דף הבית עסקים עסקים - אחר מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
מורן אהרון 28/11/18 |  צפיות: 205

תחנת מוניות בפתח תקווה מוניות אחדות - שליחויות בפריסה ארצית

העברת חבילה חשובה או מעטפה עם חומר סודי וחשוב אשר צריכים להגיע ליעד במהירות, היא משימה לחברה המספקת שירותי שליחויות.

תחנת מוניות אחדות מספקת שירותי שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר. העברה מתבצעת על ידי נהגים ותיקים, מקצועיים ואמינים אשר דוגלים בעמידה בלוחות זמנים ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

איך לבחור חברת המספקת שירותי שליחויות

בבחירת חברה המספקת שירותי שליחויות יש לשים דגש על כמה פרמטרים:

* זמינות

* אמינות ומקצועיות

* עמידה בלוח זמנים

* שמירה על דיסקרטיות

* זריזות

* ועוד

ביצוע שליחויות דורש מהנהג התמצאות בדרכים, למרות שבימינו קיימת אפליקצית וויז, אשר עוזרת ומקלה על נהגים רבים להגיע ליעד המבוקש בדרך המהירה ביותר. אך ישנם מקומות ברחובות צדדים ופנימיים שהוויז אינו מכיר, כאן נמדדים יכולותיו של הנהג.

האמינות בין החברה לבין הלקוח חשובה מאוד, ישנם מקרים אשר צריכים להעביר צ'ק או כסף מזומן או חומר רגיש וסודי, לכן האמון הוא הפרמטר חשוב.

שירותי השליחויות של מוניות אחדות

חברת מוניות אחדות היא תחנת מוניות אשר מספקת שירותי מוניות ובנוסף גם שירותי שליחויות עבור חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים. לנו צוות נהגים ותיק, אמין ומקצועי אשר יעבירו את החבילה או כל חומר אחר ליעד המבוקש בדרך המהירה והבטוחה ביותר על ידי שמירה על דיסקרטיות מלאה.

היתרון המובהק שלנו היא הזמינות הגבוה שלנו, בזכות צי הרכבים שלנו המונה כ - 90 מוניות. יכולת ההגעה שלנו לכל לקוח היא וגבוה ומהירה.

המלצה של לקוח על שירות שליחויות של מוניות אחדות

רוני הוא בעל עסק פרטי אשר יצא עם משפחתו לחופשה בחו"ל הזמין מונית מתחת מוניות אחדות  עבור נסיעה לנתב"ג. לאחר שהנהג הוריד אותם בשדה התעופה רוני נזכר ששכח את המעטפה עם המזומנים שהוציא עבור אותה נסיעה. רוני יצר התקשר שוב לתחנת מוניות אחדות וביקש שאחד הנהגים יעבור דרך המשרד ויביא לו את המעטפה עם המזומנים לשדה התעופה. תוך 30 דקות מרגע יצירת הקשר נהג המונית מתקשר לרוני שיצא מחוץ לטרמינל כדי לקחת את המעטפה.

רוני היה מופתע מהשירות המהיר והאמין של מוניות אחדות, לאחר חזרתו ארצה יצר קשר עם המוקד והוקיר תודה לחברה ולנהגים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מורן אהרון

Prosite.site 


מאמרים נוספים מאת מורן אהרון
 
פיברומיאלגיה או מגפת ה-COVID-19... או...?
הרבה שאלות ומעט תשובות על פיברומיאלגיה ו-COVID-19. שאלות על סינדרום פיברומיאלגיה והאם קיימת התוויה נגדית לטיפול במחלה ביחס לטיפול ב COVID-19.מגפת ה-COVID-19 נמצאת בין "הגלים" והיא חדשה יחסית במקומותינו, אך המחקרים העוסקים בתחום המגפות. מזהים כי העמידות למגפה בהחלט מושפעת מחוזקה ועוצמת של המערכת החיסונית. כבר בהתחלה של הופעת הנגיף הגדירו המומחים אוכלוסיות עם מערכת חיסונית ירודה כבעלי סיכון שיש לשמור עליהם.

שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 לתקנות התעבורה
שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 - לפניכם תקציר שינויים בתקנות התעבורה 579, 580, 585 וו-587 שלהם השלכות ישירות על ניהול ציי על ידי קצין בטיחות בתעבורה

יוצאים לחופשה עם המשפחה? ומה עם הכלב, עם מי הוא נשאר?
13/02/20 | חיות מחמד
בתקופת החגים ובתקופת הקיץ, אנו מנצלים את החופש מהעבודה והלימודים ויוצאים לחופשה עם המשפחה. אך מה עושים עם הכלב, היכן הוא נשאר? האם דאגתם לו למקום בטוח?

רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה היא מתנה מקסימה המתאימה למגוון אירועים.כאשר מדובר ברקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה עבור עסקים סוג הרקמה יהיה זהה לרקמה עבור מתנה אישית. רוב בתי העסק רוקמים את לוגו החברה או סמל החברה לעומת רקמה לאנשים פרטיים אשר רוקמים שם ושונות.

מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
העברת חבילה חשובה או מעטפה עם חומר סודי וחשוב אשר צריכים להגיע ליעד במהירות, היא משימה לחברה המספקת שירותי שליחויות. תחנת מוניות אחדות מספקת שירותי שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר. העברה מתבצעת על ידי נהגים ותיקים, מקצועיים ואמינים אשר דוגלים בעמידה בלוחות זמנים ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד אדריכלים - למה מומלץ
25/11/18 | אדריכלות
ננסה להצביע על הסיבות, שאנו ממליצים בגינן, על יצירת קשר עם משרד אדריכלים (רצוי ותיק ומנוסה). בכל מצב שבו אתם מתכוונים להיכנס לתהליך הכולל תכנון ובנייה של בית, מבנה חדש, אגף או תוספת למבנה קיים ואף שיפוץ מלא של חלל, דירה, בית או מבנה ציבורי.

ייפוי כוח מתמשך - מימוש וכיבוד זכויות האדם
14/11/18 | ירושה
ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למצות את זכויותיו ורצונותיו גם בעתיד בין אם הוא אינו נמצא בכשירות משפטית או שהינו באופן ארעי אינו בר שיפוט, בין אם הוא חווה התדרדרות במצבו או שהגיע למצב זה כתוצאה מטראומה.

פתרונות יצירתיים לריהוט
בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר.

הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI