באבלס - היום כבר משחקים וזוכים ללא הגרלה
נכתב על ידי: המלצות ווינר WINNER
תאריך: 14/11/10

עכשיו למה לא לקבל מזה לפטופ מתנה או חופשה זוגית ללא הגרלה ??

משחק הבאבלס או כפי שהוא נקרא - משחק הבבלס הינו אחד המשחקים הפופולאריים ביותר באינטרנט היום, מדובר במשחק פלאש נחמד ופשוט המכיל עשרות בועות בצבעים שונים שמפוזרות על פני המסך, בתחתית המסך ישנו תותח שבאמצעותו יש לפוצץ את הבועות או כפי שהם נקראים באנגלית bubbles הבועות עצמן מפוזרות כאמור על פני כל המסך בצבעים שונים, אפשר לפוצץ בועות או כאמור באבלס רק שיש לפחות שתי בועות באותו צבע כשהן צמודות זו לזו.

משחק הבאבלס און ליין או באבלס באינטרנט קיימים במספר אתרים אך האתר היחידי שמאפשר גם לזכות בפרסים זה האתר www.mgames.co.il אתר שמאפשר לשחק באבלס און ליין מול שחקני באבלס מכול הארץ והעולם ולזכות בפרסים מדליקים, כל חודש פרס מטורף אחד, פשוט משחקים בבלס וזוכים בפרסים. 

באבלס מול גולשים אחרים וזכייה בפרסים זה הדבר הבא, פשוט נכנסים לאתר, משחקים באבלס, מפוצצים בועות ומתחילים לצבור נקודות, היפה בכל הסיפור של משחק הבאבלס הוא שלא צריך להוריד אותו, ומי שמחפש באבלס להורדה פשוט יכול להיכנס לאתר הזה ולשחק באבלס און ליין מול אנשים מכל הארץ ולזכות בפרסים. 

איך משחקים באבלס? 
באבלס הוא כאמור משחק פיצוץ בועות, המטרה היא לפוצץ את כל הבועות או כמה שיותר בועות מהמסך, ניתן לפוצץ רק באבלס באותו צבע, כששתיים מהן לפחות צמודות זו לזו וכאשר הבועה בתותח הוא באותו צבע. 

מכוונים את הבועה לשתיים או יותר מהבועות באותו צבע ויורים, פגעתם? הבועות יתפוצצו, היו בועות שתלויות בבועות אלו? גם הן יתפוצצו. 

שימו לב, כל שלוש יריות של בועות שלא יפוצצו בועות אחרות יגרמו לשורה נוספת של באבלס לרדת... וכאשר הבאבלס, כלומר הבועות, יגיעו לתותח שלכם.. תיפסלו. 

לכן חשוב לבדוק לפני כל ירייה שהיא אכן מיועדת לפגוע בבועות הנכונות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article11829.aspx