דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
איריס וינשטיין 02/12/21 |  צפיות: 877

המודל מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים

חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Gina Life, אשר נוסדה על ידי ד"ר שלומית יהודאי-רשף, מנהלת המכון למחקר רפואי ברמב"ם (CRIR), ד"ר ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית החברה, ופרופ' רוני מיכאלי, מפתחת שיטת אבחון מהפכנית לסרטן השחלות, המבוססת על בחינת סמנים ביולוגיים בהפרשות וגינאליות. השיטה, שנמצאת בניסויים קליניים המציגים תוצאות מבטיחות, תאפשר אבחון מוקדם של סרטן השחלות, צמצום משמעותי של שיעור התמותה מהסרטן ושל שיעור הניתוח המניעתי של כריתת השחלות.

מודל הבינה המלאכותית המפותח על ידי DSG יאפשר לחברת Gina Life לנתח מקורות מידע רבים מטווחי זמן שונים, להצליב סטים מגוונים של מידע ואף לחפש קשרים מורכבים ביניהם, מעבר לאלו שנמצאים בבדיקת המעבדה וכך לחזות סיכון למחלה ברמת דיוק גבוהה.

בשלב הראשון של הפרויקט, המתקיים בימים אלו, חברת DSG מספקת ל-Gina Life ליווי לתהליכי חקירת הדאטה הנאספים בניסויים שמבצעת החברה. בשלב השני, אשר יצא לדרך בתוך מספר שבועות, יתבצעו תהליכי ניתוח מעמיקים, בנית התשתית למודל הבינה המלאכותית ותחילת הרצת המודל. הפרויקט צפוי להמשך כשלושה חודשים, לאחריו תתבצע אופטימיזציה, אימון המודל ושילובו המלא בפתרון החברה.

דר' ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית Gina Life אמרה כי: "סרטן השחלות נמנה כיום עם סוגי 'הרוצח השקט' המאובחן בדרך כלל בשלבים מאוחרים בהם הטיפולים אינם יעילים, שיעור ההישרדות הוא נמוך ושיעורי התמותה גבוהים. רק שילוב של בינה מלאכותית בטכניקות האבחון הרפואי יאפשר את קפיצת המדרגה הנדרשת לגילוי מוקדם והצלת חיים. בחרנו ב-DSG בשל הניסיון הנרחב שלה בפרויקטים בתחום הרפואי ובשל הידע המקצועי המעמיק שהיא מביאה עימה, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הבריאות".

ד"ר ארנה ברי, חברת דירקטוריון ב-Gina Life, מבכירי המגזר המדעי והטכנולוגי בישראל ולשעבר המדענית הראשית של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, אמרה כי: "אבחון מוקדם של סרטן השחלות משמעותו הצלת חיי אדם ומניעת פרוצדורות ניתוחיות קשות. העתיד של הרפואה נמצא בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת שמרחיבה את יכולותיו של הרופא ומאפשרת לו יכולות ניתוח וחיזוי שלא היו אפשריות קודם לכן. Gina Life מחוללת מהפכה באבחון סרטן השחלות ומעניקה לנבדקות את השליטה על המעקב אחר בריאותן".

דן אברהמי, מדען הנתונים המוביל את הפרויקט ב-(DSG) Data Science Group, אמר כי: "בחירתה של Gina Life בנו היא הבעת אמון נוספת ביכולת שלנו לספק פתרונות מבוססי בינה מלאכותית ולמידת מכונה מתקדמים בתחום הרפואה. אנו גאים להיות שותפים לפרויקט חשוב זה, ומשוכנעים כי המודל, שישולב בפתרון החברה, יקדם באופן משמעותי את יכולת האבחון המוקדם של סרטן השחלות, ואף עשוי להוביל לפריצת דרך באופן המעקב והטיפול במחלה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת השילוח אוריין בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה
חברת אוריין, מובילה בשילוח בינלאומי, עמילות מכס ושירותים לוגיסטיים, בחרה בשירותי אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה. במהלך פרויקט, שנמשך כחודש ימים, הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services (הידועים בעבר בשם Volterra) הכוללים הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת וכן הגנה מפני הונאות, התקפות DDoS והתקפות בוטים.

דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
דלתא גליל תעשיות, מובילה גלובלית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, משלימה פרויקט לשדרוג תהליך שרשרת האספקה. במהלך הפרויקט, שהחל באפריל וצפוי להסתיים בדצמבר, הוטמעה הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה, Infor Nexus supply chain. הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי דולרים.

חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

חברתF5 משיקה פתרון ניהול NGINX חדש המסייע לארגונים להתחבר, להרחיב ולאבטח יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה את פתרון הניהול F5 NGINX Management Suite 1.0, המספק נראות ובקרה הוליסטית על מופעי NGINX, שירותי אספקת יישומים, workflows לניהול ממשקי API ופתרונות אבטחה.

חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber Storage.

מחקר חדש מאשר: גובר הצורך במודל מבוזר של מאגרי נתונים
מחקר שוק חדש שהוזמן על ידי החברות סטארברסט ורד הט מגלה כי 55% מהארגונים טוענים שהקורונה העלתה באופן משמעותי את חשיבות הגישה לנתונים.כתוצאה מכך, ארגונים מתכננים לתעדף גמישות המגיעה מתשתית מרובת עננים בבואם לבחור פתרונות לתשתית הנתונים שלהם.

חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC
חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC. במסגרת תפקידו ינהל מלר את הצוות הטכנולוגי הפועל בשיתוף עם אנשי המכירות, המוצר והפיתוח, כדי לקדם את אימוץ הפתרונות הטכנולוגיים של החברה להאצת השקת שירותים דיגיטליים בקרב הלקוחות במדינות אסיה, אירופה ובישראל.

חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI