דף הבית רוחניות יהדות מי שהוא יהודי אמיתי
מי שהוא יהודי אמיתי
Yafator 17/12/20 |  צפיות: 1021


מי שהוא יהודי אמיתי - כל הטינופת הזו - מגעילה אותו, הוא בורח מזה, וכל אלה שנולדו עם הנטיות של עמים אחרים, או שהם ערב-רב, שעוד יש להם את הנטיות של מצרים, או שבאו ממשפחות שלא היו כמו שצריך. אבל המשיכה הזו למה שאסור - היא מאד חזקה, ואפילו אם הערב-רב ישב וילמד יום ולילה תורה - זה לא יגן עליו - כי אין לו את אותה נשמה - אותו בסיס שיש ליהודים האמיתיים. לגרים אמיתיים יש נשמה יהודית ויש להם את הכח להילחם נגד השקר, ואלה שלא התגיירו כמו שצריך - אין להם.

יבוא עכשיו מצב מבלבל וקשה ביותר, היהודים האמיתיים יבינו את האמת, הם יבינו כי יש להם נשמה יהודית ולא משנה אם הם רחוקים או קרובים לאמת. הרחוקים יתקרבו לאמת שוב. היהודים האמיתיים יבינו שכדי לשרוד צריכים להתנתק מעולם השקר ולשמור על עצמנו בקהילות סגורות יחד.

כי אם נישאר עם השקר, עם הטינופת, עם החוסר קדושה בצורה איומה - ניעלם - חס ושלום. ה' לא יתן לנו להיעלם. ה' ברא אותנו, ה' ברא את היצר הרע, ה' ברא את אדם וחוה והכניס את השטן לתוך הגן-עדן - כדי לבחון אותנו, כדי לבנות אותנו, כדי שנהיה חזקים, להגיד ליצר הרע - לא, לא רוצים, לא נלך נגד הקב"ה.

 

כאן נקרא על ברכת תודה לבורא עולם


אנחנו הדור האחרון, הדור הכי נמוך, אבל בגלל המלחמה הכל-כך גדולה שיש לנו, דוקא יותר מכל דור אחר, בסופו של דבר - נהיה הדור הכי גבוה. וכשיגיע הרגע שמשיח מתגלה, אחרי שנעבור הרבה הרבה צרות, וזה מאד מאד קרוב נגיע לרגע הזה והקב"ה יביא אותנו לבית המקדש השלישי - שיהיה נצחי, ואז נדע ונבין את האמת ולא יהיה לנו שום צורך בשקר, ללכלוך, לתאוות כי אנחנו נהיה כל-כך קרובים לאמת, כל-כך קרובים לקב"ה. היצר הרע לא ימשוך אותנו כלל לשום כיוון, ומהרגע זה נעלה ונעלה ונעלה.

בנינו את בית המקדש הראשון בעזרת ה', ואחר-כך את בית המקדש השני כדי שלעם-ישראל יהיה מושג מה זה בית-המקדש. בכל ההיסטוריה מאז האדם הראשון היתה ירידה רוחנית כל הזמן, אבל בסוף אנחנו נגיע לעליה הגדולה, והעליה הגדולה תביא אותנו לבית-המקדש השלישי, הנצחי. את המושג של בית המקדש ואת הקדושה שצריך כדי להגיע לשם - יש לנו כבר, ה' עזר לנו לאורך כל הדרך, ה' שלח לנו רבנים, צדיקים גדולים שיכוונו אותנו וילמדו אותנו, על מנת שנבין את האמת בסופו של דבר. יש בלי סוף מה ללמוד כדי להבין וה' יפתח לנו את הראש - לכל האמת ואז לא יהיה צורך כלל לכל הדברים העקומים.

 

מידע שניתן לקרוא ליקוטי מוהר ן להורדה


דמוקרטיה - המושג הזה הוא שקר, דמוקרטיה זה אומר - אם אתם אתנו ולא מפריעים לנו לחלל שבת, ובכלל משתתפים בזה - זה דמוקרטיה, אם אתם לא מפריעים לנו עם כל הכשרות שלכם - זה דמוקרטיה. אם אתם נגדנו, ולא רוצים ללכת לצבא של גויים שזה "כאילו" של יהודים, אם אתם לא רוצים להשתתף בכל מיני דברים שלנו - אז אתם פושעים - זה הדמוקרטיה. כלומר - דמוקרטיה זה שהחרדים יעשו מה שאנחנו החילונים נכתיב לכם מה מה לעשות, ולמה? כי אנחנו רוצים מדינה חילונית. אצל הקב"ה אין דמוקרטיה, הוא הכל יכול ומכתיב את הכל והכל הוא טוב. ומי שמגיע לנצח - יהנה הנאות שאי אפשר להשוות בשום כיוון ל"כביכול" ההנאות המסכנות והרעות והלא נעימות של עולם השקר.

יותר להסביר אני לא יכול, אני רק יכול להגיד ברור - עם-ישראל אנחנו ב - ס ו ף !, זה הסוף, אולי זה יקח עוד שבוע, עוד חודש, עוד 12 חודשים, לא יודע, אבל לא הרבה זמן, ומשבועות יתחילו הצרות והבלבולים הכי גדולים. אני מזהיר אתכם ואני מבקש מכם, אני יהודי ויש לי לב לכל יהודי אחר. היהודים מרגישים באופן טבעי שאנחנו משפחה אחת. אני מבקש מכם תחזרו לאמת כי יש עוד זמן לחזור לאמת. כל יהודי אמיתי, כל יהודי שאמר "נעשה ונשמע" בהר סיני - ינצל, הוא יתפוס את האמת בסוף. ה' לא ישאיר אף יהודי אחד בעולם הזה של השקר, הוא יקח את כולם, את כל הילדים האהובים שלו. גם מי שבכל אופן מתנגד ולא רוצה להגיע לאמת בגלל שיש לו עקשנות ה' ישמור, ה' לא יעזוב אותו עד שהוא יקבל את האמת, וזה לא רק לקבל את האמת כדי לעשות את הקב"ה שמח, לא, אלא לקבל את האמת באמת - עם כל המהות שלו. הקב"ה ימשוך כל יהודי ויהודי בחזרה ויציל אותם - אחד, אחד. אם הוא בארץ או בחו"ל לא משנה איפה, הוא יציל אותם. אפילו הצדיקים שנפטרו בחו"ל, הם יתגלגלו לארץ-ישראל, ומארץ-ישראל אנחנו נעבור למימד אחר.

הארץ לא נבראה לנצח. עם-ישראל נברא לנצח, ומי שמבין את זה ומאמין בזה, יבין מיד מה צריך לעשות ואיך הוא צריך לעשות. ובתוך החרדים עכשיו - יש מלחמות אחד עם השני. למה? כי בתוך כל הקבוצות השונות השייכות לעולם החרדי יש אנשים שלמעשה הם ערב-רב, עם זקנים ארוכים, פאות ארוכות, לבוש חרדי - אבל הם ערב-רב. ממבט אי-אפשר לדעת מי שייך למה, אבל יגיע המבחן עכשיו. הערב-רב לא יגיע לנצח, אלה שנמשכים לשקר - ילכו לשקר ויעלמו. ואלה שמבינים את האמת ממש - אז הם יהודים וינצלו. לא יהיה קל, יהיה שוק להרבה אנשים מההרס העצום והשינויים שיהיו בכדור הארץ, ולא סתם שוק. והמשיח יתגלה, לפני שהוא מתגלה תיהיה מלחמת עולם ואנחנו על סף מלחמת עולם, יש צדיקים שכתבו את זה לפני הרבה מאד שנים והנה זה קורה. הנבואות - במדויק - מספרות על התקופה שלנו - אפילו שמות של המדינות. עם ישראל - אנחנו צריכים להבין - נולדנו בשביל להגיע לרמה רוחנית גבוהה ביותר כדי שנוכל לשרת את הקב"ה, להיות עבדי ה' ועובדי ה' לנצח.


