דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית
המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית
חיים נוי 07/04/21 |  צפיות: 158

המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 7 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE) :

המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימושי במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC) החדשה שהוקמה באבו דאבי, הודיע היום על המינוי של מומחים בינ"ל מובילים למועצת היועצים של המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC).

המינויים באים אחרי סדרה של הודעות מהירות במכון לחדשנות טכנולוגית מאז הישיבה הראשונה של מועצת המנהלים של המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם באוגוסט 2020.

המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית הוא אחד מהמרכזים המתמחים הראשונים במכון לחדשנות טכנולוגית. החברים במועצת היועצים החדשה הם מומחים מפורסמים בתחומים שונים של אוטונומיה חכמה, מערכות ורובוטיקה אוטונומיות, רובוטיקה ותפיסה, בין היתר. החוקרים של המרכז עוסקים בחקירת ההתפתחויות האחרונות ברובוטיקה שיעזרו לבנות חברה היברידית שתכלול מערכות ביולוגיות ומלאכותיות. מועצת היועצים הנכבדה תנחה את הפעילות של פיתוח טכנולוגיות פורצות דרך שיש להן השפעה כלל עולמית.

מועצת היועצים כוללת את פרופ' איאן פ. אקילידיז, פרופסור הקתדרה על שם קן ביירז, מנהל המעבדה לרשתות אלחוטיות רחבות פס וראש קבוצת התקשורת בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים במכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה בארצות הברית; פרופ' לוקה בניני, ראש המעגלים והמערכות הדיגיטליים במחלקה לטכנולוגיית המידע והנדסת חשמל במכון הטכנולוגי הפדרלי השוויצרי (ETH) ציריך ופרופסור לאלקטרוניקה באוניברסיטה של בולוניה באיטליה; פרופ' מרקו ברטוניה, פרופסור באוניברסיטה של מודנו ורג'ו אמיליה באיטליה, שם הוא מנהל את המעבדה של מערכות זמן אמת עתירות ביצועים; פרופ' א. א. אייבן, פרופסור לבינה מלאכותית ומערכות קולקטיביות ב-Vrije Universiteit Amsterdam בהולנד ופרופסור אורח באוניברסיטה של יורק בבריטניה; פרופ' ג'וזפה לואנו, מרצה בכיר לרובוטיקה ותפיסה באוניברסיטת ניו יורק בארצות הברית; פרופ' מרטין ססקה, המייסד של קבוצת המערכות הרב רובוטיות במחלקה לקיברנטיקה של האוניברסיטה הטכנית הצ'כית בפראג.

בהתייחסה למינויים החדשים, ד"ר נג'ווה ארג', חוקרת ראשית בפועל במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית אמרה: "חברי המועצה יקדמו שיתוף פעולה מדעי שיאפשר חקירה ומחקר מדעיים ניתנים לאימות, קפדניים, שיטתיים ואמפיריים בטכנולוגיות מתקדמות, שישימו את אבו דאבי ואיחוד האמירויות בכלל במקום מוביל לעצב את היכולות העתידיות ברובוטיקה אוטונומית בכל המימדים - אוויר, יבשה, מים, מתחת למים ואפילו בחלל".

אודות המכון לחדשנות טכנולוגית (TII):

המכון לחדשנות טכנולוגית (TII) הוא העמוד הייעודי של "מחקר שימושי" במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC). TII הוא מרכז מחקר ופיתוח גלובלי חלוצי שמתמקד במחקר שימושי ויכולות טכנולוגיות של העידן החדש. למכון יש שבעה מרכזי מחקר ייעודיים ראשונים בקוונטום, רובוטיקה אוטונומית, קריפטוגרפיה, חומרים מתקדמים, אבטחה דיגיטלית, אנרגיה מכוונת ומערכות מאובטחות. על ידי עבודה עם אנשים מוכשרים יוצאי דופן, אוניברסיטאות, מכוני מחקר ושותפים מהתעשייה מכל העולם, המכון מחבר קהילה אינטלקטואלית ותורם לבנייה של סביבת מו"פ שמחזקת את המעמד של אבו דאבי ואיחוד האמירויות כמרכז גלובלי של חדשנות.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tii.ae.

אודות המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC):

המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC) -- במכון לחדשנות טכנולוגית (TII) -- מוקדש לפיתוחים פורצי דרך ברובוטיקה ואוטונומיה. עם מומחיות טכנית מעמיקה ברובוטיקה, ראיית מחשב וטכנולוגיות בהשראה ביולוגית, המרכז ביסס עמדת הובלה בתחום.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://autonomousrobotics.tii.ae/.

התחברו איתנו במדיה החברתית:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tiiuae/

Twitter: https://twitter.com/TIIuae

Instagram: https://www.instagram.com/tiiuae/

*Source: AETOSWire

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52406268/en

אנשי קשר

Haitham Haddadin
Haitham.Haddadin@tii.ae

מקור:Technology Innovation Institute

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הפתרון החדשני של Conagen לייצור קפסאיצין טבעי על ידי התססה זמין
מרכיבי קפסאיצין מדרגיים, בני קיימא לשימוש במזון, מוצרי צריכה ותעשייתיים נעשו עכשיו יותר נגישים. Conagen הודיעה שהיא הצליחה להגדיל את תהליך ההתססה שלה כדי לייצר קפסאיצין פרימיום והמולקולות הקפסאיצינואידיות הקשורות שלו.

טייגרגרף ממשיכה להניע את המומנטום של שוק ניתוח גרפים ובינה מלאכותית וחושפת את ענן טייגרגרף על פלטפורמת הענן של גוגל ואת קהילת המפתחים העולמית המורחבת
מובילת הגרפים חושפת גם מחברים עבור Snowflake ו-Tableau, מכריזה על זוכי האקתון ומשתפת הפצה מוקדמת של הספר ניתוח המופעל באמצעות גרפים בכנס גרפים +פסגת הבינה המלאכותית 2021

Milliken & Company מפרסמת את דוח הקיימות התאגידית השנתי השלישי
היצרנית הגלובלית Milliken & Company פרסמה היום את דוח הקיימות התאגידית השנתי השלישי שלה, שכותרתו "ביחד עבור המחר". הדוח הזה, שמנתח את הביצועים של מיליקן מנקודת המבט של פעילות הקיימות ההוליסטית שלה, מדגיש את ההתקדמות אל יעדי הקיימות של 2025 שהחברה קבעה ב-2018.

הענן האישי של סינכרונוס נבחר על ידי טלקומסיגמה לשילוב באוניברסיטאות באינדונזיה
השותפות תביא את הענן האישי לשוק של יותר מ-25 אוניברסיטאות ושמונה מיליון סטודנטים בשלוש השנים הבאות

Sciences מרחיבה את ההיענות שלה לקוביד-19 עם פתרונות פרמקוויג'ילנס לחיסונים וטיפולים מאושרים
PRA מציעה פתרונות בטיחות אחרי אישור כדי לעמוד בקצב של דרישות הפרמקוויג'ילנס של חיסונים וטיפולים לקוביד-19

פלטפורמת השיווק האוטומטי WebEngage הופיעה ב- Financial Times ברשימת החברות עם קצב הצמיחה הגבוה ביותר באסיה פסיפיק
WebEngage, חברת שיווק אוטומטי רבת פעלים, קיבלה הכרה ע"י ה- Financial Timesכאחת מ-500 החברות המובילות באסיה פסיפיק שנמצאות בצמיחה גבוהה. החברה מופיעה לראשונה ברשימה, מדורגת במקום 206, וצפויה לפרוץ כחברה הצומחת בקצב מהיר.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה ASIC הכי רווחיות
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

רשת תחנות תחזוקת הקו הכלל עולמית של בומברדייה מתרחבת לאתר העשירי שלה - ז'נבה, שווייץ
תחנת תחזוקת הקו החדשה של בומברדייה בז'נבה היא העשירית שנפתחה בכל העולם ותספק יכולות שירות משופרות באירופה האתר הוא התוספת האחרונה לרשת שירות הלקוחות המתרחבת במהירות של בומברדייה, שבתהליך של הגדלת טביעת הרגל שלה ב-50% התחנה שנמצאת במרכז חשוב ערוכה למלא את דרישות התחזוקה של הצי הגדל של מטוסי המנהלים Challenger ו-Global של בומברדייה

המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI