דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
איריס וינשטיין 14/06/20 |  צפיות: 747

סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום כי סגרה סבב השקעה נוסף עם המשקיעים הקיימים שלה - TPG Growth, גולדמן זקס,Claridge Israel, ION Crossover Partners ומשה ינאי, מייסד Infinidat- אשר בכך מחזקים את המחויבות שלהם לחברה. החברה גם הכריזה על חיזוק צוות ההנהגה שלה עם מינויו של בועז חלמיש כיו"ר הדירקטוריון.

המימון ישמש לבניית יוזמות חדשות, על מנת לענות בין היתר על הביקוש הגובר למודלי צריכה גמישים בשוק, דבר שמחזק את תכניות הצמיחה של החברה ומאפשר לה להמשיך להיבנות על מעמדה כמובילה בתעשייה. המימון ישמש גם למחקר טכני ופיתוח מוצרים.

"קיימת דחיפות מתגברת בקרב ארגוני IT וספקי שירותים מנוהלים להישאר תחרותיים על ידי עליה מעבר לרמות השירות הקיימות, תוך ניהול יעיל של עלויות ומורכבות בסביבות אחסון," אמר טים מיליקין, שותף ב- TPG Growth. "אנחנו גאים להמשיך את השותפות שלנו עם Infinidat ולקבל את בועז לצוות ההנהגה. עם תוספת הידע הסקטוריאלי העמוק שלו ועם השלמת סבב גיוס חזק, Infinidat מחויבת לעמוד בדרישות המשתנות במהירות של בסיס הלקוחות שלה ולמצב את עצמה כספקית המובילה של טכנולוגיות אחסון גמישות".

צוות Infinidat, המבוסס על דורות של ניסיון בתעשיית האחסון והצלחות קודמות בפיתוח מוצר, הפך למוביל בתעשייה על ידי פיתוח דרך טובה ומהירה יותר לאחסון והגנה על נפחי פטה-בייט מרובים, עם הזמינות הגבוהה ביותר האפשרית, בעלות הנמוכה ביותר.

"האמון והמחויבות המתמשכים שקהילת המשקיעים שלנו הראתה לחזון, לאסטרטגיה וליכולת השוטפת שלנו להוציא לפועל, הינם עדות לעבודת הצוות שלנו, בבניית פתרונות אחסון רובסטיים ומובילי שוק בעולם" אמרו המנכ"לים המשותפים של Infinidat, קריאל סנדלר וניר סימון. "אנו שמחים לעבוד עם בועז על מנת להוציא לפועל את האסטרטגיה ממוקדת הלקוח שלנו ולספק תמיכה מתקדמת ללקוחות ומערכות ניהול נתונים המותאמות לעתיד. אנו רוצים להבטיח שלמשתמשי הקצה יש את חווית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על ביצועי מערכת ברמה הגבוהה ביותר והבטחת רמת זמינות המערכת הגבוהה ביותר בכלכלה, הממוקדת יותר ויותר בנתונים".

פתרונות אחסון הנתונים של החברה נועדו לנהל אפילו את עומסי העבודה התובעניים ביותר וההמלצות של הלקוחות על היכולות הטכניות שלה הן נרחבות. החברה סיפקה מעל 6אקסה-בייט ברחבי העולם, עם אקסה-בייט אחד בחצי השנה האחרונה בלבד, והיא שומרת על מעמדה הגבוה בקרב הלקוחות. Infinidat נבחרה כמובילה ברבוע הקסמים של גרטנר ב- 2019 לאחסון ראשוני (Primary Storage) וממשיכה לייצר דירוגים חיוביים וסקירות ב-Gartner Peer Insights*, כאשר היא אוספת 240 דירוגים עם דירוג ממוצע של 4.9 מתוך 5.

בינואר 2020, Infinidat הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון ראשוני של Gartner Peer Insights Customers' Choice for Primary Storage , והיא הוכרזה בעבר כבחירת הלקוחות עבור מערכי דיסק לשימוש כללי של Gartner Peer Insights Customers' Choice for General-Purpose Disc Arraysבפברואר 2019.

Infinidat ממנפת את המומנטום של החברה ולאחרונה חיזקה את צוות הניהול שלה עם התוספת של בועז חלמיש, ותיק בתעשייה ומוכר היטב, שהצטרף ל- Infinidat ב -8 ביוני כיו"ר הדירקטוריון.

"כיום, לקוחות דורשים יותר ויותר פתרונות אחסון נתונים גמישים בעלי יחס עלות/תועלת מצוין, ללא פשרות ביחס לביצועים, אמינות ויכולת גידול", אמר חלמיש. "אני נרגש במיוחד לצאת למסע החדש הזה עם Infinidat, מכיוון שאני מאמין שהם יכולים לתת מענה לדרישות של משתמשי הקצה בצורה החדשנית ביותר בענף. אני מצפה לתמוך בחברה בשלב הבא של צמיחה רווחית מתמשכת".

בנוסף לסבב הגיוס האחרון שלה, Infinidat הודיעה גם על סדרת קידומים בצוות הניהול הבכיר שלה - קתרין וולמינק קודמה לסמנכ"ל השיווק העולמי; דן שפרונג מקודם לסגן נשיא בכיר לאזור- EMEA ו- APJ; סטיב סאליבן הוא כעת סגן נשיא בכיר לאזור אמריקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI