כורסאות - כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי, מערכות ישיבה
נכתב על ידי: ד"ר גב
תאריך: 30/04/11

בימינו כבר ברורה חשיבותה של בריאות השלד, מחקרים רפואיים מראים כיההשלכות של ישיבה לא נכונה לאורך תקופות ארוכות גורמת לבעיות רפואיותשונות. כורסאות טלויזיה חדשות מיועדות לאפשר חווית ישיבה אולטימטיבית על ידי מנגנונים לפיזור עומסי לחץ באופן אחיד.

מעבר לתיפקוד הרגיל של כורסאות טלויזיה הן גם רהיט בעל משקל עיצובי בסלון. בקניית כורסת טלויזיה יש לדאוג להתאמה בין עיצוב הכורסה לבין שאר רהיטי הסלון וכן החלל בה כורסת הטלויזיה תוצב. עיצובים חדשים של כורסאות טלוויזיה יכולים להתאים לכל סלון עם שלל דוגמאות בד וסגנון. יצרני כורסאות הטלויזיהמשקיעים זמן רב ביצירת עיצובים המתאימים לצעירים ומבוגרים, וניתן כיוםלמצוא מגון רחב של עיצובים בגוונים ססגונים.  לפעמים אנחנו אוהבים לנמנםמעט על כורסאות טלויזיה, לכן כורסאות אלו חייבות להיות מסוגלות לתת לגוף אופציה למנוחה מלאה.ישנן גם כורסאות עיסוי בעלות מגוון מנגנוני עיסוי מתקדמים, או מערכות שיאצו. לכורסאות טלויזיה בדרך כלל יש גם הדום נפתח או נפרד המאפשר ישיבה אופטימלית.

בעבר היה נהוג שבסלון הבית תהיה כורסת נוחות אחת, אך עם המודעות ההולכתוגוברת לבריאות הגב וכן שעות השהייה הגדלות בחדר הסלון, בשל דרך החייםהמודרנית, כורסאות טלויזיה הפכו נפוצות יותר וכיום קיימות גם מערכות ישיבה שלמות.כאשר אנו יושבים בכורסת טלויזיה זו מספקת לנו את חווית הישיבהבמינימום הפעלת לחץ על הגוף שגן מצב הישיבה על כורסאות טלויזיה מחלק אתמשקל הגוף בין כל חלקי הגוף שבאים במגע עם המושב.
תוצאותיה של ישיבה ממושכת בצורה לא נכונה יכולות להיות בעיות בזרימת הדם ולהביא להרגשה של נימול או קור באיברים מסויימים. כורסאות טלויזיה פותחו גם על מנת לענות לצורך זה והן מיוצרות עם מנגנוני עידוד להזרמת דם וגם מערכות חימים.ישנן כורסאות טלויזיה המרופדות בריפוד טמפור שהינו חומר המתאים את עצמו למבנה הגוף של היושב עליו. כורסאות עיסוי אפילו יכולות לעזור לאנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים. תוספת של הדום קיימתבכורסאות טלויזיה ומאפשרת מצב של שכיבה מלאה. ההדומים בדרך כלל מתקפלים אלתוך הכורסה כשאינם נחוצים באמצעות ידית הזזה.
ישנו הבדל בתפיסה העיצובית במקומות השונים בהם מייצרים כורסאות טלוויזיה.עיצובאירופאי הינו בעל קווים מעודנים ולרוב תופס פחות נפח בחלל החדר. מעיצובאמריקאי ניצן לצפות לרובסטיות. בארץ מיוצרות כורסאות טלוייזיה איכותיותבמגוון גדול של דגמים. תוכלו אפילו להזמין לביתכם מומחה שיתאים כורסתטלויזיה לצרכיכם האישים. המחיר אולי יקר אבל ההשקעה מחזירה את עצמה בנוחותובריאות לכל המשפחה.
ריפוד עור הוא אחד הריפודים השכיחים בעולם אולםבמזג האוויר הנפוץ בישראל, עור יכול לגרום להזעה בחודשי הקיץ ולהיות קרירבתקופת החורף. ניתן לבחור עבור מערכות ישיבה ריפודים מבד, נעימים ואינם יוצרים הזעה, במגוון צבעים ודוגמאות.


 
אודות המחבר

חברת ד"ר גב הינה החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים.

ד"ר גב משווקת מושבים אורטופדיים, כסאות, כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי,כריות שינה, מזרונים, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי, מתנות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16186.aspx