דייטינג באינטרנט - פשוט - רק תעשו את הצעד הראשון
נכתב על ידי: המלצות ווינר WINNER
תאריך: 06/11/10

למה לחפש באינטרנט מה שאפשר למצוא בחוץ ?  כי זה יותר קל!

למה לא להיכנס לאתר, בו נמצאים אלפי אנשים כמוך שמחפשים רק דבר אחד - זוגיות! זה לא מקום שאנשים יחפשו מכוניות יד שנייה, אייפונים וגאדג'טים למיניהם. הם משתמשים באינטרנט ובאתר ההיכרויות רק כדי למצוא את מה שכולנו מחפשים בחיים - אהבה, זוגיות, מישהו לחלוק איתו את החויות, השמחה ובעצם את החיים.

אתרי היכרויות הפכו להיות מדיום עיקרי במציאת בני זוג, ולא פעם אנחנו שומעים על זוגות שהכירו דרך האינטרנט ועכשיו בדרך לחופה. אני אישית הולך לחתונה כזו החודש!

להכיר באינטרנט זו מתנה מיוחדת למי שפחות יודע להתבטא פנים מול פנים וצריך את הדחיפה הקטנה והראשונית הזו מאחורי מסך המחשב, הרי ברגע שאתה רושם את המשפט הראשון ומקבל עליו את הסמיילי הראשון שלך :)  או את ה- "חחח" הראשון שלך, הכל מתחיל לזרום. אתה נותן לעצמך להיפתח ונותן לבנאדם שנמצא בצד השני באמת להכיר אותך.

תמיד אנחנו אומרים לעצמנו, למה אי אפשר לפגוש בחורה נחמדה או בחור נחמד, בין הגילאים 24-30, גובה כזה, הומור כזה וכו' .. היום זה אפשרי! למה לא להשתמש בטכנולוגיה המופלאה שלנו כדי לנסות ולמצוא את המישהו או המישהי הזאת שיגרמו לכם לפרפרים בבטן כשאתם יודעים כבר מה אתם רוצים? זה הכי פשוט בעולם.

בואו תתחילו גם אתם בחיפוש אחרי אותו מישהו/מישהי שיחמם אתכם בחורף, זה פשוט, קל , ולחפש לא עולה לכם כלום.. אז למה לא אני שואל??


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article11643.aspx