דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר ביצוע הדברת דירות
ביצוע הדברת דירות
מגנטים לחתונה 27/05/18 |  צפיות: 130

הקיץ הגיע (האמת שבישראל רוב השנה זה קיץ) ויחד איתו מגיעים כל המזיקים, יתושים נמלים וגו'קים ועכבישים שרוצים לצוד את אותם חרקים.

בתקופת הקיץ בגלל החום החרקים מצליחם להתפח וההתפתחות שלהם מוצאת ואז הם יוצאים אל פני השטח והם לא כל כך נעימים.

הנמלים מגיעים בעיקר לאזורי המטבח בגלל ששם הם יכולים למצוא שאריות מזון זמינות עבורם והם גם מקימים את קן הנמלים באותו אזור ואז אתם מגיעים למצב שיש לכם לא מעט נמלים בבית.

לא פעם רבים מחפשים שירותי הדברה בתל אביב והם לא תמיד יעילים כי למרות הריסוס המרוכז והאינטנסיבי והעובדה שאנו צריכים להיות מחוץ לבית מספר שעות כי חומר הריסוס רעיל לבני אדם ובעלי חיים.

עם כל הריסוס זה לא תמיד יעיל מסיבה פשוטה כי גם אם נרסס היטב את הבית ולא נגיע לקן וכל הנמלים הקיימות יושמדו המלכה שנמצאת בקן תמשיך לייצר נמלים פועלות שהן יצאו אל פני השטח כמה ימים אחרי ההדברה .

לכן גם ריסוס לא תמיד יכוללהיות פתרון מועיל ויש לבחור בשיטות ריסוס שכוללות גם אמצעים נוספים בנוסף לביצוע ריסוס רגיל.

חברת הדברה מקצועית גם תפזר נקודות ג'ל נגד נמלים בנוסף לביצוע הריסוס.

ג'ל נגד נמלים הוא ג'ל המכיל בתוכו רעל ועובד בצורה של פיתיון כלומר הנמלה לוקחת מהפיתיון ומביאה אותו אל המלכה אחרי שהמלכה אוכלת מהרעל גם היא מושמדת ואז מתקבלת תוצאה מלאה של בית נקי ממזיקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מגנטים לחתונה


 


מאמרים נוספים מאת מגנטים לחתונה
 
שימוש בדוקרנים נגד יונים
הדרך היעילה ביותר להרחת יונים בקלות מהירות ובמחיר זול

התנהלות בעסק של מגנטים לאירועים
לנהל עסק של צילום מגנטים לאירועים זאת לא עבודהפשוטה כמו שזה נראה מהצד. יש עבודה עם הרבה מאוד לקוחות שצריך לתת להם שירות. אז זה בכלל עובד ואם חשבתם גם אתם להיות צלמי מגנטים הנה כמה דברים שיעזרו לכם.

צילום אירועים עד כמה זאת באמת משפיע עלינו
23/01/19 | צילום
כשזה מגיע לנושא של צילום אירועים יש לזה משמעות רבה מאוד. אבל מה היא המשמעות הרבה שכולם מדברים עליה ? הפעם אני אענה לכם ואסביר את המשמעות של צילום אירועים והחשיבות הרבה שיש לו

האם אטרקציית מגנטים לאירועים תישאר כאן או שהיא כבר מזמן לא איתנו
31/12/18 | צילום
מגנטים לאירועים אותה אטרקציה שכבשה את ישראל בסערה הולכת ודועכת אבל האם היא תישאר איתנו ואם כן אז לעוד כמה זמן ?

בחירת צלם לכל סוג אירוע
27/12/18 | צילום
לכל סוג אירוע יש צלם מומחה או שכולם יכולים לצלם הכל ? אם נניח מדובר על תחום הרפואה לכל אזור יש רופא מומחה, כמו רופא נירולוג שאחראי על הראש והמוח אל מול קרדיולוג (רופא לב) אז מה ההבדל בין סוגי צלמים לאירועים

טיפוח שיער כמה טיפים מועילים
13/12/18 | נשים - אחר
כשזה מגיע לטיפוח שיער יש כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון.
זה נכון שהמליצו לכם להשתמש בתכשירים אבל בחירת תכשירים היא חלק בלתי נפרד מההצלחה של טיפוח השיער.


שיפוץ בניין והרחקת יונים
אם אתם משפצים את הבניין וגם סובלים מיונים שמגיעות אליכם ועושות לא מעט צרות, אתם בטח חושבים איך לשלב התקנת רשתות במקביל לשיפוץ. מה נכון לעשות והאם כדאי קודם להרחקי את היונים או קודם להתחיל את השיפוץ.

עושה קצת סדר מה באמת עובד בטיפול שיער
29/11/18 | נשים - אחר
קצת סדר מה באמת עובד מבחינת מוצרי טיפוח וטיפול בשיער, האם אולפלקס עדיף על סמרטבונד או אולי להיפך ואיך כל אחד מהם באמת עובד.

למה לא כדאי לכם בתור בעלי עסקים לעבוד עם חברות הפקה
למה לא כדאי לכם לעבוד עם חברות הפקה, הרבה אומרים שחברות הפקה זאת הדרך הפשוטה והקלה ביותר לעבוד אבל מה מסתתר מאחורי כל אותן חברות הפקה שכדאי לכם להיזהר מהן.

כולם מדברים על בית חכם, אבל מה עם גינה חכמה
14/10/18 | גינון
בתקופה האחרונה אנו רואים לא מעט פרסומים על בית חכם, עד כמה הטכנולוגייה טובה לנו לחסכון בחשמל וחסכון בהוצאות וכמובן על הנוחות שהטכנולוגיה יוצרת. אבל מה עם הגינה החכמה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI