דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר מדוע עורכי דין צריכים לשקול שימוש בהצהרות וידאו
מדוע עורכי דין צריכים לשקול שימוש בהצהרות וידאו
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 814

תרחיש טיפוסי: אתה ליטיגטור או עורך דין שמכין תיק ויש לך מספר עדים להדחה, אז אתה מרים טלפון להתקשר לכתב בית המשפט הנאמן שלך כדי לארגן את ההצהרות... אבל האם שקלת את היתרונות של שימוש בצלם וידאו בו זמנית? ישנן סיבות רבות להקלטת סרטון וידאו:

1. אם עד מפתח אינו יכול להשתתף במשפט, תצהיר מצולם יכול לעתים קרובות להיות הדבר הטוב הבא. השופט וחבר המושבעים מסוגלים לא רק להקשיב לעד (המגן), אלא גם לראות את המשיב בו זמנית. הם יכולים לקלוט תקשורת לא מילולית שלעתים קרובות תהיה קריטית בדוכן: שפת גוף, היסוס, הטיות קוליות, התנהגות, עוצמת קול וכו'. אף אחד מהסממנים הללו אינו זמין בתצהיר מתומלל סטנדרטי תמלול דיבור.

2. בדרך כלל יודעים את הדברים הנכונים לומר, מקרינים אווירה של אינטליגנציה, הם בדרך כלל ניתנים לחיזוי, והם מצוינים במעקב אחר שורות של שאלות. מומחה טוב יכול להעביר סמכות העולה על התמליל הכתוב של תצהיר.

3. זה זול יותר, וכוחו של העד נשמר כי ההתנהגות והדיבור של הנבדק מוצגים במלואם בפני חבר המושבעים.

4. בנסיבות הנכונות, שימוש בתצהיר וידאו להצגת רקע ועדות יסוד משפר את זרימת הראיות, מבטל הזמנת עדים שלא בסדר, ומשפר את הבהירות לחבר המושבעים.

5. הצהרות וידאו "מעניינות" יותר לחברי המושבעים. חבר השופטים רגילים לצפות בטלוויזיה (מי לא?), ולכן הם מקדישים תשומת לב רבה לטלוויזיה. למרבה הפלא, לפעמים לראות את זה "בטלוויזיה" הוא אמיתי יותר מאשר אם המתנגד היה באמת באולם בית המשפט תמלול דיון.

6. כעת ניתן "לסנכרן" בקלות תצהירי וידאו לתקליטור או DVD ולקרוא באולם בית המשפט במחשבו של עורך הדין. מכיוון שהעדות היא דיגיטלית, ניתן לגשת מיידית לכל רגע של ההצהרה ולהקרין באולם בית המשפט, אין צורך להריץ קדימה בצורה מייגעת דרך קלטת VHS כמו פעם. ואם העד סותר את עצמו בבית המשפט, ניתן לאחזר בקלות את התצהיר המקורי ולהשתמש בו כדי להכפיש את העדות החדשה.

7. לפעמים תצהיר וידאו מפליל במיוחד יכול לזרז הסדר. אם העד עוין או גס רוח במיוחד או נובע שוב ושוב על זכויות התיקון החמישי, עורך הדין של התובע יכול להיות בעמדת כוח מוחצת ויכול לנהל משא ומתן להסדר לפני משפט.

8. מחקרים מראים שחברי חבר המושבעים שומרים מידע עד פי שישה יותר כשהם רואים עדים ושומעים אותם מדברים, במקום רק לשמוע תמליל מוקרא בבית המשפט. כפי שהביטוי אומר, "לראות זה להאמין".

9. עורך הדין שכנגד עשוי להשתמש בווידאו בבית המשפט, מה שיגרום לך להופיע "לא מעודכן" וללא קשר עם הטכנולוגיה העדכנית. כדי להיות תחרותי, אתה צריך להשתמש בארסנל של כלי נשק מודרניים באולם בית המשפט. עם הטכנולוגיה של היום, תצהיר וידאו הוא רק אחד מכלי הנשק המתקדמים הללו.

כפי שאתה יכול לראות, תצהיר וידאו יכול להיות כלי רב עוצמה באולם בית המשפט ומציע יתרונות רבים לתצהירים מתומללים. שקול להזמין צלם וידאו באותו זמן שאתה מתזמן את ההפקדה שלך. אתה פשוט יכול להיות שמח שעשית זאת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI