דף הבית אלכס בונר

אלכס בונר

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: טקטיקום
אתר אינטרנט:  www.tacticom.co.il
טלפון: 054-8823440
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

טקטיקום - חברת תוכן המספקת שירותי כתיבת תוכן שיווקי, אינפורמטיבי, ולצרכי SEO במגוון רחב של תחומים ושפות.
מאמרים נוספים מאת אלכס בונר
 
טיפים שיסייעו להכנה טובה לקראת מבחן TOEFL
29/03/13 | לימודים בחו"ל
מבחן TOEFL בא לבדוק את רמת האנגלית של הנבחן, ועד כמה רמת האנגלית שלו מתאימה ללימודים אקדמיים במוסדות להשכלה גבוהה דוברי אנגלית. עבור מועמדים ישראליים, המשמעות של הכנה טובה למבחן זה היא הרחבה משמעותית של אוצר המלים באנגלית, וכן שינון של כללי הדקדוק באנגלית עד לרמה של שליטה מלאה ומדויקת בהם. כיצד משיגים שיפור במיומנויות אלה תוך פרק זמן קצר? להלן יובאו מספר טיפים אשר ניתנו מידי מדריכים מנוסים בהכנה למבחן זה.
למאמר המלא...

טיפים להצלחה בחלק הדיבור של מבחן TOEFL
12/03/13 | לימודים בחו"ל
חלק הדיבור או ההתנסחות בעל פה של מבחן הטופל הוא חלק חיוני עבור מוסדות החינוך האוניברסיטאיים המעוניינים לבדוק את יכולת הניסוח והביטוי של סטודנט פוטנציאלי. חלק זה בודק את היכולת לנסח רעיון, דעה או תיאוריה בעל פה, לענות על שאלות או להשתתף בדיונים אקדמיים.
למאמר המלא...

מהיכן נובעת המילה טרייד אין
31/07/12 | רכב
טרייד אין (באנגלית: trade in) הוא עסקה שבה חלק מהתשלום עבור המוצר הנרכש ניתן על ידי הקונה במוצר זהה או דומה אך ישן יותר או בעל שווי נמוך יותר, ויתרת התשלום ניתנת בכסף.
למאמר המלא...

שדרוגי הרכבים בחברת טויוטה
31/07/12 | רכב
חברת טויוטה החליטה בחודשים האחרונים לשדרג את סדרת הרכבים המשפחתיים שלה. "לא רק למנהלים מגיעה נוחות והנאה", לדברי איש מפתח בניהול החברה, אשר היה שותף להחלטה. לאחר שורה של זכיות כמעט בכל תחום בתעשיית הרכב, החל מביצועים מכאניים ועד לזיהום אוויר מופחת, נראה כי טויוטה בדרך אל הישג נוסף, בזכות ההחלטה לפנק את בעלי המשפחות בסדרה חדשה של רכבים משודרגים.
למאמר המלא...

מתי כדאי לחגוג באולם אירועים?
28/06/12 | חתונות
כדי להפיק אירוע מוצלח ומהנה ישנה חשיבה רבה מאוד על כל פרט ופרט בהפקה שלו. המיקום הינו משמעותי ביותר משום שהוא משפיע על האווירה בערב, על העיצוב שלו, על סגנון האירוע ועל משתנים רבים נוספים. אבל, מתי כדי לחגוג את האירוע בתוך אולם אירועים במרכז ומתי כדאי במיקום אחר? מה קודם למה ומה ישפיע עלינו לבחור באולם על פני מיקומים אחרים?
למאמר המלא...

מה הקשר בין אנטרקטיקה לטויוטה?
28/06/12 | רכב
בחברת טויוטה מאמינים שאין אתגר שהמכוניות שלהם לא יכולות לעמוד בפניו. חברת טויוטה כל כך מאמינה במוצרים שלה, ולכן מעמידה אותם שוב ושוב בפני אתגרים חדשים כאשר הרף עולה בכל פעם כלפי מעלה. לאחרונה החליטה חברת טויוטה להוכיח כי רכב השטח המופלא שלה טויוטה HILUX מסוגל לתפקד היטב בכל סוג של תנאי שטח ובכל סוג של מזג אוויר, גם בתנאים קיצוניים ביותר. לכן החליטה החברה להעמיד את רכביה למבחן בתנאי השטח הקיצוניים של אנטרקטיקה.
למאמר המלא...

מה משפיע על מחירון רכבי טויוטה במהלך ביצוע טרייד אין?
28/06/12 | רכב
עסקת טרייד אין מאפשרת ללקוח להחליף את רכבו הישן ברכב חדש יותר, כאשר מחיר הרכב הישן מקוזז ממחיר הרכב החדש. האינטרס של הלקוח הוא לקבל מחיר גבוה עד כמה שאפשר עבור רכבו הישן כדי שהיתרה שתישאר לתשלום תהיה קטנה יותר. העיקרון הקבוע בכל עסקאות הטרייד אין נכון גם לגבי טרייד אין במכוניות טויוטה. רבים שואלים את עצמם מהם בעצם הקריטריונים המשפיעים על קביעת המחיר של הרכבים הן הישן והן החדש בעסקאות מסוג זה?
למאמר המלא...

עומדים במבחן הירוק
30/05/12 | רכב
אין זה סוד כי כדור הארץ סובל בשנים האחרונות במידה יתרה מרמות זיהום הולכות וגוברות, הבאות לידי ביטוי בהתחממות גלובאלית מואצת ונגרמות בחלקן הגדול משימוש האדם במכונות מכאניות. טויוטה כאמור, הינה קונצרן הרכב הגדול בעולם.
למאמר המלא...

מתי הכי כדאי לבצע עסקת טרייד אין?
30/05/12 | רכב
ישנם מצבים רבים בהם כדאי לבצע עסקת טרייד אין. מצבים אלו כוללים קושי במכירת רכב ישן, רצון לקבלת תנאי מימון לרכב החדש, רצון לחסוך התרוצצויות ואנרגיות והשאיפה לקבל יותר מהמכירה והקנייה של רכבים. אלו הן הסיבות העיקריות לבצע עסקת טרייד אין, היא המשתלמת ביותר במצבים אלו.
למאמר המלא...

טויוטה וטכנולוגיית המחשבים
30/04/12 | רכב
חברת טויוטה היא חברה המתקדמת עם הזמן, ושוקדת לאורך כל הדרך על שכלול הטכנולוגיה הממוחשבת של הרכבים שלה ועל הצבתם בחזית החדשנות הטכנולוגית. כל דגם חדש של חברת טויוטה כולל שכלולים חדשים הבנויים על טכנולוגיה ממוחשבת, כאשר החברה שוקדת במשותף יחד עם חברות הי-טק מהגדולות בעולם, כדוגמת חברת מייקרוסופט, על פיתוח ומחשוב מואץ של מערכות הרכב השונות. להלן כמה מהפיתוחים האחרונים של החברה בתחום של מחשוב דגמי המכוניות שלה.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI