שיטות מתקדמות לעשיית כסף באינטרנט
נכתב על ידי: yossi_Nafkar
תאריך: 28/10/10

בעוד שיש שיטות רבות להרוויח כסף באינטרנט הרי שחלק מהשיטות הן פשוטות מאוד, כמו למלא סקרים, או לקרוא אימייל פרסומי. מצד שני קיימות שיטות אחרות -שיטות מתקדמות המיועדות לאנשים שרוצים לעשות הרבה כסף באינטרנט. מה הן אותן שיטות מתקדמות וכיצד אתה יכול להשתמש בהן?

צור באתר שלך אפשרות להירשם ולקבל אינפורמציה חינם. צריכה להיות לגולשים אפשרות להירשם לרשימת התפוצה שלך. כדי לעודד אותם להירשם אתה יכול להציע מוצר חינם. הלקוח ממלא את שמו ואת כתובת האימייל שלו, ומקבל אל תיבת האימייל שלו בקשה לאשר את  הרשמתו. מדוע קודם נשלחת בקשה לאשר את ההרשמה? על מנת לוודא שהוא זה שאכן נרשם, ולא שמישהו אחר סתם כתב את האימייל שלו. ברגע שהגולש מקליק על אישור ההרשמה, הוא מגיע לעמוד אינטרנט שבו הוא יכול להוריד חינם את המתנה שהצעת לו. מדוע זה חשוב לעשות זאת? האנשים שנרשמים לרשימת התפוצה שלך, הם אנשים שהתעניינו בנושא שבו עוסק האתר או הבלוג שלך. הם הגיעו לשם מכיוון שהם חיפשו אינפורמציה בנושא, מה שאומר שהם מתעניינים בנושא - אתה צריך לתת להם את ההזדמנות להירשם, ולאפשר לך לשלוח להם אינפורמציה בתחום הספציפי הזה. בהמשך אתה תשתמש ברשימה הזאת מדי פעם, כדי לשלב הצעות של מוצרים בתשלום, וכך תעשה כסף באינטרנט. זהו מודל עסקי שבו אתה קודם מעניק אתה נותן מוצרים חינם, אתה נותן אינפורמציה בחינם, ולבסוף אתה שם את ההצעה שלך על השולחן- הצעה בתשלום, שממנה אתה עושה כסף באינטרנט.

אם לא תאפשר לגולשים להירשם באתר שלך, הם יהיו חד פעמיים, והם כניראה יירשמו לרשימת תפוצה של מישהו אחר, אשר יישלח להם הצעות למוצרים, והם יירכשו ממנו את המוצרים, והוא זה שיעשה את הכסף במקומך.  זוהי הדרך היחידה שבה אתה יכול להבטיח שהגולשים הללו, יחזרו ויבקרו שוב באתר שלך, אחרת אין לך שום שליטה על כך. האם אתה מעוניין לעשות הרבה מאוד כסף בעבודה מהבית? זוהי ההזדמנות שלך לעבוד מהבית ולהרוויח. מה הספר במתנה צריך לכלול? כמובן שאינפורמציה מעניינת בתחום בו הוא עוסק. אבל הספר גם צריך לכלול בתוכו לינקים אל האתרים והמוצרים שלך, כך שבסופו של דבר אתה גם מרוויח כסף ישירות מהספר במתנה. ספר כזה מועבר בין אנשים, נשלח באימייל, ורבים משתפים ושולחים זה לזה מכיוון שזה קל ופשוט לשלוח קובץ PDF. בעוד שהאינפורמציה שבספר היא בחינם, הרי שההפניות בתוך הספר הן למוצרים, או לאתרים אשר יוצרים עבורך הכנסה נוספת. תחשוב על כך שהגולש ההמוצע הופך להיות סוכן המכירות שלך בחינם, הוא מעביר את הספר עם הלינקים שלך בין חבריו, והם בתורם מעבירים לאנשים נוספים, וכך אתה בעצם מקבל פרסום חינם ברשת האינטרנט, פרסום אשר מכניס לך כסף. אף אחד לא יכול לעצור מבעד הספר שלך להיות מופץ ברשת האינטרנט, הספר מביא לך תנועה אל אתרי האינטרנט ואף מכירות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article11466.aspx