* לזיכוי הרבים ניתן לקבל את העלונים המודפסים חינם טל. 0527-111-333

* ניתן לשמוע את המסרים המעודכנים בטל: 077-263-8885, 0799-177-555.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
אתגר השפה בפירושים של לורנצו גיברטי
פרשנויותיו של לורנצו גיברטי, לפי האמונה, פורסמו כ. 1455, מציינת את האירוע הידוע הראשון של אמן שכותב על עצמו ועל עבודתו. בכך עמד גיברטי בפני האתגר לתאר את עבודתו במילים המעבירות את כוונותיו לקהל שהיה אמור לקרוא את הפירושים

אבחון מלווה: הכרח מוחלט לטיפולים ממוקדים
תחליף לביופסיה של גידול מוצק יכול להיות מציאות. תינוק יכול להיות מסודר בלידה, כך שאותו הדבר יוכל לעזור לנהל חיים בריאים יותר

להבין את היקום וליצור שלום
לפני שאתה מזנק לזרועות הבינה המלאכותית ומוכר את נשמתך להתאחדות עם מכונה, ולהיות פגיע לשליטה מוחלטת בתכנות המחשב של מישהו אחר, צאו לטייל אל העתיד בעל החזון עם האיש המבריק והשלו הזה, מהראן קשה, מייסד קרן קשה

כיצד ניהול ידע יכול להצמיח את העסק שלך
ידע הוא נכס רב עוצמה שיכול לעזור לך להצמיח את העסק שלך. לכידה ושימוש יעיל של ידע שניתן לחלוק עם אחרים ולעזור לך להתקדם. איך אתה יכול להשתמש בידע הזה ליתרון תחרותי? המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד שיתוף ידע עוזר לך להצמיח את העסק שלך.

מקומה של ההיסטוריה בזמן החדש
המשמעות האמיתית של המילה מצויה במילה עצמה, שמסתכמת בקיצור של שתי מילים- הסיפור שלו. כמה פעמים משטרים זייפו את ההיסטוריה כדי לשים את עצמם באור הזרקורים? האם באמת נוכל לזייף את ההיסטוריה

המציאות של ישו והנצרות
אז יש לך אמונה בנצרות ובתיאולוגיה הנוצרית (ולכן בדמותו המרכזית של ישוע/משיח). איך כך ולמה? הכל צריך להיבדק ולחקור. הכל טחינה לטחנה. שום דבר אינו קדוש.

הכובען המטורף
ההתנסות הראשונה שלי עם דוקטור טייטלבאום הייתה ב-Hub במרכז הטיפולים המתקינים של מתקן הכליאה ריצ'רד ג'יי דונובן בסן דייגו, קליפורניה. עמדתי מול השולחן העוטף שהכיל את דפי ההצטרפות היומיים של המט"בים, פטפטתי עם הקצין התורן, כששמעתי קול מאחורי. הקול היה שילוב מעורפל של פלסטו ובריטון נשי.

שירותי תמלול הזולים ביותר
כדי שכל עסק יצליח, חשובה קבלת החלטות נכונה. קבלת החלטות נכונה היא תוצאה של הצגה נכונה ועובדתית של נתונים/מידע. לכן זה באמת חשוב לעסק לנהל חשבון מדויק על התקשורת שלו, וכדי לעשות את זה עסק מסתמך לעתים קרובות על צורות שונות של רישום הערות.

היתרונות של בינה מלאכותית במקום העבודה
בינה מלאכותית היא נושא מגמתי למדי בטכנולוגיה המודרנית, כאשר עסקים רבים מאמצים את השימוש בה בפעילות היומיומית שלהם בעוד שאחרים ספקנים לגבי הרלוונטיות שלה במקום העבודה

תסמונת המתחזה
כמו זיוף או הונאה, ושאנשים הולכים לגלות? נפוץ כנראה, גם בקרב אלו שאנו מכירים כגאונים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI