דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר כמה תעלה לכם הדברת הדירה
כמה תעלה לכם הדברת הדירה
מגנטים לחתונה 22/05/18 |  צפיות: 104

כשזה מגיע לנושא של הדברה אין מחירון קבוע, אחרי הכל עדיין קיים ארגון המדבירים הישראלי שמנסה ליצור מצב של מחיר אחיד ולהגן על הצרכנים וגם על המדבירים.

ארגון המדבירים קם במטרה לפני הכל להגן על המדבירים על עצמם ולנסות לקבוע מחיר מינימום לכל ביצוע הדברה, ואם הוא במטרה להגן על הצרכנים זה לא ארגון ממשלתי לכן יש את המשרד לאיכות הסביבה הוא זה שאמון לשמור על האזרחים מפני כל מיני מדבירים שעובדים ללא רישיון הדברה וגם בכדי לבצע רענון על כל מה שחדש בתחום ההדברה.

לאחרונה החל להיות משהו חדש בתחום ההדברה קוראים לו הדברה ירוקה שזה משהו שהומצא ולפי המשרד להגנת הסביבה בכלל קיים מונח כזה הדברה ירוקה, אז למה בכל זאת הרבה חברות הדברת משתמשות במונח הזה ולמה הם מתכוונים.

הדרבה ירוקה אומרת בעצם הדברת מזיקים ללא רעלף היום אין חומרי הדברה שאין בהם רעל בכלל, ישנם מוצרי הדברה שכמות הרעל בהם קטנה ולכן הם נחשבים לחומרי הדברה ירוקים בגלל שהם הורגים את המזיקים ברכות.

אבל אתכם זה לא כל כך מעניין מה הצבע של ההדברה או איך קוראים לה אתם רואים ג'וקים ונמלים בכל פינה בבית ורוצים להיפטר מהם כמה שיותר מהר.

אמנם אין מחירון מוגדר וקבוע שלפיו חייבים לעבוד, אבל יש סדר גודל של מחירים שאתם יכולים לדעת ולעמוד בציפיות ההדברה, כל מה שקיצוני אתם תדעו שזה עדיין באותו סדר גודל של מחיר אבל אלו כמו כל דבר בחיים של פעמון גאוס שיש לו קצוות למחירים נמוכים ומחירים גבוהים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מגנטים לחתונה


 


מאמרים נוספים מאת מגנטים לחתונה
 
שימוש בדוקרנים נגד יונים
הדרך היעילה ביותר להרחת יונים בקלות מהירות ובמחיר זול

התנהלות בעסק של מגנטים לאירועים
לנהל עסק של צילום מגנטים לאירועים זאת לא עבודהפשוטה כמו שזה נראה מהצד. יש עבודה עם הרבה מאוד לקוחות שצריך לתת להם שירות. אז זה בכלל עובד ואם חשבתם גם אתם להיות צלמי מגנטים הנה כמה דברים שיעזרו לכם.

צילום אירועים עד כמה זאת באמת משפיע עלינו
23/01/19 | צילום
כשזה מגיע לנושא של צילום אירועים יש לזה משמעות רבה מאוד. אבל מה היא המשמעות הרבה שכולם מדברים עליה ? הפעם אני אענה לכם ואסביר את המשמעות של צילום אירועים והחשיבות הרבה שיש לו

האם אטרקציית מגנטים לאירועים תישאר כאן או שהיא כבר מזמן לא איתנו
31/12/18 | צילום
מגנטים לאירועים אותה אטרקציה שכבשה את ישראל בסערה הולכת ודועכת אבל האם היא תישאר איתנו ואם כן אז לעוד כמה זמן ?

בחירת צלם לכל סוג אירוע
27/12/18 | צילום
לכל סוג אירוע יש צלם מומחה או שכולם יכולים לצלם הכל ? אם נניח מדובר על תחום הרפואה לכל אזור יש רופא מומחה, כמו רופא נירולוג שאחראי על הראש והמוח אל מול קרדיולוג (רופא לב) אז מה ההבדל בין סוגי צלמים לאירועים

טיפוח שיער כמה טיפים מועילים
13/12/18 | נשים - אחר
כשזה מגיע לטיפוח שיער יש כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון.
זה נכון שהמליצו לכם להשתמש בתכשירים אבל בחירת תכשירים היא חלק בלתי נפרד מההצלחה של טיפוח השיער.


שיפוץ בניין והרחקת יונים
אם אתם משפצים את הבניין וגם סובלים מיונים שמגיעות אליכם ועושות לא מעט צרות, אתם בטח חושבים איך לשלב התקנת רשתות במקביל לשיפוץ. מה נכון לעשות והאם כדאי קודם להרחקי את היונים או קודם להתחיל את השיפוץ.

עושה קצת סדר מה באמת עובד בטיפול שיער
29/11/18 | נשים - אחר
קצת סדר מה באמת עובד מבחינת מוצרי טיפוח וטיפול בשיער, האם אולפלקס עדיף על סמרטבונד או אולי להיפך ואיך כל אחד מהם באמת עובד.

למה לא כדאי לכם בתור בעלי עסקים לעבוד עם חברות הפקה
למה לא כדאי לכם לעבוד עם חברות הפקה, הרבה אומרים שחברות הפקה זאת הדרך הפשוטה והקלה ביותר לעבוד אבל מה מסתתר מאחורי כל אותן חברות הפקה שכדאי לכם להיזהר מהן.

כולם מדברים על בית חכם, אבל מה עם גינה חכמה
14/10/18 | גינון
בתקופה האחרונה אנו רואים לא מעט פרסומים על בית חכם, עד כמה הטכנולוגייה טובה לנו לחסכון בחשמל וחסכון בהוצאות וכמובן על הנוחות שהטכנולוגיה יוצרת. אבל מה עם הגינה החכמה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI