דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר ביצוע הדברת דירות
ביצוע הדברת דירות
מגנטים לחתונה 27/05/18 |  צפיות: 81

הקיץ הגיע (האמת שבישראל רוב השנה זה קיץ) ויחד איתו מגיעים כל המזיקים, יתושים נמלים וגו'קים ועכבישים שרוצים לצוד את אותם חרקים.

בתקופת הקיץ בגלל החום החרקים מצליחם להתפח וההתפתחות שלהם מוצאת ואז הם יוצאים אל פני השטח והם לא כל כך נעימים.

הנמלים מגיעים בעיקר לאזורי המטבח בגלל ששם הם יכולים למצוא שאריות מזון זמינות עבורם והם גם מקימים את קן הנמלים באותו אזור ואז אתם מגיעים למצב שיש לכם לא מעט נמלים בבית.

לא פעם רבים מחפשים שירותי הדברה בתל אביב והם לא תמיד יעילים כי למרות הריסוס המרוכז והאינטנסיבי והעובדה שאנו צריכים להיות מחוץ לבית מספר שעות כי חומר הריסוס רעיל לבני אדם ובעלי חיים.

עם כל הריסוס זה לא תמיד יעיל מסיבה פשוטה כי גם אם נרסס היטב את הבית ולא נגיע לקן וכל הנמלים הקיימות יושמדו המלכה שנמצאת בקן תמשיך לייצר נמלים פועלות שהן יצאו אל פני השטח כמה ימים אחרי ההדברה .

לכן גם ריסוס לא תמיד יכוללהיות פתרון מועיל ויש לבחור בשיטות ריסוס שכוללות גם אמצעים נוספים בנוסף לביצוע ריסוס רגיל.

חברת הדברה מקצועית גם תפזר נקודות ג'ל נגד נמלים בנוסף לביצוע הריסוס.

ג'ל נגד נמלים הוא ג'ל המכיל בתוכו רעל ועובד בצורה של פיתיון כלומר הנמלה לוקחת מהפיתיון ומביאה אותו אל המלכה אחרי שהמלכה אוכלת מהרעל גם היא מושמדת ואז מתקבלת תוצאה מלאה של בית נקי ממזיקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מגנטים לחתונה


 


מאמרים נוספים מאת מגנטים לחתונה
 
מגנטים לאירועים בחורף
אטרקציה חדשה בתחום מגנטים לאירועים. החורף הזה האירועים הולכים להיות הרבה יותר שונים והאורחים שלכם הולכים לקבל משהו חדש ומיוחדשהם עדיין לא ראו כבר כומתו או חשבו לעצמם בכלל שאטרקציה כזאת יכולה להיות כל כך מגניבה.

צילום אירועים של חד מיניים
26/08/18 | צילום
צילום אירועים של חד מיניים להטה"בים, כמה דברים שאולי לא חשבתם עליהם באירועים מיוחדים כאלו.

איך תחביב הופך למקצוע
21/08/18 | צילום
איך תחביב כמו צילום יכול בקלות להפוך להיות מקצוע בקלות ומבלי להוציא יותר מידי כסף על ציוד יקר והקמת עסק.

הקמת עסק למגנטים לאירועים [חלק 2]
אחרי שעברנו על המדריך להקמת עסק לצילום מגנטים הנה החלק השני להקמת עסק מצליח להפקת מגנטים לאירועים.

לפני שרצים לקנות מוצרי שיער הנה משהו חשוב
31/07/18 | קניות
אל תרוצו ישר לקנות מוצרי שיער, עצרו לרגע לדעת מה הכי חשוב בבחירת מוצרי שיער ומה המוצר שהכי משפיע על טיפוח ובריאות השיער של כל אחד ואחת.

פתרון להרחקת יונים
אם אתם סובלים מיונים שמגיעותאליכם לבניין ויוצרות בלאגן שלם עם צואת יונים ורוצים להיפטר מהיונים בדרך יעילה. המאמר הזה בשבילכם.

הדרך הנכונה לטיפול בשיער יבש
תקופת הקיץ כבר כאן ואי אפשר להימנע מללכת לים, אז כל ביקור בים גורם נזק לשיער ומייבש אותו, אז איך תטפלו נכון בשיער היבש בדרך הטובה ביותר ומה המוצר הסודי שישעה את העבודה במהירות וקלות.

מוצרים להרחקת חולדות ועכברים [ההדברה החדשה]
איך תצליחו להרחיק חולדות ועכברים מהבית בדרך הכי טובה והכי יעילה יש הרבה דרכים לתפוס חולדות ועכברים אבל רק דרך אחת להימנע מכל הבלאגן הזה מראש ובדרך יעילה ונוחה.

ביצוע הדברת דירות
הדברת דירה בתל אביב היא פעולה שדורשת יסודייות רבה ודיוק רב לכן בחירת מדביר צריכה להיעשות בצורה נכונה הנה המדריך המלא שיעזור לכם צעד אחרי צעד לעשות את הבחירה הטובה ביותר של מדביר מוסמך

כמה תעלה לכם הדברת הדירה
הקיץ הגיע ואיתו הנמלים שיוצאות לעבוד במרץ לקראת החורף והן לא כל כך רצויות אצלנו בבית ובגינה, למרות שזה נחמד אבל עדיין לא בא לנו שנמלים יסתובבו לנו בין הרגליים. אז כמה תעלה לכם הדברה בהתאם לסוג המזיק שנמצא אצלכם בבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI