דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר מתמללים רפואיים - הכירו אותם
מתמללים רפואיים - הכירו אותם
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 589

הקישור בין אנשי מקצוע רפואיים לשאר העולם המתעניינים במידע בריאותי - חולים למערכות ביטוח בריאות - הוא איש המקצוע הנקרא תעתיק רפואי. עם מיומנויות האזנה מיומנות והבנה מצוינת של הז'רגון הרפואי, אנשי המקצוע הללו מתמללים הקלטות אודיו או הכתבות מרופאים כדי ליצור עותקים מוחשיים, בצורה רכה או קשה, של התיקים הרפואיים שלך.

כיום, המתמלל הרפואי הוא רק אחד בצוות של מומחים המעבדים הקלטות אודיו של רופא כדי לוודא שהגרסאות המתומללות מדויקות ככל האפשר. מאז חקיקתו של חוק הניידות והאחריות של ביטוח בריאות בארה"ב בשנת 1996 והמגמה הנוכחית של פירוק רשומות רפואיות, תפקידו של המתמלל הרפואי הפך חשוב עוד יותר בתעשיית הבריאות בכללותה תמלול אודיו טקסט טלפון.

מידע בהיותו המצרך המבוקש ביותר בעולם כיום, המתמלל הרפואי צפוי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצועים וצפוי לשמור על שלמות התמלולים בצורה הטובה ביותר. למרות שזה עשוי להישמע קשה, יותר מכמה נבחרים יכולים להיות מתמללים רפואיים טובים. מלבד מסירות ועבודה קשה, אתה צריך לרכוש את הכישורים והדרישות הטכניות כדי להצליח בזה.

מתמלל רפואי מצוין צפוי להיות בעל מיומנות שמיעתית מפותחת. הקשבה היא מיומנות. במיוחד באנגלית שבה מילים הומוניות - מילים שנשמעות דומות אבל מאויתות אחרת ומשמעותן דברים שונים - יש הרבה, זה די הכרחי לתמלול רפואי לדעת איזו מילה בדיוק מוכתבת בהתאם להקשר.

הם צריכים להבין היטב את הז'רגון במקצוע הרפואה ושליטה מצוינת באנגלית. אנגלית היא שפת העסקים ומשמשת במסמכים/רשומות רשמיים ברחבי העולם. מתמלל צריך להיות שקוע ביסודיות בתרבויות השונות המשתמשות באנגלית כשפת אם כדי להיות בקיא בה מאוד. שליטה מצוינת באנגלית הופכת את ההאזנה להרבה יותר קלה לביצוע. עליהם להשלים באופן משביע רצון הכשרות הנדרשות ולקבל הסמכות מתאימות. כמו בכל מקצוע אחר, ענף התמלול הרפואי הוא עסק מיוחד ואנשים העוסקים בתעשייה מתקבלים אליו לאחר סיום מספק של הכשרות הנדרשות ורכישת מיומנויות טכניות רלוונטיות תמלול ישיבות.

צריכה להיות להם מהירות הקלדה טובה למדי. אצבעותיו של מתמלל רפואי צריכות להתאים למהירות שבה אוזניו יכולות להבחין במילים בהכתבה. חשוב להם לתפוס את כל מה שנאמר ולהקליד את התמלול.

מתמלל רפואי טוב הוא טוב מאוד באיות, בתקשורת בעל פה, ובעל זיכרון שימור גבוה. הוא גם מאוד מיומן בשימוש במחשב, במיוחד בהקלדה, שכן הוא אוסף מידע רב כל הזמן. הוא גם טוב מאוד בהקשבה וביצוע הוראות של בעלי הפיקוד הגבוה.

הרבה אנשים נמשכים לתעשייה והיו רוצים להיות מתמללים רפואיים מכיוון שזו אחת הקריירות המתגמלות ביותר שאתה באמת יכול לעשות מהבית. המקצוע מפתה את מי שמעדיף לעבוד מהבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI