דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
איריס וינשטיין 01/04/20 |  צפיות: 876

הכשרה חברה לביטוח בחרה בפתרונות אחסון הנתונים המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, שהחל בפברואר והסתיים לאחרונה, הוטמעו שני מערכי אחסון של פתרון ה- InfiniBox המתקדם באתר הראשי של החברה ובאתר התאוששות מאסון. היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת אמת ברמור.

הפתרונות שהוטמעו בחברת 'הכשרה' החליפו מספר מערכות אחסון מסורתיות במטרה לספק שירות למגוון המערכות הווירטואליות והפיזיות של הארגון, בין היתר לסביבת AS400.

הכשרה בחרה ב- InfiniBox לאחר בדיקות מקיפות ובחינה של מספר טכנולוגיות אחסון בשוק. היכולות המתקדמות של הפתרון מאפשרות להכשרה ביצועים גבוהים בזמני תגובה נמוכים לכלל מערכות החברה ושירות always on עם 100% זמינות על ידי שימוש במנגנוני אקטיב/אקטיב ייחודיים.

אלון צ'פליצקי, מנהל התשתיות בהכשרה חברה לביטוח אמר כי: "תהליך המיגרציה שתוכנן למספר חודשים ארך פחות מחודש ימים ועבר בצורה חלקה, פשוטה ומקצועית. שיפור בביצועים ניכר, בעשרות אחוזים, נצפה מרגע המעבר לפתרון האחסון החדש. Infinidat עונה על כל דרישות האחסון שלנו לשנים הקרובות, הן מבחינת נפחים והן מבחינת ביצועים ומאפשרת לנו לספק ללקוחותנו שירות רציף ואיכותי ללא פשרות".

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "חברות בתחום הפיננסים והביטוח מתחייבות לשירות 24/7 ללקוחותיהן, מכל מקום ובכל זמן, ועוברות תהליכי דיגיטליזציה נרחבים על מנת לאפשר זאת. Infinidat מספקת להכשרה ולחברות רבות בענף את תשתית האחסון המתאימה שמגשימה את ההבטחה הזאת, עם פשטות ניהול, ביצועים גבוהים, גידול גמיש בנפחים ויכולות המשכיות עסקית עם שחזור מיידי".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI