דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
איריס וינשטיין 02/12/21 |  צפיות: 808

המודל מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים

חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Gina Life, אשר נוסדה על ידי ד"ר שלומית יהודאי-רשף, מנהלת המכון למחקר רפואי ברמב"ם (CRIR), ד"ר ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית החברה, ופרופ' רוני מיכאלי, מפתחת שיטת אבחון מהפכנית לסרטן השחלות, המבוססת על בחינת סמנים ביולוגיים בהפרשות וגינאליות. השיטה, שנמצאת בניסויים קליניים המציגים תוצאות מבטיחות, תאפשר אבחון מוקדם של סרטן השחלות, צמצום משמעותי של שיעור התמותה מהסרטן ושל שיעור הניתוח המניעתי של כריתת השחלות.

מודל הבינה המלאכותית המפותח על ידי DSG יאפשר לחברת Gina Life לנתח מקורות מידע רבים מטווחי זמן שונים, להצליב סטים מגוונים של מידע ואף לחפש קשרים מורכבים ביניהם, מעבר לאלו שנמצאים בבדיקת המעבדה וכך לחזות סיכון למחלה ברמת דיוק גבוהה.

בשלב הראשון של הפרויקט, המתקיים בימים אלו, חברת DSG מספקת ל-Gina Life ליווי לתהליכי חקירת הדאטה הנאספים בניסויים שמבצעת החברה. בשלב השני, אשר יצא לדרך בתוך מספר שבועות, יתבצעו תהליכי ניתוח מעמיקים, בנית התשתית למודל הבינה המלאכותית ותחילת הרצת המודל. הפרויקט צפוי להמשך כשלושה חודשים, לאחריו תתבצע אופטימיזציה, אימון המודל ושילובו המלא בפתרון החברה.

דר' ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית Gina Life אמרה כי: "סרטן השחלות נמנה כיום עם סוגי 'הרוצח השקט' המאובחן בדרך כלל בשלבים מאוחרים בהם הטיפולים אינם יעילים, שיעור ההישרדות הוא נמוך ושיעורי התמותה גבוהים. רק שילוב של בינה מלאכותית בטכניקות האבחון הרפואי יאפשר את קפיצת המדרגה הנדרשת לגילוי מוקדם והצלת חיים. בחרנו ב-DSG בשל הניסיון הנרחב שלה בפרויקטים בתחום הרפואי ובשל הידע המקצועי המעמיק שהיא מביאה עימה, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הבריאות".

ד"ר ארנה ברי, חברת דירקטוריון ב-Gina Life, מבכירי המגזר המדעי והטכנולוגי בישראל ולשעבר המדענית הראשית של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, אמרה כי: "אבחון מוקדם של סרטן השחלות משמעותו הצלת חיי אדם ומניעת פרוצדורות ניתוחיות קשות. העתיד של הרפואה נמצא בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת שמרחיבה את יכולותיו של הרופא ומאפשרת לו יכולות ניתוח וחיזוי שלא היו אפשריות קודם לכן. Gina Life מחוללת מהפכה באבחון סרטן השחלות ומעניקה לנבדקות את השליטה על המעקב אחר בריאותן".

דן אברהמי, מדען הנתונים המוביל את הפרויקט ב-(DSG) Data Science Group, אמר כי: "בחירתה של Gina Life בנו היא הבעת אמון נוספת ביכולת שלנו לספק פתרונות מבוססי בינה מלאכותית ולמידת מכונה מתקדמים בתחום הרפואה. אנו גאים להיות שותפים לפרויקט חשוב זה, ומשוכנעים כי המודל, שישולב בפתרון החברה, יקדם באופן משמעותי את יכולת האבחון המוקדם של סרטן השחלות, ואף עשוי להוביל לפריצת דרך באופן המעקב והטיפול במחלה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.

חוקרי F5 Labs חושפים: נוזקה חדשה במכשירי אנדרואיד – MaliBot
חוקרי F5 Labs חושפים נוזקה מזן חדש במכשירי אנדרואיד, אותה הם מכנים "MaliBot". הנוזקה החדשה לרוב מתחזה ליישומי כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומתמקדת בגניבת מידע פיננסי ונתונים אישיים, תוך יכולת לשלוט מרחוק במכשירים נגועים

חברת Infinidat ממנה את ג'יימס לואיס למנהל שותפים לאזורי EMEA ו-APJ
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על מינויו של ג'יימס לואיס למנהל השותפים לאזורי EMEA ו-APJ , כולל יפן. הניסיון הרב של לואיס בתחום יחזק משמעותית את רשת השותפים העולמית הקיימת של החברה, הכוללת צוות מוערך של המומחים בתחום האחסון.

חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

חברת GigaSpaces ממנה את תמי בן יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית
חברת GigaSpaces מהרצליה ממנה את תמי בן-יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית. במסגרת תפקידה, תנהל את מערך משאבי האנוש הגלובאלי בחברה בדגש על תרבות ארגונית, גיוס הון אנושי, פיתוח מקצועי וחיבור כלל הארגון ליעדיו העסקיים.

חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה
חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה. במסגרת תפקידו ינהל בן שושן את פעילות מנהלי השותפים, השותפים והמפיצים באזור, וכמו גם על שיתופי הפעולה עם ספקיות הענן וספקי שירות ויפעל לפיתוח השווקים השונים באזור ולהרחבתם.

מחקר F5: כ-90% מהארגונים ימנפו בינה מלאכותית כדי להתמודד עם המורכבות הנובעת מתנופת הטרנספורמציה דיגיטלית
דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5, בשם 2022 State of Application Strategy Report1 קובע כי כ-90% מהארגונים בכל התעשיות מתכננים ליישם בינה מלאכותית כדי לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולהציף תובנות בעלות ערך שיסייעו להם להתמודד עם המורכבות הנובעת ממאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית. עם זאת, בינה מלאכותית אפקטיבית דורשת שקיפות נתונים, אינטגרציה וניהול טובים יותר מאלו הקיימים כיום.

חברת Forcepoint ממנה את ויז'ואל סקיוריטי למפיצה שניה שלה בישראל
חברת Forcepoint, חלוצה בתחום Data-First SASE ומובילה עולמית בתחומי ה- Cloud Security Gateway ופתרונות למניעת דלף ידע (DLP), הודיעה כי היא ממנה את חברת ויז'ואל סקיוריטי למפיצה שניה שלה בישראל. ניצן כהן, מנהל פעילות Forcepoint בישראל אמר כי:" בעקבות גידול משמעותי בפעילות ונתח השוק בישראל, נוצר צורך לפתוח ערוץ הפצה נוסף שיענה על הדרישות של השוק הישראלי. ערוץ זה יספק ל-Forcepoint אפשרות להגיע לשווקים נוספים ולהגדיל אף יותר את פעילותה בישראל."
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI