההשכלה שרכשו ואז מגיע מצב שבו רבים אורמים שהיום לימודי תאור ראשון אינם מספקים ויש צורך להמשיך את הלימודים לרמה יותר גבוה,

מה שאני חושב הוא שאולי הילדים שלי כחלק מילמודי הליבה שלהם יהיו לימודי דוקטורט ואנחנו נכנסים לעולם של דוקטורים בכל תחום.

אז כל זה קשור להצלחה בחיים.

איך מקצוע פשוט כמו צלם מגנטים יכול לקחת כל אחד למקום הרבה יותר טוב.

זה סיפור (אמיתי) על חבר טוב שםתח עסק שמבצע כל סוג של הדברה במרכז במחירים זולים, העסק בתקופת החורף החל להידרדר, בגלל כל מיני סיבות אקולוגיות שמקשות על חרקים להתפתח בחורף.

אז חיפש אלטרנטיבה שתכניס לו כסף גם בתקופה שהיא קצת פחות חזקה ולא נחשבת לשיא העונה.

ואז הוא מצא את עצמו עובד בתעשיית האירועים ועושה צילום מגנטים בחתונות ואירועים והיום אחרי שנתיים בתחום הוא כבר עזב את ההדברה ועושה מגנטים עם 3 צוותים שעובדים במקביל בכל ערב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מגנטים לחתונה


 


מאמרים נוספים מאת מגנטים לחתונה
 
פתרון להרחקת יונים
אם אתם סובלים מיונים שמגיעותאליכם לבניין ויוצרות בלאגן שלם עם צואת יונים ורוצים להיפטר מהיונים בדרך יעילה. המאמר הזה בשבילכם.

הדרך הנכונה לטיפול בשיער יבש
תקופת הקיץ כבר כאן ואי אפשר להימנע מללכת לים, אז כל ביקור בים גורם נזק לשיער ומייבש אותו, אז איך תטפלו נכון בשיער היבש בדרך הטובה ביותר ומה המוצר הסודי שישעה את העבודה במהירות וקלות.

מוצרים להרחקת חולדות ועכברים [ההדברה החדשה]
איך תצליחו להרחיק חולדות ועכברים מהבית בדרך הכי טובה והכי יעילה יש הרבה דרכים לתפוס חולדות ועכברים אבל רק דרך אחת להימנע מכל הבלאגן הזה מראש ובדרך יעילה ונוחה.

ביצוע הדברת דירות
הדברת דירה בתל אביב היא פעולה שדורשת יסודייות רבה ודיוק רב לכן בחירת מדביר צריכה להיעשות בצורה נכונה הנה המדריך המלא שיעזור לכם צעד אחרי צעד לעשות את הבחירה הטובה ביותר של מדביר מוסמך

כמה תעלה לכם הדברת הדירה
הקיץ הגיע ואיתו הנמלים שיוצאות לעבוד במרץ לקראת החורף והן לא כל כך רצויות אצלנו בבית ובגינה, למרות שזה נחמד אבל עדיין לא בא לנו שנמלים יסתובבו לנו בין הרגליים. אז כמה תעלה לכם הדברה בהתאם לסוג המזיק שנמצא אצלכם בבית.

הקמת עסקים מצליחים בתחום האירועים
הדברה כי יפה בעסקים הוא שגם בלי השכלה ובלי רכישת מיומנות מסומית אפשר להצליח בעסקים. כמה פעמים ראינו בחיינו אנשים שלא רכשו כל סוג של השכלה ופתחו עסק והעסק שגשג והצליח, לעומת אלו שרכשו השכלה באקדמיות הכי מובילות בעולם ואין להם אפשרות לסגור את החודש. אז החלטתי לענות על השאלה מה עדיף ? להשקיע בלימודים או לפתוח עסק ?

כמה חשוב לדעת קידום אתרים
הרבה פעמים אנשים חושבים שקידום אתרים הוא משהו בלתי אפשרי וקשה מאוד לביצוע, אבל אם אתם בעלי עסקים קטנים ואתם רוצים לקבל תנועה מלקוחות אתם חייבים לפרסם בגוגל

למה הצלחה בחיים נחשבת רק כהצלחה כלכלית ולא במובן אחר
במצב של היום וגם בעבר מי שנחשב יותר למצליח הוא שיש לו הון ורכוש, אם יש אדם משכיל נניח רופא, שמציל חיים מדי יום ומטפל בחולים באופן קבוע אבל ההכנסה שלו היא יותר נמוכה הוא לא ייחשב למישהו שהצליח.

כל מה שצלמי המגנטים לא רוצים שתגלו
היום אין אחד שלא מכיר את צלמי המגנטים שלנו ואין אחד שלא יודע שקיימת האטרקציה המובילה הזאת שנקראת צילום מגנטים. אבל גם צלמי המגנטים מסתירים לא מעט סודות (כמו בכל מקצוע) אבל יש דברים שכדאי מאוד שתדעו על האטרקציה המובילה בישראל.

הנראות של צלם אירועים [כמה חשוב הנראות כחלק בלתי נפרד מהעבודה]
22/03/18 | צילום
מגיע מישהו ומסתובב לכם עם מצלמה במהלך האירוע, כמה חשוב לכם איך לבוש ואיך הוא מתנהג ? אחרי הכל זה האירוע שלכם, לפני שאתם נכנסים למאמר הזה שימו לב ואני רוצה להדגיש לא כל אחד צריך להיות דוגמן בשביללעבוד באירועים, אבל יש כמה דברים בסיסים מבחינת לבוש הולם שיכבד את האירוע שלכם. להסבר המלא פשוט קראו את המאמר הכי שונה שתתקלו בו על צילום מגנטים לאירועים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI