דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אקופיה מחזקת את הנוכחות במזרח התיכון עם פרויקט ראשון במצרים
אקופיה מחזקת את הנוכחות במזרח התיכון עם פרויקט ראשון במצרים
חיים נוי 25/02/21 |  צפיות: 292

 

אקופיה מחזקת את הנוכחות במזרח התיכון עם פרויקט ראשון במצרים

אקופיה, שכבר מוכרת כמובילה העולמית בפתרונות רובוטיים לתעשייה הסולרית, חתמה על הסכם עם חברת אנרגיה בינ"ל על התקנה של הפתרונות הרובוטיים שלה בפארק הסולרי בנבן, מצרים

תל אביב, 25 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

Ecoppia (TASE:ECPA), החלוצה והמובילה העולמית בפתרונות רובוטיים לסולרי פוטו-וולטאי, הודיעה היום על פרויקט חדש באחד מהפארקים הסולריים הכי גדולים בעולם בבנבן, מצרים.

לפארק הסולרי בנבן, שנמצא ליד העיר המצרית הדרומית אסואן, יש קיבולת ייצור כוללת של 1,650 MWp שמתאימה לייצור שנתי של בערך 3.8 TW, והוא משתרע על קרוב ל-40 ק"מ. המתקן נהנה משיעורי קרינה מאוד גבוהים, אבל גם סובל מהרבה לכלוך וחולות מדבר, שמחייבים ניקוי תכוף כדי להבטיח ייצור יציב ואופטימלי.

הפתרונות הרובוטיים של אקופיה הוכחו כמאוד יעילים, והם מנקים קרוב ל-10 מיליון פנלים סולריים בכל לילה בתנאי אקלים קשים, על פני התקנות של בערך 2,500MW בכל העולם. הרובוטים לא רק יעילים, הם הוכחו גם כבטוחים ואמינים לחלוטין בכל סוגי המודולים, כולל זכוכית על זכוכית ודו-צדדי.

הפתרונות הרובוטיים הייחודיים של אקופיה אוטונומיים לחלוטין, ללא מים ולא תלויים אנרגטית, ומאפשרים לבעלי האתרים ליהנות מהיתרונות של ביצועי שיא כל השנה תוך הורדת הוצאות התפעול והתחזוקה שלהם, עלות האנרגיה המפולסת (LCOE) שלהם.

הפרויקט הזה בבנבן יכלול את הפתרון קל המשקל Ecoppia T4, שתוכנן במיוחד לעוקבים חד מסלוליים.

זאת עוד הבעת אמון באקופיה על ידי חברת אנרגיה רב לאומית מובילה, בעקבות ההתקשרויות ארוכות הטווח שכבר קיימות עם מובילות שוק כמו Engie, EDF, First Solar, Fortum, ReNew Power, Azure Power ואחרות.

"אנחנו נרגשים ליטול חלק במהפכת הקיימות במזרח התיכון", אמר ז'אן סממה, מנכ"ל אקופיה. "כמובילים בפתרונות ניקוי רובוטיים לסולרי, הכניסה למדינה חדשה היא ציוד דרך גדול בצמיחה של החברה, במיוחד כשהפרויקט הוא אחד מהפארקים הסולריים הכי גדולים וחשובים בעולם", הוסיף. "הניסיון ללא מקבילים שלנו באזור - אנו פועלים במזרח התיכון מתחילת 2014 - מאפשר לנו להביא ערך רב לפרויקטים כאלה, כשאנו רואים יותר ויותר חברות אנרגיה שמתקדמות אל אוטומציה מלאה בפעולות התפעול ותחזוקה שלהן", סיכם.

אודות אקופיה

עם הסכמים חתומים של יותר מ-16GW, אקופיה Ecoppia (TASE: ECPA) היא חלוצה ומובילה עולמית בפתרונות רובוטיים לסולרי פוטו-וולטאי. המערכות הרובוטיות האוטונומיות, ללא מים ומבוססות ענן של אקופיה מסירות אבק מפנלים סולריים כל יום תוך שימוש בטכנולוגיות מתוחכמות ויכולות מתקדמות של בינה עסקית. הפלטפורמה של אקופיה שמנוהלת ונשלטת מרחוק מאפשרת לאתרים סולריים לשמור על ביצועי שיא עם עלות והתערבות אנושית מינימליות. האלגוריתמים והפתרונות הרובוטיים הקנייניים של אקופיה הופכים את התפעול והתחזוקה היומיומיים באתרים סולריים ליותר בטוחים, יעילים ואמינים. אקופיה, שהיא חברה ציבורית ונתמכת על ידי קרנות השקעות בינ"ל בולטות, עובדת עם חברות האנרגיה הכי גדולות ברחבי העולם, ומנקה מיליוני פנלים סולריים בכל יום. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.ecoppia.com.

אנשי קשר

Anat Cohen Segev
VP Marketing, Ecoppia
acohen@ecoppia.com

מקור: Ecoppia

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange כדי להציע עיבוד של כרטיסים משולמים מראש מרובי מטבעות
CoreCard Software, DMCC. (חברת בת של Intelligent Systems Corporation [NYSE American: INS]), הספקית הבינ"ל המובילה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי עיבוד חדשניים של כרטיסים משולמים מראש ואשראי לשוק הטכנולוגיות והשירותים הפיננסיים, הודיעה היום על שותפות עם Al Ansari Exchange, חברה באיחוד האמירויות שעוסקת במטבע חוץ והעברות כספים לכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI