מצאתם גן ארועים?
נכתב על ידי: nataly28
תאריך: 20/04/11

עוד כמה חודשים ונשואים? לא מוצאים את הידיים והרגליים? זה בדיוק המקום לקרוא עוד על כל הדברים שאתם חייבים לדעת על חתונות מוצלחות... בואי להתרשם מהתחום הגדול של האירועים: אולמות חתונה, שירות ארגון חתונות ושירות בר!

כבר מצאתם גן ארועים?

העניין החשוב ביותר שצריך להדאיג אתכם, הוא כמובן גן הארועים בו תתקיים החתונה. זה יכול להתקיים באיזשהו אולם אירועים, ואפשרי שזה יהיה חוף הים. רק בתום קבלת ההחלטה על מקום האירוע, ניתן לחשוב ברצינות על מועד, סוג האירוע ולבסוף לבחור את כל הדברים הרבים שיסייעו להפוך את היום הגדול לחוויה חלומית. לא הגיע הזמן לערוך את החתונה?

אז.. באיזה אופן לבחור מקום רומנטי לחתונה? אתם צריכים מקום לחתונה קטנה?

הרבה מהזוגות עשויים להתחבט הרבה טרם מבצעים החלטה, ואפשר להבין אותם. אולמות ארועים נבדלים האחד מן השני בכל מיני דברים; כמות האורחים שאפשר להכניס, הסאונד, צורת הגשת האוכל וכמובן המיקום הגיאוגרפי. צריך לקבוע מבעוד מועד מה באמת אתם שואפים לחגוג, זה מאוד יעזור לכם במסע אחר אולם האירועים המושלם…

כאשר מגיעים לאולם אירועים בשביל לראות את המקום, מומלץ לשים לב לדברים מסויימים: האם השטח בכלל נראה הגייני? המקום מספיק למספר האורחים? כמה מלצרים באמת עובדים במקום? איש לא צריך חרקים באולם או, למשל, מקום עם מפגעים... כדי למנוע פאשלות במהלך החתונה, ודאו מראש שאתם שואלים את השאלות הגדולות!

כאן, עדיף לא לטעות...

את טקס החתונה תארגנו פעם בחיים (נקווה...), בגלל זה אין מקום לטעות. רוצים לדעת כיצד מארגנים את זה בקלות? קודם כל -לא להסכים להתפשר על שום דבר! זאת אומרת, בהנחה ואתם חולמים על אולם אירועים עם מפל מים, אז מגיע לכם לקבל בדיוק מה שרציתם…

מה הלאה?

אם סוף סוף השגתם אולם ארועים - ניתן לחשוב לעומק על כל הדברים האחרים. למשל, סוג של עיצוב חתונות... אם עוד לא שמעתם שקיים כזה דבר, אז זה בעצם אומנות במלוא מובן המילה. בעזרת מומחים אמיתיים המנוסים בעבודת עיצוב ודקורציה, ניתן ממש בקלות לדאוג לכך שיום החתונה שלכם יהיה הכי מרשים וחד פעמי. על ידי שימוש במפות שולחן מעוצבות, לדוגמא, באפשרותכם לשדרג בדקה את סביבת החתונה. האורחים שלכם שיגיעו לחתונה ירגישו מהדקה הראשונה שהם חלק מארוע ייחודי לגמרי והם יהנו כפי שעדיין לא יצא להם עד אז... זה יכול להיות האירוע שלכם!

רק לאחר שסיימתם לעצב, אפשר לטפל בפרטים חשובים…

כמעט לכל אחד כנראה יצא אי פעם להיות נוכחים בארוע כלשהו. הארועים האלה תמיד נראים אותו הדבר בדיוק - "אוכל", יין מתוק והפעלות משונות. אם הכוונה היא ליצור מסיבה מזן שונה, ישנו צורך בקצת השקעת משאבים ואפילו יצירתיות. בצורה כזו יזכרו את האירוע שארגנתם גם שנים אחרי... לא מוצאים אולם חתונות?

איזה אוכל מגישים?

עבור קרובי משפחה מסוימים הדבר החשוב באמת זה האוכל באירוע. ההחלטה על הקייטרינג שלכם היא בעלת השפעה רבה על החוויות מאותה מסיבה, מסיבה זו לא מומלץ להקל ראש או להתפשר בהחלטה זו. אז השתדלו ללכת על אוכל באמת טוב ומנות בגודל אנושי. אף אדם לא אוהב לצרוך איזשהו אוכל תפל או אחד שמונח על צלוחיות קטנטנות. משתלם מאוד להשקיע טיפה כסף כדי להיות בטוחים שהאוכל הוא משובח וכמובן ממלא!

לא בטוחים לגבי מארגנת חתונות? שירים כבר מצאתם?

רק לאחר שפיטמתם את כלל האורחים, רצוי לשמח אותם, ויש שפע של דרכים לעשות את זה. עם מה מתחילים? לא ניתן לחשוב על חגיגה משובחת ולא להזכיר תקליטן. לא מתחשק לכם להביא איזשהו תקליטן? עם אחד כזה תוכלו להרקיד את חבריכם במשך החתונה... העבודה היחידה שנותרה לכם היא להיסגר מראש על סוג מוסיקה שאתם נהנים להאזין לו, ואת כל השאר התקליטן יבצע עבורכם.

עם שפע המידע שכאן, תכנון וארגון חתונה יוקרתיתאף פעם לא היה פשוט יותר... לעצות ואינפורמציה נוספת - תיכנסו לאתר http://www.nova-events.co.il/. זה הזמן להתחיל להתחתן!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article15983.aspx