דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx
רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx
חיים נוי 20/01/20 |  צפיות: 276

רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx

גראנד קיימן, איי קיימן, 20 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE) :

רשת xx הודיעה על התמיכה של חלוצי קריפטו, כולל כריס לרסן, במכירה הראשונית בקיימן של המטבע xx החל ב-23 בינואר 2020.

המטבע xx הוא מטבע דיגיטלי מאובטח מפני מחשבים קוונטיים שמיועד לתמוך ולתמרץ את הסביבה המבוזרת של רשת xx, הבלוקצ'יין המהפכני שמגן על הפרטיות ומנוהל על ידי דייוויד צ'ום, המייסד של הפרויקטים Elixxir ו-Praxxis שמהווים את הבסיס לרשת xx.

כריס לרסן, יזם סדרתי, מייסד שותף של Ripple Network ותומך ותיק בפרטיות של הצרכנים, אמר: "דייוויד צ'ום מגן על הפרטיות בעולם הדיגיטלי כבר קרוב לארבעים שנה. אני שמח להיות מראשוני המממנים ומצפה לראות את הבלוקצ'יין הזה שפונה לצרכנים פותח את הדלת לשימוש מאובטח על ידי מיליוני אנשים בחיי היומיום שלהם".

הבעלות והשליטה על רשת xx תבוזר באופן רחב לאנשים בכל רחבי העולם בלי מימון של הון פרטי. לרסן ושני חלוצי קריפטו אחרים יהיו הבעלים של בערך 2.5% מהמטבעות. תמיכה נוספת ממפעילי צמתים של אלפא וספקי שירותים אחרים תסתכם בסביבות 0.1% מהמטבעות. כגמול על המימון והסיוע המוקדמים שלהם, המטבעות האלה נמכרו למממנים הראשונים בהנחה של 20% ממחיר המכירה לציבור שהוא $0.35.

"אנחנו שמחים לראות תמיכה מכל רחבי העולם במכירה לציבור של המטבע xx, כולל משקיעים בכל הרמות", אמר דייוויד צ'ום. "לכבוד מיוחד הוא לי שחלוצים מנוסים תמכו בפרויקט".

ההפצה הראשונית של המטבע תהיה באמצעות חוזה חכם ERC-1404 לאנשים שאינם אמריקנים. באמצעות MainNet של רשת xx, מתוכננת המרה של החוזים החכמים למטבעות xx רשמיים ברשת xx, אולי באמצעות חוזה ביניים חכם.

כל הפרטים של המכירה לציבור ברשת xx יימסרו באמצעות האתר xx-coin.io ויהיו מקור המידע היחיד. אין להסתמך על מקורות מידע אחרים. כל הצעה של מטבעות או שווה ערך אינה פתוחה לאנשים אמריקנים.

אודות דייוויד צ'ום:

דייוויד צ'ום ידוע מאוד כממציא של המטבע הדיגיטלי הראשון, e-Cash, בתחילת שנות השמונים, שלאחר מכן יישם בשנות התשעים בחברה שלו DigiCash. לאחרונה הוא קיבל את הקרדיט על הצעת הבלוקצ'יין המבוזר הראשון בתזת הדוקטורט שלו בברקלי ב-1982.

אודות xx network:

המטבע xx הוא מטבע דיגיטלי שיתמוך בהעברת מסרים, תשלומים ויישומים מבוזרים ברשת xx. רשת xx תוכננה בתגובה לחשש הגובר של הציבור לגבי פרטיות המשתמשים וגם האיום המתפתח של מחשבים קוונטיים. שכבת ה-Elixxir cMix מספקת פרטיות ואבטחה פורצות דרך על ידי גריסת המטא נתונים של המשתמש.

Praxxis מספק מבנה של מטבע עם ערך נקוב שמפרק תשלומים למטבעות פרטניים כדי לספק פרטיות ופרוטוקול מבוסס קונצנזוס ייחודי שמשתמש בקריפטוגרפיה מבוססת גיבוב, שמאובטחת מפני התקפות של יריבים עכשוויים שהם מדינות ומחשבים קוונטיים עתידיים.

מטבעות xx לא מוצעים לאף אדם אמריקני כפי שמשתמשים במונח הזה בחוק ניירות הערך של 1933.

אנשי קשר

Wachsman
Layla Tabatabaie
elixxir@wachsman.com

מקור: xx networkמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'ייסון גרינבלט מצטרף ל-OurCrowd כשותף
OurCrowd, הפלטפורמה הגלובלית להשקעות במיזמי מימון המונים ומשקיעת הון הסיכון המובילה בישראל, הודיעה היום שג'ייסון גרינבלט, לשעבר עוזר לנשיא ארצות הברית ונציג מיוחד למשאים ומתנים בינ"ל, יצטרף ל-OurCrowd כשותף עם אחריות לבניית קשרים עם אזור המזרח התיכון.

הדספין מודיעה על סבב מימון סדרה C של 60 מיליון דולר לפי שווי של 1.16 מיליארד דולר ומוסיפה את ניקש ארורה ליו"ר מועצת המנהלים
בדרך להגיע להכנסות חוזרות שנתיות של 100 מיליון דולר בתחילת 2020 קצת יותר מארבע שנים אחרי ההקמה, ההשקעה החדשה תעזור להדספין להעמיק את המעמד בסביבות ענן

הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסיירה ליאונה, ממשיכה את פעילות ההתרחבות שלה באפריקה
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אפריקה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מפריטאון Fornah-Sesay, Cummings, Showers & Co. (להלן נקראת FCS Legal) בסיירה ליאונה, ומוסיפה עומק לפלטפורמה הגלובלית שלה ביבשת.

וויפרו מקבלת הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מלוקר
וויפרו בע"מ (NYSE: WIT)(NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שקיבלה הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מחברת פלטפורמות הנתונים המובילה לוקר בפסגת השותפים של לוקר 2019.

ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020
טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

ריינבו מילק חוגגת את המורשת הערבית עם תחרות לנד קרוזר גדולה
שני לנד קרוזרים איקוניים לכל המעוניינים

Aptorum Group מתחילה את המסחור של טבליות מזון המרפא הביו אקטיבי Dioscorea Opposita וחתמה על הסכם הפצת מכירות בהונג קונג
24/02/20 | בריאות
Aptorum Group Limited , חברת תרופות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו, מודיעה על המסחור של תוסף התזונה שלה לנשים בגיל המעבר עם חידלון וסת ושחוות תסמינים קשורים. התוסף מיוצר עם המרכיב הביו אקטיבי שמופק מאבקת בטטה סינית המכילה DOI, שזאת הגישה הלא הורמונלית של Aptorum Group שמיועדת להתאים למגמות ולחששות תזונתיים גוברים מסוימים של הצרכנים.

אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI