דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
חיים נוי 09/07/20 |  צפיות: 205

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה

סן פרנסיסקו, 9 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

ההודעה הזאת מגיעה אחרי שהחברה החברה האמריקנית שינתה את שם המותג שלה מ-Andersen Tax לאנדרסן בשנה שעברה. בסך הכל, חברות חברות ב-12 מדינות אירופיות -- קפריסין, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוכסמבורג, פולין, פורטוגל, ספרד, שווייץ ובריטניה -- יאמצו את המותג אנדרסן. השינוי של OrienTax ו-Szabo Keleman & Partners מציין את הופעת בכורה של המותג אנדרסן בהונגריה. בנוסף, B.A. Tax Accountants תאמץ את המותג כשהיא מצטרפת לצוות בלוכסמבורג.

באירופה, לאנדרסן גלובל יש נוכחות גם באוסטריה, בוסניה והרצגובינה, בולגריה, קרואטיה, קזחסטן, מולדובה, הולנד, מקדוניה הצפונית, הרפובליקה של קוסובו, רומניה, סרביה, סלובקיה, סלובניה ואוקראינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה ויש לה תוכניות לעתיד להרחיב את הנוכחות האזורית שלה במרכז ומזרח אירופה, ובסקנדינביה.

האימוץ של המותג אנדרסן באירופה מייצג באופן הטוב ביותר את החבילה המלאה של שירותים גלובליים שהארגון מציע ללקוחות שלו בעולם כולל שירותים משפטיים ב-86 מדינות ש-23 מהן באירופה.

"המותג המשותף שלנו, אנדרסן, משקף את תרבות ה"חברה אחת" שלנו וכולל את כל מה שאנו עושים כארגון גלובלי. הוא מסמל את היכולת שלנו לספק שירות הטוב מסוגו והמחויבות העמוקה שלנו להשקיע באנשים שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "כל אחת החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שהן חלק מהארגון שלנו מקדמות אחריות ושומרות על שקיפות. המניע של ההתרחבות הגלובלית שלנו ממשיך להיות צורכי הלקוחות וההכרה שאנחנו יכולים לשרת את הלקוחות באופן הטוב ביותר באמצעות שירותים עצמאיים וסינרגטיים".

השינוי למותג אנדרסן באירופה הוא ציון דרך עבור הארגון הגלובלי, שהתחיל ב-2002 כש-23 שותפי מיסים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המיסים בלבד WTAS. ב-2014 הקבוצה אימצה את המותג Andersen Tax כי הוא ייצג באופן הטוב ביותר את הערכים של החברה, התרבות של הלקוחות תחילה, אחריות ושקיפות. הארגון גדל מאוד באירופה מאז שהוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) על ידי החברה החברה האמריקנית המייסדת Andersen Tax LLC ב-2013. האזור האירופי התחיל אם רק שני מקומות ב-2013 ומאז התרחב ליותר מ-50 מקומות, קרוב ל-2,000 אנשי מקצוע בתחומי המיסים והמשפטים ויותר מ-300 שותפים כיום.

"מדינות רבות באזור, כגון בריטניה, לוחצות על חברות לראיית חשבון להפריד את פרקטיקות הביקורת והמיסים שלהן כדי להבטיח יושרה אי תלות", אמר פאולו מונדיה, מנהל כללי אזורי משותף באירופה. "יש לנו את היתרון התחרותי בשוק האירופי שבו ההספקה של שירותי מיסים ומשפטים משולבים באופן בלתי תלוי הוא היוצא מהכלל, והלקוחות שלנו מאוד פתוחים למודל הזה".

אנדראה דה וצ'י, מנהל כללי אזורי משותף באירופה, הוסיף: "על ידי כך שאנו מספקים גם שירותי מיסים וגם שירותים משפטיים, הצלחנו להרחיב את הנוכחות האזורית והגלובלית שלנו, לשפר את היצע השירותים שלנו ולהביא את היתרונות והמשאבים של חברה גלובלית ללקוחות שלנו באופן חלק".

במהלך 2020, חברות חברות ברחבי העולם יאמצו את המותג אנדרסן, ואילו הארגון הגלובלי ימשיך להוסיף עומק בשווקים קריטיים, כולל המזרח התיכון ואפריקה. החזון הוא פיתוח של מודל יעיל של שירותים מקצועיים שמספק שירותים הטובים מסוגם ברחבי העולם.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-177 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

ליצירת קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

מקור:Andersen Global

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI