דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה דתות התעמלות במכשירי פילאטיס
התעמלות במכשירי פילאטיס
יואל כץ 03/02/20 |  צפיות: 4635
בשנים האחרונות אנשים,נהיים,נעשים יותר ויותר מודעים לחשיבות והמעלות הלא מעטים שגורמת לנו פעילות גופנית במהלך החיים, כמה ההשפעה שלה תורמת לבריאותינו, כבר ידוע שכל אחד שמשלב פעילות גופנית, כמובן, ביחד עם תזונה נכונה ובריאה, הוא מסייע לשמירה על אורח חיים רענן.

ההתעמלות בשיטת פילאטיס צוברת תאוצה רבה ביותר בשנים האחרונות, כבר הוכח גם במחקרים שהתבצעו ואפילו על ידי די הרבה רופאים, כי לאימונים בפילאטיס ישנה חשיבות גבוהה להטבת תפקוד גוף האדם וגם לתפקוד הנפש.

את התעמלות הפילאטיס ניתן לתרגל במספר שיטות. אחת מהאופניםהיא בעצם פילאטיס מכשירים.

פילאטיס מכשירים מביא לידי כך שהאימונים מתבצעים בדרך הכי מדויקת וכן הוא מסייע בידי מתאמנים מתחילים לעשות כמו שצריך את כל התרגילים בצורה מדוייקת בנוסף לכך הם ככל הנראה פחות נדרשים להיות מרוכזים בביצוע ויותר בהקשבה לשרירים תוך שימת דגש אודות הנשימה.

מה המיוחד בהתעמלות עם פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים הינו ממצא את הכישורים הטמונים בתוכו ובזאת הוא למעשה בא במהירות באופן יחסי להישגים ניכרים.בפילאטיס מכשירים, המכשירים הם הינם לא רגילים, הם מאובזרים בקפיצים, ידיות תומכות וברים מייצבים. המכשירים מבוססים באמצעות שיטת התנגדות של הקפיצים, מצד אחד, הינם מייצרים התנגדות וגורמים לעומס על השרירים, אבל מצד שני מנגד, פילאטיס אביזרים נותנים אופציה לטווח תנועה בהרבה יותר רב לשרירים ולמפרקים גורם אשר הנותן סיוע עבור כל מתאמן להיות חזק מעט יותר, להתחיל לעבוד בתיאום ליכולות שלו ועל ידי זה הוא למעשה בא במהירות יחסית להישגים חשובים. בנוסף, בשימוש בפילאטיס מכשירים מבחר התרגילים גדול בהרבה, על פי רוב בלי סוף

מה השוני בין פילאטיס מכשירים לבין ספורט שנעשית בחדר כושר

שיטת פילאטיס, עובדת על מספר חזרות מועט, טווח תנועה מירבי לכל מפרק, התנגדות קפיצית אשר מתאימה את עצמה על כל תנועה, עבודה על הגוף כולו ולאו דווקא על איבר או לחילופין שריר ספציפיים. הספורט בפילאטיס, שונה מחדר כושר אשר שם כולם מבצעים את אותה אותה תנועה מספר גדול של חזרות, טווח התנועה אינו חייב להיות מקסימאלי למפרק, התנגדות המשקולת הינה קבועה ואינה תלויה בעיקר במתיחת הקפיץ וגם אנחנו מאמנים איבר או שריר מסויימים. בימינו, אם יש ידיעה גוברת לעקרונות השיטה, אפשר לראות מדריכי כושר לא מעטים שמגיעים לרכוש ידע על עקרונות השיטה בכדי לשלב אותם בשיעורים אשר מבוצעים בחדר הכושר וכך הם הינם משיגים תוצאות חשובות בהרבה יותר בשיתוף המתאמנים שלהם.

מה נותן לנו פילאטיס מכשירים:

תרגול בפילאטיס גורם להשפעה מצויינת על המתאמן, גם פילאטיס רצפה ואף גן פילאטיס מכשירים המרכיב כמות גדולה מאד של עזרים המפתחים את השרירים ופועלים באופן ממוקד על השרירים ועל המפרקים בגוף,החל מרצועות קלות משקל שאפשר להתחיל לעבוד ולתרגל איתם בבית ואפילו למכשירים היותר מורכבים, האימון בפילאטיס מכשירים נותן למתאמן לשפר גמישות בהדרגה אף אצל הגיל המבוגר, בנוסף, הוא מחזק את השרירים וכן עבודה על יציבה בצורה מבוקר.

איפה נכון להתעמל בפילאטיס מכשירים?

לרוב מכוני כושר שמציעים אימונים בפילאטיס, יתנו לנו את אותה האפשרות להתאמן בפילאטיס מכשירים. יש מכונים המעבירים את השיעורים דווקא יחד עם חלק מהאביזרים כגון רצועות אימון או לחילופין כדור וכאשר אתם נרשמים לחדר כושר, כאשר יש מצב ואתה חפץ אף לעבור שיעורים בעזרת פילאטיס מכשירים, אתה צריך לברר איזה מיני מכשור קיימים בו כיון שלא בכל חדר כושר קיים את אותו הציוד הנדרש לפילאטיס. כיון שמדובר פה אודות ציוד הזקוק לו התקנה לא רגילה.

האדם שרוצה להתעמל בפילאטיס מכשירים, נדרש לברר איפה יש בנמצא מכוני פילאטיס יעודיים, יש צורך לקחת בחשבון כי במכונים כדוגמת אלו פועלים צוות מדריכים בעלי ניסיון בהרבה יותר, יתרה מזאת, יש במכונים האלו מבחר גדול של מכשירים כך שיש דרך להתנסות במגוון רב של מכשירים עד למציאת המכשיר שמתאים מכולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יואל כץ


 


מאמרים נוספים מאת יואל כץ
 
מה היא שיטת הפילאטיס?
03/02/20 | דתות
שיטת הפילאטיס היא התעמלות הכוללת בתוכה תנועה והתעמלות, השיטה הומצאה ע"י האיש ג'וזף פילאטיס בשנות העשרים, בשעה ש המטרה שלה זו, חיזוק ומתיחה של השרירים בשילוב של שיתוף פעולה בין הנפש לבין גוף. הטכניקה של ההתעמלות על ידי פילאטיס שיטה של כושר גופני מלא וכאשר היא בעצם מתבצעת באופן סדיר, מתרחשים בגוף שינויים חיוביים. השיטה שנקראת פילאטיס גם משלבת מודעות לעמוד השדרה,נשימה נכונה, אימוני כוח וגמישות.

האם התעמלות בשיטת פילאטיס מביאה פתרון לאנשים אשר יש להם מוגבלות גופנית?
03/02/20 | דתות
עידן|בעולם|בזמן} המודרני אשר בו כולנו מצויים, אתם נתקלים לא מעט בתופעות הגורמות לנזקים בריאותיים כגון משקל יתר, בעיות גב וכו', התעמלות בפילאטיס היא שיטה אשר פותחה ע"י ממציא השיטה ששמו ג'וזף פילאטיס, מציעה לכולנו שיטת תרגילי התעמלות ייחודיים. שיטה זו משלבת בתוכה עניינים רבים המתאימים לאנשים שמצב בריאותם תקין, כמו כן השיטה טובה גם לכאלה אשר סובלים מבעיות אורטופדיות כגון:

התעמלות מתקדמת - פילאטיס
03/02/20 | דתות
בזמן האחרון יותר ויותר נודעת תשומת לב גבוהה לפעילות גופנית , אין כיום רופא או אולי מטפל ראוי לשמו אשר לא ימליצו למטופליהם אודות פעילות גופנית לכל היותר חצי שעה כל יום. מצב זה התהווה כתוצאה מכך שכולנו למעשה משתמשים במכונות תחת בגופינו. למשל: בעבר במקום לכבס במכונה כיבסו ביד, במקום לקחת מים ישירות מהברז היו חייבים ללכת כברת דרך גדולה בשביל להגיע אל הבאר לשאוב מים.

האם יש התעמלות פילאטיס בתל אביב
03/02/20 | דתות
ממציא השיטה הוא גו'זף פילאטיס שהשיטה קרויה על השם שלו, הוא פיתח אותה למטרת החלמה ושיקום של פצועים, במשך הזמן נודע כי התרגילים בפילאטיס מביאים מענה לא רק להחלמה ושיקום אלא הם מהווים גורם חשוב מאד לחיטוב הגוף ע"י שילוב של חיזוק השריר והארכתו. אימונים בשיטת הפילאטיס הפכו להיות מאד פופולאריים עבור סוגים שונים של אנשים באוכלוסיה ולא רק לספורטאים ורקדנים, בגלל זה כיום נפתחו חוגי פילאטיס רבים עבור כל הציבור, לגברים ולנשים כאחד.

התעמלות במכשירי פילאטיס
03/02/20 | דתות
בשנים האחרונות אנשים,נהיים,נעשים יותר ויותר מודעים לחשיבות והמעלות הלא מעטים שגורמת לנו פעילות גופנית במהלך החיים, כמה ההשפעה שלה תורמת לבריאותינו, כבר ידוע שכל אחד שמשלב פעילות גופנית, כמובן, ביחד עם תזונה נכונה ובריאה, הוא מסייע לשמירה על אורח חיים רענן. ההתעמלות בשיטת פילאטיס צוברת תאוצה רבה ביותר בשנים האחרונות, כבר הוכח גם במחקרים שהתבצעו ואפילו על ידי די הרבה רופאים, כי לאימונים בפילאטיס ישנה חשיבות גבוהה להטבת תפקוד גוף האדם וגם לתפקוד הנפש.

תרגול בעזרת פילאטיס גורם להשפעה ותחושה מעולה על המתאמן
03/02/20 | דתות
ההתעמלות בשיטת פילאטיס צוברת תאוצה רבה מאד בעת האחרונה, כבר הוכח הן במחקרים שנעשו ואף עפ"י מה שמובא מאנשים העובדים בתחום הרפואה, כי לאימון בפילאטיס קיימת חשיבות רבה לגרום לשיפור של תפקוד הגוף כולו. יש אפשרות לתרגל פילאטיס במספר דרכים שאחת משיטות אלה הינה פילאטיס מכשירים. פילאטיס מכשירים מגיש לכולנו לבצעתרגילים בדרך הכי מדוייקת כמו כן הוא למעשה מסייע בידי מתאמנים מתחילים לעשות כהוגן את מרבית התרגילים באופן מדוייק בנוסף לכך הם הרבה פחות נדרשים להיות מרוכזים בביצוע ויותר בהאזנה לשרירים תוך שימת דג

פילאטיס מכשירים הינו השיטה היותר מתקדמת
03/02/20 | דתות
בעידן המודרני בו כולנו קיימים כולנו נתקלים לפעמים בתופעות הגורמות לנזקים בריאותיים כדוגמת משקל יתר, בעיות לב וכו', מסיבה זו יש חשיבות גדולה לשמור על אורח חיים מעולה ולשלב בנוסף פעילות גופנית. בנושא הספורט ישנם מגוון די רחב של אימונים, שאחד מאימונים אלה בזמן האחרון, צבר תאוצה עצומה והוא התעמלות בשיטת הפילאטיס.

האם פילאטיס מכשירים אמור להתאים לבני אדם הנזקקים לשיקום?
03/02/20 | דתות
בעולם הנוכחי בתוכו כולנו נמצאים, הרבה פעמים כולנו נתקלים בתופעות הגורמות לנזקים בריאותיים כדוגמת השמנה בקרב ילדים ומבוגרים, הפרעות לב וכו', מאידך גיסא, יש מודעות גדולה על הנחיצות לגרום לשמירה על תזונה בריאה כחלק מאורח חיים איכותי ביחד עם תרגילי ספורט. בתחום הספורט מצויים ענפים שונים אשר אחד מהם לאחרונה צבר פופולאריות עצומה הוא הפילאטיס

האימון בשיטת הפילאטיס הוא לא מורכב לביצוע
03/02/20 | דתות
יוצר השיטה הוא גו'זף פילאטיס שהשיטה קרויה עלשמו, הוא הקים שיטה זו לצורך מטרת החלמה ושיקום של אנשים אשר נפצעו, עם השנים הוא התפרסם כי התרגילים בפילאטיס מביאים תשובה לאו דוקא רק להחלמה ושיקום אלא הם הינם מהווים עניין חיוני לחיטוב הגוף על ידי שילוב של חיזוק השריר והארכתו. אימונים בשיטת הפילאטיס החלו להיות מאד נפוצים בשביל סוגים לא מעטים של שכבות הציבור באוכלוסיה ולאו דוקא רק לספורטאים ורקדנים, על כן בתקופה האחרונה הוקמו חוגי פילאטיס שונים לכל הציבור, לגברים ולנשים כאחד.

קיימים תרגילי פילאטיס שממזגים אומנויות לחימה או לחילופין המשלבים בהם יוגה
03/02/20 | דתות
במהלך, כולנו ממהרים ממקום למקום על מנת להספיק כמה שיותר דברים בלי להעניק תשומת לב לדבר ההכרחי ביותר וזהו הבריאות, בעיקר בתקופה אשר בה כולם נמצאים, התעשיה מתפתחת כל הזמן, אנו גורמים לגופינו מעט לזוז, בגלל זה יש מעלה רבה לעסוק בפעילות גופנית: הליכה, ריצה, מכוני כושר כאשר הפופולארית מבין כולם הינה התעמלות בשיטת פילאטיס. מצויים תרגילי פילאטיס אשר נעשים ברצפה ויש תרגילי פילאטיס המבוצעים על ידי מכשירים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI