דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים מרכז מצוינות מוביל בעולם בתחום ה-AI מוקם במדינת ויקטוריה באוסטרליה
מרכז מצוינות מוביל בעולם בתחום ה-AI מוקם במדינת ויקטוריה באוסטרליה
איריס וינשטיין 02/02/22 |  צפיות: 654

השר לפיתוח כלכלי של ממשלת ויקטוריה באוסטרליה, טים פאלאס, הכריז כי חברת Data Science Group (DSG) הישראלית תקים במלבורן מרכז מצוינות לבינה מלאכותית (CoE) בשיתוף ממשלת ויקטוריה.

מרכז המצוינות ישקיע 16.4 מיליון דולר אוסטרלי במשך חמש שנים כדי לפתח יכולות בינה מלאכותית בעסקים אוסטרליים, כשהוא מגובה במתודולוגיות מחקר מדעיות קפדניות וטכנולוגית בינה מלאכותית חדשנית. הדבר יאפשר פיתוח מהיר, יעיל ויצירתי של פתרונות AI ומודלים מתקדמים ומותאמים אישית, כמו גם ניטור וניהול של מערכות AI שיאפשרו לעמוד ברגולציות החדשות.

טים פאלאס, השר לפיתוח כלכלי של ממשלת ויקטוריה אמר כי: "כדי להגביר את הצמיחה הכלכלית שלנו וליצור מקומות עבודה חדשים, אנו תומכים במומחים מהאקדמיה ובמגזרים המתפתחים, ומעצימים את מובילי החדשנות שלנו כדי להגדיל את ההיקף וליצור הזדמנויות חדשות באמצעות בינה מלאכותית".

עוד הוסיף פאלאס כי "הגעתה של DSG למלבורן מבססת אף יותר את העמדה שלנו כמעצמת חדשנות - מגיבה, מכילה ותומכת בהזדמנויות עתידיות כמו בינה מלאכותית".

ד"ר אילן ששון, מנכ"ל ומייסד שותף בחברת Data Science Group (DSG) אמר כי: "אנחנו מעורבים באקו-סיסטם של החדשנות באוסטרליה במשך מספר שנים. אנו שמחים לשתף פעולה באופן רשמי עם ממשלת ויקטוריה כדי להציע לעסקים אוסטרליים את המומחיות ואת פתרונות ה-AI שלנו, כך שיוכלו לבנות יכולות בינה מלאכותית ולמידת מכונה בתחומים שונים ובמקרי שימוש מגוונים".

חברת DSG הוקמה בשנת 2016 בתל אביב. בין לקוחותיה חברות גלובליות וחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל. השותפות עם DSG היא דוגמה לאופן שבו ויקטוריה מושכת חברות גלובליות מתעשיות צומחות בהתאם לאסטרטגיית ההשקעות הבינלאומית של המדינה.

מרכז המצוינות יאפשר שיתוף פעולה בין האקדמיה לבין התעשייה כדי לקדם פרויקטים מסחריים וחינוכיים, מחקר ופיתוח, תוך מינוף תרבות שיתוף הפעולה החזקה של מלבורן. הקמת המרכז תייצר מקומות עבודה חדשים ותסייע להניע את ההתאוששות והצמיחה הכלכלית של ויקטוריה.

ג'אלה פולפורד, שרת החדשנות, המחקר הרפואי והכלכלה הדיגיטלית אמרה כי: "בינה מלאכותית היא חלק מהותי מעתיד המציע הזדמנויות עצומות בכמה מהתעשיות החשובות ביותר שלנו, החל מ-MedTech, FinTech ועד שילוח וקמעונאות".

דניאל פידלר, מנהל שותפויות אסטרטגיות ב- Data Science Group אמר כי: "אנו מזמינים עסקים אוסטרליים וחברים באקו-סיסטם של החדשנות כדי לחקור הזדמנויות לשיתוף פעולה, שיסייעו להניע צמיחה כלכלית".

מגזר הטכנולוגיה של ויקטוריה תורם יותר מ-38 מיליארד דולר לכלכלת אוסטרליה מדי שנה ותומך בקרוב ל-140,000 עובדים ב-20,000 עסקים.

ממשלת ויקטוריה פרסמה לאחרונה את הצהרת החדשנות שלה (Innovation Statement), תכנית חדשה שמטרתה לשמור על ויקטוריה בחזית החדשנות, להניע הקמת תעשיות חדשות ולתמוך ביצירת משרות לדורות הבאים. התוכנית השאפתנית מתבססת על התחייבויות קיימות עם מתווה חדש המחזק את האקוסיסטם של הסטארט-אפים בוויקטוריה, מגדיל מתחמי עסקים וחדשנות, מפתח כישרונות מקומיים וממסחר מחקרים מובילים בעולם – וכך משאיר את ויקטוריה בחוד החנית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

חברתF5 משיקה פתרון ניהול NGINX חדש המסייע לארגונים להתחבר, להרחיב ולאבטח יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה את פתרון הניהול F5 NGINX Management Suite 1.0, המספק נראות ובקרה הוליסטית על מופעי NGINX, שירותי אספקת יישומים, workflows לניהול ממשקי API ופתרונות אבטחה.

חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber Storage.

מחקר חדש מאשר: גובר הצורך במודל מבוזר של מאגרי נתונים
מחקר שוק חדש שהוזמן על ידי החברות סטארברסט ורד הט מגלה כי 55% מהארגונים טוענים שהקורונה העלתה באופן משמעותי את חשיבות הגישה לנתונים.כתוצאה מכך, ארגונים מתכננים לתעדף גמישות המגיעה מתשתית מרובת עננים בבואם לבחור פתרונות לתשתית הנתונים שלהם.

חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC
חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC. במסגרת תפקידו ינהל מלר את הצוות הטכנולוגי הפועל בשיתוף עם אנשי המכירות, המוצר והפיתוח, כדי לקדם את אימוץ הפתרונות הטכנולוגיים של החברה להאצת השקת שירותים דיגיטליים בקרב הלקוחות במדינות אסיה, אירופה ובישראל.

חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI