דף הבית חוק ומשפט חקירות היפה והחיה
היפה והחיה
רייך נתי 01/06/08 |  צפיות: 1907

היפה והחיה מאת:רייך נתי

השמות בסיפור שונו אך הסיפורים אמיתיים.

את משה היפנה אלי חבר משותף המיתגורר באחת ממדינות אירופה.

לפגישה הגיע משה במונית , ולעיני נגלה גבר בסוף שנות הארבעים לבוש בקפידה ובמותגים ,אולם בחוסר טעם מזעזע,הוא נמוך מאד ,קירח בראשו ,ו"עמוס" שיער בידיו ובחזה.

משה התיישב ומיד החל לספר שאת רוב שנותיו הבוגרות חי בחו"ל ,לאחרונה התגרש מאישתו שנישארה בחו"ל עם ביתם המשותפת בת ה-12 והוא חזר לארץ לעשות "עליה".
מאז חזר , לפני כחצי שנה, הוא עסוק בחיפוש לקניית דירה,רכב,ולמציאת עיסוק ,בכדי שיוכל לבנות את החייו החדשים בארץ הקודש. כמו כן סיפר לי משה שהוא יוצא, מזה כמה שבועות, עם אורנה, בחורה צעירה, וכי יש סיכוי למיסוד הקשר, אולם ישנם דברים מוזרים בהתנהגותה בכך שהיא איננה נישארת לישון אצלו בדירה השכורה מפני שלדבריה היא יוצאת לעבודה רק מהבית שלה ! כמו כן היא לא מוכנה לנסוע לסופי שבוע עימו, בטענה מפוקפקת שהיא אינה נוהגת ברכב מפני שבעת שרותה הצבאי הייתה מעורבת בתאונת דרכים . בנוסף היא אינה מעוניינת לפתוח עימו חשבון בנק משותף, והיא עייפה כל הזמן בגלל עבודתה הקשה ועוד...

כשמשה הראה לי את רצף התמונות שצילם אותה הייתי המום ,בחורה באמצע שנות העשרים כ- 180 ס"מ גובהה ,חטובה להפליא ,פנים נאות (בעודי חושב לעצמי מה הם עושים ביחד?) שאל אותי משה בחיוך:"יפה אישתי לעתיד?",ואני כמובן הנהנתי בראשי לחיוב...

לאחר הפגישה סוכם שנבצע מעקבים אחרי אורנה מהבוקר, כשהיא יוצאת לעבודה(אצל קרוב משפחה) ועד שעות הערב בהם חוזרת מהעבודה ונפגשת עימו.

למחרת בבוקר הוקמה תצפית לעבר ביתה של אורנה ובשעה 11:00 ניראתה אורנה לבושה בקפידה, שיערה אסוף ,בקיצור נאה להפליא. אורנה ניכנסה למרכול השכונתי ,רכשה מספר מוצרים ושילמה בשיק ,וחוקר שניצמד אליה שם לב כי השיק ע"ש אביה.
לאחר מכן חזרה אורנה לביתה, ולא יצאה עד שעות הערב מביתה.
למחרת בבוקר לא יצאה אורנה עד שעה  12 ומכיוון שידענו שאורנה בבית ביקשתי מחוקרת שעבדה אצלי להתקשר לעבודתה של אורנה (אצל קרוב משפחה) ולספר שהיא לא ראתה את אורנה מזה זמן רב מפני שהייתה בחו"ל תקופה ארוכה והיא רוצה להפתיע אותה. הפקידה במקום עבודתה של אורנה סיפרה לחוקרת שאורנה לא מגיעה לעבודה ומוסיפה: "אבל שמענו שמצבה הרבה יותר טוב". בבוקר למחרת יצאה אורנה מביתה וניראתה כרגיל נהדר, מונית חיכתה לה בחוץ והסיעה אותה לאחד מבתי החולים באזור המרכז שם ירדה אורנה ונראתה הולכת ישר למחלקה הפסיכיאטרית -אשפוז יום. ושם נעלמה.

ביצענו חקירות משלימות גם באזור מגוריה,ואספנו פרטים נוספים על מצבה כיום ובעבר.

לאור המימצאים המפתיעים הוחלט על הפסקת המעקבים ,ונמסר דו"ח מפורט למשה , שמצידו היה מופתע לחלוטין ואפילו המום.
משה הודה לנו על הטיפול המסור ושם נפרדו דרכינו. 

כעבור כחצי שנה ניפגשתי עם לקוח בבית קפה בצפון תל אביב ,ובזוית עין ראיתי את אורנה יושבת עם גבר נאה בשולחן לידי ,אורנה דיברה עם הבחור,שמצידו  הביט בה בהערצה ,
ולא פסק מללטף ולנשק את ידה,ומיד זכרונות ומחשבות עלו בראשי.........

כעבור מספר חודשים טילפן אלי משה נסער וביקש להיפגש בדחיפות ורק ציין שהוא יגיע עם אדם נוסף לפגישה,שאלתי את משה מי האדם הנוסף? ומשה ענה  שהאדם הנוסף זה בעלה ה"חדש"  של אורנה ...

מ.ל.מ חקירות נייד (נתי): 5338496-057

                    מייל: mlminv@gmail.com

                    אתר: www.mlminv.co.il

 

 

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רייך נתי

בני זוג,חוקר פרטי,חקירות,חוקרים  פרטיים,חוקר,בלש פרטי,חקירות פרטיות,מעקבים,חקירות כלכליות,בלש,פוליגרף,חוקרים,חברת חקירות,בילוש,חקירה,מעקב,גירושין,בגידות,מעמד אישי,דיני משפחה,חקירה עסקית,דמי מפתח,סכסוך שכנים,בדיקה,בדיקת,האזנה,ציטוט,בני נוער ,מטפל,מטפלת,ילדים,קשישים,צילום,סמוי,גנבה,פרטי,פרטיות,סכסוך,בגידה,בוגד,בוגדת,בגידות,קניין רוחני,זכויות יוצרים,הוכחה,איסוף,אבטחת,מידע,מודיעין,צוואה,ירושה,צוואות,ירושות,רשלנות רפואית,יחסים,עוקב,איתור,איתורים,איתורי,רכוש,משרד חקירות 


מאמרים נוספים מאת רייך נתי
 
היפה והחיה
01/06/08 | חקירות
המשרד מתמחה בחקירות אישות (גירושין) ע"י טובי החוקרים,ביצוע מעקבים,צילום סמוי,חקירות לאיתור רכוש,איתורים,תצפיות,בילוש,חקירות כלכליות,חקירות עיסקיות,חקירות בנושא בני נוער,סכסוך שכנים,חקירות בנושא דמי מפתח,בדיקת האזנה,השכרה/התקנה של ציוד וידאו סמוי,פוליגרף,אבטחת מידע,איסוף מידע,גנבות מחשב,זכויות יוצרים (קניין רוחני) ,חקירות על מטפלים קשישים/ילדים,בני זוג,יעוץ לארגונים ולמוסדות,זיהוי מעקב,הדרכה,בניית תיק גירושין,מודיעין,צוואות,רשלנות רפואית,דיני משפחה,ירושה.
יעוץ ראשוני חינם! סודיות מלאה! יחס אישי ומיקצועי! ניסיון של 30 שנה!
http://www.mlminv.co.il
mlminv@gmail.com
057-53384


תרגיל לבעל חזיר ספורי חוקרים
01/06/08 | בגידות
תרגיל שהכין בעל לאישתו אבל.......

בעל....מוסך
06/05/08 | חקירות
הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים שבוצעו ע"י חוקרים ועוקבים מנוסים בתיקי גירושין,בגידות,בילוש,סכסוכים,אישות,דיני משפחה,מעמד אישי תוך צילום סמוי.

איש עסקים קשוח
06/05/08 | חקירות
הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים שבוצעו ע"י חוקרים ועוקבים מנוסים בתיקי גירושין,בגידות,בילוש,סכסוכים,אישות,דיני משפחה,מעמד אישי תוך צילום סמוי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI