דף הבית איל פטרן

איל פטרן

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת איל פטרן
 
תמ"א 38, חידושים בתחום
20/07/12 | נדל"ן
התיקון השלישי לתמ"א 38 מביא עמו רוח חדשה ואופטימית שמביאה לתקווה גדולה בנוגע להצלחת התכנית המבורכת שעד היום, למרות שיצאה לאוויר העולם לפני קרוב ל 8 שנים לא הצליחה להתרומם מן הקרקע ולהמריא. על מנת להבין לעומק את מהות התיקון השלישי לתכנית נסקר בקצרה את ההשתלשלות שלה עד לנקודת הזמן בה בוצע התיקון השלישי.
למאמר המלא...

מי מבין בנדל"ן?
06/07/12 | אדריכלות
נקודת המפתח של כל מי שמחליט להיכנס לעסקי הדלוניידי היא שאנחנו חיים בעולם שאוכלוסייתו גדלה כדרך הטבע ולעומת זאת שטחיו – לא גדלים, גם כן – כדרך הטבע. כאשר נחבר לנתונים הבסיסיים האלה את הנתון שבני אדם תמיד יצטרכו למצוא מקום לגור בו, נוכל לראות שאחת הדרכים שתמיד היוותה אפשרות מוצלחת ליצירת כסף היא השקעות של נדל"ן.
למאמר המלא...

איך לנהל השקעות
16/12/11 | שוק ההון
החלטתם שאתם רוצים להשקיע בבורסה? כדאי שתתייעצו עם מקצוענים. שוק המניות יכול להיות לעיתים אכזרי לאלו שלא מכירים אותו
למאמר המלא...

אבחון עסקי מקדים
10/10/11 | ייעוץ עסקי
יזמים וסטארטפיסטים בדרך כלל מאוד מבינים בתחומם אבל לא תמיד מכירים את עולם העסקים לעומק. לפני שמבצעים רעיון מסוים צריך לרדת לפרטים ולהבין האם המודל העסקי שלו רווחי.
למאמר המלא...

יחסי ציבור – איך לקבל פרסום בשווי של מיליוני שקלים באלפי שקלים
11/09/11 | יחסי ציבור
יח"צ לא תמיד זוכים להערכה רבה אצל מנהלים של חברות היות והם לא קשורים באופן ישיר למכירות. המנהל מעדיף להשקיע בפרסום שמטרתו להרחיב את המכירות בעזרת משיכה של לקוחות על ידי מסר מכירתי
למאמר המלא...

ניהול אשראי עסקי
22/08/11 | ייעוץ עסקי
אחד המפתחות לעסק יציב הינו ניהול אשראי, צריך לשים לב האם היום אנחנו מנהלים את הפעילות על ידי הלוואות זמן קצר, ארוך, הנפקת אג"חים, הנפקת מניות או מינוס בעובר ושב. הריבית על אוברדראפט היא הגדולה ביותר ולכן אם אנחנו מרבים לחרוג ממסגרת העובר ושב עדיף לקחת הלוואה לזמן קצר או ארוך.
למאמר המלא...

אנטי וירוס וטכנולוגיות משתנות
03/08/11 | אבטחת מידע
מה גורם לאנטי וירוס להיות טוב? כשאנחנו קונים תוכנת אנטי וירוס דבר ראשון נרצה לדעת שאנחנו מוגנים מפני האיומים השונים. השינויים בטכנולוגיה מהירים והפורצים והמזיקים מנצלים זאת לטובתם. זוהי גם הסיבה שבגללה חשוב שההגנה תתעדכן לעיתים תקופות.
למאמר המלא...

איך כותבים תוכנית עסקית ?
01/08/11 | ניהול
יש לנו רעיון מצוין עכשיו נשאר לנו רק לכתוב תוכנית עסקית שתגרום למשקיעים להתעניין במה שפיתחנו ובסוף גם להשקיע. אלא שזה לא כל כך פשוט לביצוע, מדובר במסמך מורכב שאמור להעביר במהירות את הרעיון שלנו, וצריך להראות שאנחנו באמת מבינים בתחום שעליו אנו כותבים. החלקים של תוכנית עסקית בדרך כלל כוללים:
למאמר המלא...

קידום אורגני
20/06/11 | קידום אתרים
בואו דבר ראשון נסביר מה זה אומר? הכוונה היא לקידום של האתר במנועי החיפוש בתוך התוצאות הטבעיות שלהם. תוצאות שעליהם לא משלמים כסף לגוגל על מנת להופיע אלא מתאימים את האתר למגוון הקריטריונים של מנועי החיפוש. מדובר על תחום שפרץ אל התודעה בישראל בשנות ה 2000 לפני זה היו החלוצים של שנות ה 90.
למאמר המלא...

אוטוקאד 2012
20/06/11 | אדריכלות
תוכנת שרטוט מבית אוטודסק מובילה כבר מספר שנים בתחום של אדריכלות וההנדסה. כול שנה מתעדכנות גרסאות חדשות שלה הכוללות מגוון אפשרויות בתחום ה CAD. התוכנה מתאימה לתקן הישראלי, והיא מאפשרת גמישות רבה. אוטוקאד 2010 אופיינה בעזרים שהופכים את התוכנה למהירה יותר ונוחה לשימוש. נוספה אפשרות להדפסה מהירה של גיליונות, עיבודם ממצב של תוכנית לגליון הדפסה תוך חיסכון בשלבים. טקסט בעברית אפשרות להוסיף טקסט בעברית לשרטוטים. חישוב שטחים – אפשרות לחשב שטחים באופן אוטומטי.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI