דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
איריס וינשטיין 24/11/19 |  צפיות: 856

ThetaRay, הספקית המובילה לפתרונות ביג דאטה מבוססי AI, שמחה לבשר כי הוכרה "ככוכבת עולה" בדו"ח RiskTech100 2019, דו"ח הדגל של חברת המחקר Chartis.

RiskTech100 הוא המחקר העצמאי המקיף ביותר בקרב השחקנים העיקריים בעולם בתחום טכנולוגיות הסיכון והתאימות. כעת, בשנה הארבע עשרה שלו, דו"ח RiskTech100 סוקר את ספקי הטכנולוגיה והמובילים בתחום השירותים המקצועיים של פתרונות הסיכון, הערכת השווי והתקנות שלהם, וכאמור מציין את ThetaRay כ"כוכב העולה" המבטיח בתחום.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay אמר: "זה כבוד לקבל את ההכרה הזו מ- Chartis. ThetaRay נבדלת מהספקים האחרים בשל היכולת שלנו לאתר פשע כלכלי לא ידוע באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית האינטואטיבית ™ Artificial Intuition שפיתחנו. החברה זכתה להכרה הזו הודות לטכנולוגיה המובילה ולצוות שלנו. חברות פיננסיות של ימינו אינן יכולות להגן על עצמן כראוי בפני פשיעה פיננסית עם פתרונות שאינם כוללים מערכות AI. "

ThetaRay הוקמה בשנת 2013 על ידי מייסדים משותפים, הפרופסורים אמיר אברבוך ורונלד קויפמן מאוניברסיטת תל-אביב וייל בהתאמה. עם 16 פטנטים, ThetaRay בנתה פלטפורמה אנליטית מתקדמת מקצה לקצה שממנפת את טכנולוגיית ™ Intuition Artificial, טכנולוגיה מתקדמת של למידת מכונה, כדי לספק למוסדות פיננסיים גילוי מוקדם של פשיעה פיננסית לא ידועה,להפחתת התראות השווא ולעמידה ברגולציה.

"ככוכב עולה", הערך שאנחנו מביאים לחברות פיננסיות הוא ברור", אמר גזית. ThetaRay מציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הבינה המלאכותית האינטואטיבית ,לאיתור הלבנות הון, סחר בסמים ובבני אדם, מימון טרור, הונאות ומעשים זדוניים אחרים."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI