דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph
זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph
חיים נוי 26/05/22 |  צפיות: 176

זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph

הפרויקטים המובילים מתייחסים לבריאות הנפש, תמיכה בפליטים, איתור פשע מאורגן, מאבק במידע מטעה גלובלי ועוד

רדווד סיטי, קליפורניה, 25 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

TigerGraph, ספקית של פלטפורמת ניתוח גרפים מובילה, חשפה היום את הזוכים באתגר מיליון הדולר Graph fo All - והעניקה מיליון דולר במזומן לפרויקטים משני משחק, המונעים בידי גרפים, המנתחים ונותנים מענה לקבות מהדאגות החברתיות, הכלכליות הבריאותיות והאקלימיות של ימינו. הפרויקטים הזוכים, שהוכרזו ב- Graph + AI Summit השבוע, נבחרו בידי ועדת שיפוט עולמית מתוך יותר מ-1,500 פרויקטים שנרשמו מיותר מ-100 מדינות. הפרויקט Mental Health Hero זכה בפרס הגדול בסך 250 אלף דולר עבור יצירת אפליקציה שתעזור לספק גישה והתאמה אישית רבה יותר לטיפול בבריאות הנפש.

"מטיפול בבעיות בריאות הנפש לתמיכה בפליטים אוקראינים ועד לניבוי כיצד זעזועים באספקה ​​יתפשטו בכלכלה העולמית, ההגשות שקיבלנו מתמודדות עם דאגות בעולם האמיתי ומדגימות גישות חדשניות לפתרון אותן באמצעות טכנולוגיית גרפים", אמר ד"ר יו שו, מייסד ומנכ"ל TigerGraph. "רצינו ליצור אתגר שייצור יישומים חדשים וחדשניים של טכנולוגיית גרפים והקהילה הגלובלית עשתה בדיוק את זה. ההתמקדות הגורפת בנושאים גלובליים באתגר הזה מראה שבלי קשר לגיאוגרפיה, כולנו חולקים רבות מהדאגות ואתגרים, ושטכנולוגיית גרפים יכולה לעזור להתמודד איתם".

זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All

לאחר סקירה מקיפה של ועדת השיפוט העולמית, שהורכבה מ-32 מומחים מהתעשייה, מהאקדמיה ומ-TigerGraph, להלן 15 הפרויקטים עטורי הפרסים.

הזוכה הגדול באתגר מיליון הדולר Graph for All

הפרס הגדול, 250,000 דולר: Mental Health Hero - Mental Health Hero היא גישה מבוססת גרפים לפתרון אחת ממגיפות בריאות הציבור הגדולות ביותר כיום: השכיחות של בעיות נפשיות שאינן מטופלות כמו חרדה ודיכאון. לפי ה-CDC, 400 מיליון אנשים ברחבי העולם אינם מקבלים טיפול חיוני להפרעות בריאות הנפש שלהם [1]. בנוסף, על פי ההערכות, רק 40% מהמבוגרים עם מחלת נפש מקבלים טיפול עבורה [2].

זוכים בולטים באתגר מיליון הדולר Graph for All

המשפיע ביותר, מקום הראשון, 100,000 דולר: UAWelcome - משבר הפליטים העולמי הגיע לרמה חדשה של מודעות עם המלחמה באוקראינה. בתגובה, UAWelcome יצרה פלטפורמה המשתמשת בטכנולוגיית גרפים כדי לחבר בין פליטים בודדים וצרכיהם עם קהילה צומחת במהירות של מתנדבים והמשאבים המוגבלים והמפוזרים. האפליקציה שלהם כבר בשימוש ומחברת מתנדבים ומשאבים מפוזרים עם פליטים אוקראינים ועוזרת לפליטים לבקש מקלט בארצות הברית.

החדשני ביותר, מקום הראשון, 100,000 דולר: Universe Planner - אפליקציה לתכנון מטאברס רב יקומי המאפשרת למשתמשים לפתור בעיות מורכבות על ידי ניצול ומינוף ידע חברתי. זה גם מחבר את המשתמשים באופן חברתי עם אחרים העובדים על אותה משימה או תוכנית דומה.

השאפתני ביותר, המקום הראשון, 100,000 דולר: ShockNet - מאפשר למשתמשים לבצע התאמצות בהנחות, לחקור את שרשראות הזעזועים החזויות בכלכלת העולם, ולזהות דרכים להימנע ממשברים כלכליים על ידי קבלת נראות שמתארת כיצד ומדוע הזעזועים מתפשטים. ShockNet כוללת אפליקציה המאפשרת לקובעי מדיניות לדמיין ולהתאים את המודל כדי להבין טוב יותר כיצד לקזז או למנוע משבר עתידי.

הישים ביותר, המקום הראשון, 100,000 דולר: BioDex - BioDex משלב את הסקרנות הטבעית שלנו עם המוטיבציה שגורם משחק. על ידי יצירת משחק בו חווים חיבור לטבע, שחקנים יכולים לצלם תמונות בטבע, לזהות מינים ולהציג את תכונותיו בזמן אמת, תוך שאיפה לזהות כמה שיותר מינים ולתרום מידע על המגוון הביולוגי למחקר.

נשים ש-Graph, 30,000 דולר: Diagnosx - לאחר שראו ממקור ראשון במיון את המאבקים הכפולים של חולים שלא מבינים את מצבם הבריאותי ורופאים שמנסים לצייר תמונה שתסביר את המצב, ברי דיי הבינה שצריכה להיות דרך טובה יותר. הרעיון שלה להציג מודלים תלת ממדיים שימחישו את רוחב ועומק האבחון של המטופל לידי כל המטופלים מומש ב-Diagnosx. האפליקציה מציגה מודל תלת ממדי של האבחנה וההיסטוריה הרפואית של המטופל כדי להמחיש טוב יותר את הממצאים והאבחנה, ולהקטין פערים בתקשורת בין הרופא למטופל.

הפופולרי ביותר, 20,000 דולר: גרף סרטן רב-מודלי - מחלות רבות קשורות זו לזו, וסיבוכים ממחלה מסוימת עלולים לגרום למחלה אחרת. באמצעות הכוח של גרפים ולימוד מכונה, פרויקט זה נועד לחשוף קישורי מחלות חדשים ולעזור לחוקרים להתכונן טוב יותר למגפות עתידיות או למחלות מתעוררות.

זוכים נוספים

המשפיע ביותר

מקום שני, 50,000 דולר: Fact-Checker: Fighting Misinformation at Scale - מערכת מרובת פלטפורמות, רב-לשונית, לבדיקת עובדות בזמן אמת המופעלת על ידי למידת מכונה וטכנולוגיית גרפים.

מקום שלישי, 25,000 דולר: Project Athena - מסגרת גרפית אוטומטית ידע גנרי הבונה את עצמה מנתונים טקסטואליים לא מובנים ומשתמשת בשפה טבעית כדי לבצע שאילתות וליישם נתונים.

החדשני ביותר

מקום שני, 50,000 דולר: RepoLinks - גרף המציג את הקשרים הדחוסים והמורכבים בין מפתחי תוכנה, שפות תכנות ופרויקטים של תוכנה, כדי להבין טוב יותר גורמים כמו מערכי מיומנויות, פרודוקטיביות והתפתחות טכנולוגית בתוך ארגונים.

מקום שלישי, 25,000 דולר: Gemini - מנוע חיפוש חדשותי אקלקטי שחותך את הרעש ומאפשר לקוראים לחפור עמוק לתוך נושא מוגדר או לחקור היבטים מרובים של החדשות שהם הכי מתעניינים בהן.

השאפתני ביותר

מקום שני, 50,000 דולר: Finding Drug Interaction in Silico with Graph - מזהה אינטראקציות תרופתיות ותופעות לוואי אפשריות באמצעות לימוד מכונה גרפי במהלך תהליך הפיתוח של התרופות.

מקום שלישי, 25,000 דולר: Candoor - אתר רשת חברתית לאנשים המבקשים להתחבר לאחרים לשיחות גלויות על כל דבר, החל מייעוץ מקצועי בתעשייה ועד לטיפים לעיסוק בתחביב.

הישים ביותר

מקום שני, 50,000 דולר: TigerGraph for United Nations Data - הופך את הנתונים של האו"ם, מערך הנתונים החזק ביותר בעולם, לנגיש בקלות לכל אחד על ידי ניצול הכוח של טכנולוגיית הגרפים.

מקום שלישי, 25,000 דולר: BiasCheck - תוסף חדש ומגניב עבור Google Chrome המטפח חשיבה ביקורתית על ידי זיהוי הטיה/דיוק של כל מקורות החדשות. הטכנולוגיה גם מאפשרת למשתמשים לחקור נושאים מוגדרים עם נקודות מבט שונות המאתגרות את המצב הקיים.

ועדת השיפוט של Graph for All Million Dollarהורכבה ממדעני הנתונים המבריקים והמוכרים ביותר בעולם, פרופסורים, דוקטורים, מהנדסים מכובדים ומייסדי חברות גלובליות המתמקדות בבינה מלאכותית (AI), אנליטיקה, גרף ידע ומומחים אחרים בתעשייה עם ידע מעמיק בטכנולוגיית גרפים, מקרי שימוש בגרף ופריסות גרפים. ועדת השיפוט כללה שמונה דוקטורים, שלושה אקדמאים מאוניברסיטאות מובילות, עמית מחקר לתואר שני ב- NSF, מדען גיאוגרפי ימי, ו-2קגל גרנד מאסטר. מהנדסי TigerGraph ומומחי מוצר הצטרפו גם הם לפאנל כשופטים עובדים.

"וואו! השימוש היצירתי בגרף ובנתונים בפתרונות אלה באמת מראה כיצד גישת גרפים עם הנתונים הנכונים יכולה לטפל בכל כך הרבה בעיות גלובליות", אמר חואן סקודה, מדען ראשי, שופט ב- data.world and Graphעבור All Million Dollar Challenge. "מה שבאמת מרגש הוא שניתן להרחיב וליישם את רוב הפרויקטים האלה במצבים רבים ושונים ובמקרי שימוש בעתיד. הפרויקטים משמשים כתבניות שניתן להתאים, להגדיל ולהתאים אותן למצבים אחרים, ומסייעים לשפר את החיים עבור אנשים רבים עוד יותר. כמו הפרויקט שנוצר כדי לעזור לפליטים אוקראינים, למרות שהוא מצוין למצבי פליטים, אותו יישום יכול לשמש כדי לעזור לאנשים שנפגעו מאסונות טבע ברחבי העולם".

קישורים מועילים

  • Graph for All Million Dollar Challenge
  • Graph + AI Summit
  • Get TigerGraph
  • TigerGraphCloud
  • TigerGraphWebsite
  • TigerGraphBlog
  • TigerGraphon Twitter
  • TigerGraph on LinkedIn

אודות טייגרגרף

טייגרגרף TigerGraph היא פלטפורמה לניתוחים מתקדמים ולמידת מכונה על נתונים מחוברים. הטכנולוגיה המוכחת של טייגרגרף, המבוססת על מסד הנתונים הגרפי המקורי המבוזר הראשון והיחיד בתעשייה, תומכת ביישומים מתקדמים של ניתוחים ולמידת מכונה כמו זיהוי הונאות, איסור הלבנת הון, זיהוי ישויות, לקוח 360, המלצות, גרף ידע, אבטחת סייבר, שרשרת אספקה, האינטרנט של הדברים וניתוח רשתות. המטה של החברה נמצא ברדווד סיטי, קליפורניה. תתחילו חינם עם tigergraph.com/cloud.

קשרי מדיה

North America
Tanya Carlsson
Offleash PR
[email protected]
+1 (707) 529-6139

EMEA
Anne Harding
The Message Machine
[email protected]
+44 7887 682943

APAC
Rasheed Abu Bakar
Sandpiper
[email protected]
+65 9112 6504

1הפניות

[1] https://futuresrecoveryhealthcare.com/blog/barriers-to-mental-health-treatment/
[2] https://towardsdatascience.com/data-science-in-mental-health-ccd09ba2148a

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Wine Estates, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – VWE ניו יורק, 25 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) : מדוע: משרד רוזן עו
רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Wine Estates, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – VWE

רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Unisys Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UIS ניו יורק, 25 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) : מדוע: משרד ר
רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Unisys Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UIS

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- FIGS, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- FIGS, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FIGS

רוזן, חברה מובילה, מעודד את המשקיעים ב- Torrid Holdings שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ
רוזן, חברה מובילה, מעודד את המשקיעים ב- Torrid Holdings שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CURV

KlasJet מוסיפה בואינג 737 BBJ2 לצי הבלעדי שלה
בואינג 737 BBJ2 הוא תוספת נהדרת לצי המטוסים הפרטיים הבלעדי של KlasJet מכיוון שהוא אמור לספק את הצרכים הספציפיים של לקוחות בכירים הנוסעים בקבוצות קטנות יותר.

MRHB: שותפת Web3 בלעדי של פסגת החלאל הגלובלית, מפיקה למשתתפים NFT שקשור לנשמה
שותפת Web3 רשמית: MRHB מטביעה NFT קשור לנשמה עבור משתתפי פסגת החלאל הגלובלית

רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את המשקיעים בקבוצת ארגו אינטרנשיונל הולדינגס בע"מ להשיג ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את המשקיעים בקבוצת ארגו אינטרנשיונל הולדינגס בע"מ להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – ARGO

רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב- Rent the Runway, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב- Rent the Runway, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RENT

רוזן, משרד עורכי דין מוכר מאוד, מעודד את המשקיעים ב- Freshworks Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוכר מאוד, מעודד את המשקיעים ב- Freshworks Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FRSH

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Eiger BioPharmaceuticals, Inc להבטיח ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Eiger BioPharmaceuticals, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – EIGR
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI