דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מוצרים להרחקת חולדות ועכברים [ההדברה החדשה]
מוצרים להרחקת חולדות ועכברים [ההדברה החדשה]
מגנטים לחתונה 11/06/18 |  צפיות: 66

אז פתאום גיליתם שחולדה הצטרפה אליכם לדירה

במיוחד אם אתם גרים באזור תל אביב, החפירות של הרכבת הקלה גרמו להרבה חולדות ועכברים לעלות אל פני השטח ואתם לא כל כך מתלהבים מזה שהם איתכם ביחד בבית.

והאמת שבצדק, אותן חולדות מביאות איתן לא מעט מחלות וגם גורמות נזקים ומכרסמות כל דבר שרק אפשר בכדי לחדד את הדיניים שלהן.

אז מה עושים ?

אני בטוח שבמהלך הקניות שלכם בסופר נתקלתם במלכודות עכברים כמו מלכודות דבק ועוד לא מעט שיטות לברחקי את החולדות.

אז נכון, מלכודת דבק יכולה להיות שימושית מאוד, אבל היא גורמת סבל לחולדה שנלכת בה, איך מלכודת הדבק עובדת ?

פשוט מאוד מדובר במשטח עם דבק חזק מאוד, עליו מניחים פיתיון, כמובן שחשוב לשים כפפות כי אחרת אתם מפרישים ריח שהחולדה מרגישה אותו והיא לא תיגש לפיתיון שהריח שלכם עליו, הצבתם פיתיון על המשטח ואז שהחולדה תיגש לאכול מהפיתיון היא תידבק למשטח.

העניין שזה לא הכי נעים לחודלה להיות דבוקה למשטח והיא מתחילה להשתולל בכדי לצאת מהמלכודת ולא פעם שמענתי על מקרים בהם החולדה אכלה לעצמה את הרגל בכדי להימלט מהמלכודת.

שיטה נוספת היא רעל עכברים, כמובן שרעל עכברים זאת שיטה אכזרית כי לפעמים העכבר יכול לסבול יותר מ 10 דקות עד שהרעל משפיע עליו והוא סובל מאוד לפני מותו, לא פעם גם אם העכבר אכל מהרעל ויש את הפגר של העכבר, עכברים נכנסים לכל מיני מקומות ומחילות שהגישה אליהם לא נוחה במיוחד ואז יש צורך לפנות את פגר העכבר כי אחרת סובלים מריח רע ובלתי נסבל.
ואפילו צריכים לשבור קירות בכדי להגיע לפגר העכבר.

הדרך הטובה ביותר היא הדברה אלקטרונית נגד עכברים שבדרך זאת תקבלו בית נקי מחולדות ועכברים וגם תהיו בטוחים שאתם לא גורמים סבל לחולדה וגם לא מגיעים איתה כלל למגע ואפילו לא רואים אותה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מגנטים לחתונה


 


מאמרים נוספים מאת מגנטים לחתונה
 
מגנטים לאירועים בחורף
אטרקציה חדשה בתחום מגנטים לאירועים. החורף הזה האירועים הולכים להיות הרבה יותר שונים והאורחים שלכם הולכים לקבל משהו חדש ומיוחדשהם עדיין לא ראו כבר כומתו או חשבו לעצמם בכלל שאטרקציה כזאת יכולה להיות כל כך מגניבה.

צילום אירועים של חד מיניים
26/08/18 | צילום
צילום אירועים של חד מיניים להטה"בים, כמה דברים שאולי לא חשבתם עליהם באירועים מיוחדים כאלו.

איך תחביב הופך למקצוע
21/08/18 | צילום
איך תחביב כמו צילום יכול בקלות להפוך להיות מקצוע בקלות ומבלי להוציא יותר מידי כסף על ציוד יקר והקמת עסק.

הקמת עסק למגנטים לאירועים [חלק 2]
אחרי שעברנו על המדריך להקמת עסק לצילום מגנטים הנה החלק השני להקמת עסק מצליח להפקת מגנטים לאירועים.

לפני שרצים לקנות מוצרי שיער הנה משהו חשוב
31/07/18 | קניות
אל תרוצו ישר לקנות מוצרי שיער, עצרו לרגע לדעת מה הכי חשוב בבחירת מוצרי שיער ומה המוצר שהכי משפיע על טיפוח ובריאות השיער של כל אחד ואחת.

פתרון להרחקת יונים
אם אתם סובלים מיונים שמגיעותאליכם לבניין ויוצרות בלאגן שלם עם צואת יונים ורוצים להיפטר מהיונים בדרך יעילה. המאמר הזה בשבילכם.

הדרך הנכונה לטיפול בשיער יבש
תקופת הקיץ כבר כאן ואי אפשר להימנע מללכת לים, אז כל ביקור בים גורם נזק לשיער ומייבש אותו, אז איך תטפלו נכון בשיער היבש בדרך הטובה ביותר ומה המוצר הסודי שישעה את העבודה במהירות וקלות.

מוצרים להרחקת חולדות ועכברים [ההדברה החדשה]
איך תצליחו להרחיק חולדות ועכברים מהבית בדרך הכי טובה והכי יעילה יש הרבה דרכים לתפוס חולדות ועכברים אבל רק דרך אחת להימנע מכל הבלאגן הזה מראש ובדרך יעילה ונוחה.

ביצוע הדברת דירות
הדברת דירה בתל אביב היא פעולה שדורשת יסודייות רבה ודיוק רב לכן בחירת מדביר צריכה להיעשות בצורה נכונה הנה המדריך המלא שיעזור לכם צעד אחרי צעד לעשות את הבחירה הטובה ביותר של מדביר מוסמך

כמה תעלה לכם הדברת הדירה
הקיץ הגיע ואיתו הנמלים שיוצאות לעבוד במרץ לקראת החורף והן לא כל כך רצויות אצלנו בבית ובגינה, למרות שזה נחמד אבל עדיין לא בא לנו שנמלים יסתובבו לנו בין הרגליים. אז כמה תעלה לכם הדברה בהתאם לסוג המזיק שנמצא אצלכם בבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI