דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר הדרך הקלה לכתוב את הספר האלקטרוני שלך אם אתה דחיין
הדרך הקלה לכתוב את הספר האלקטרוני שלך אם אתה דחיין
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 538

אל תשב ותכתוב ספר אלקטרוני! לאחר שעשית את המחקר שלך על הנושא ויש לך איזשהו מתווה, הדבר הבא שאתה עושה הוא להקליט אותו למחשב או לדיקטפון נייד ולהעביר את התמלול למישהו. (אני אסביר.)

כך אינך צריך לכתוב מידע בשווי 80 עמודים תמלול משפטי!

ככה זה עובד:

ראשית - כתוב מתווה וקבל כשעתיים של רעיונות ותוכן שאתה רוצה לשתף.

שנית - בדוק את המתאר שלך והקלט את המידע למחשב שלך עם המיקרופון שלך וצור קובץ MP3 או עם עשה זאת עם הדיקטפון שלך.

המטרה שלך היא להשיג הקלטות אודיו בשווי של כשעתיים. וזכרו - אפשר לעשות את זה בכל מקום. אתה יכול לעשות את זה בזמן שאתה נוהג, יושב בבית, באמבטיה או בכל מקום! רעשי רקע לא חשובים, התעטשות וכו'... זה לא משנה בשלב זה תמלול הקלטות מחיר.

שלישית - ברגע שיש לך 2 שעות של מידע בפורמט MP3; לגרום למישהו מאתר מיקור חוץ לתמלל אותו עבורך. אני משלם בערך $25 לשעת שמע כדי לעשות זאת. אם יש לך שעה אחת טובה של מידע אז אתה יכול לצפות לקבל בערך 35 עמודים של מידע כתוב.

אז עם שעתיים של הקלטות אתה אמור להספיק לספר אלקטרוני של 70+ עמודים. בשלב זה, פשוט בצע את העריכה הסופית וסיימת! עכשיו אתה לא צריך לכתוב ספרים אלקטרוניים יותר... זו הדרך ליצור המון מוצרים ממש מהר!

לבסוף – זכרו, ככל שיש לכם יותר מוצרים – כך יקנו יותר אנשים – נכון?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI