היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
נכתב על ידי: קידום אתרים - SEO Israel
תאריך: 05/05/11

יותר ויותר ישראלים בוחרים כיום לטייל בחו"ל במסגרת טיול מאורגן. היתרונות של טיול זה רבים מאוד ואנו ננסה להציג אותם במאמר זה. טיול מאורגן למרוקו יהווה עבורנו דוגמה מייצגת ליתרונות אלו, שכן מרוקו נחשבת ליעד מועדף על ידי מטיילים רבים בשנים האחרונות, המחפשים יעד אקזוטי, שונה ומלא קסם.

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו

אחד היתרונות המרכזיים בבחירת טיולים מאורגנים באופן כללי, הוא העובדה שמסלול הטיול הוכן מראש על ידי גורמים מקצועיים. המשמעות היא שאותם גורמים מנוסים מכירים היטב את האזור ויודעים בדיוק לאן כדאי להגיע ועל מה כדאי לוותר מראש. פעמים רבות, יוכל המדריך שלך להוביל לאטרקציות בלתי צפויות, שייתכן שלא היית מגיע אליהם לבד.

יתרון משמעותי במיוחד בבחירת טיול מאורגן למרוקו, נוגע לנושא הביטחון האישי. בתור ישראלי, גורמי בטחון אינם ימליצו לך להגיע למרוקו ללא ליווי של איש בטחון. הסיבה היא שלמרות שיחסיה של מרוקו עם ישראל תקינים, עדיין מדובר במדינה מוסלמית. לכן, במסגרת טיול מאורגן, תדאג חברת התיירות לכל הסידורים הביטחוניים הנדרשים.

יעדים נבחרים במסגרת טיול מאורגן למרוקו

מכיוון שעבור חלק מהישראלים, טיול למרוקו יכול להוות גם טיול שורשים, היעדים אליהם תגיע במסגרת הטיול יהיו בחלקם בעלי ערך מוסף. מרוקו מציעה מגוון רחב של נופים, ממדבריות, דרך הרים מושלגים ועד חופים מרהיבים. רוב המסלולים כוללים ביקור במרקש, בעיר פאס, בהרי האטלס ובמדבר סהרה.

שום טיול מאורגן למרוקו אינו שלם בלי העיר מרקש כאמור, שמהווה עבור רבים את גולת הכותרת. תוכל לחזות בה במסגדים מפוארים, בשווקים צבעוניים, בחלק העתיק שלה ובחלק החדש והמודרני יותר, המזכיר לרבים את פריז. השוק המרכזי מתרכז סביב כיכר גמע אל פנע, אשר בה גם ניתן למצוא מופעי רחוב, מספרי סיפורים ועוד.

דוגמה לאטרקציה בעיר שרלוונטית במיוחד לישראלים היא הגטו היהודי או המלאח, בשפת המקומיים. מעבר לדרכים הצרות ולסמטאות הציוריות, תוכל גם לחזות בבית הכנסת הישן, בבית הקברות היהודי ובמזוזות שעוד נותרו על חלק מהכניסות לבתים העתיקים.

החוויה התרבותית של טיול מאורגן למרוקו

חלק עיקרי מכל טיול מאורגן הוא המפגש עם התרבות והמסורת המקומית. טיול מאורגן למרוקו אינו שונה מבחינה זו ומציע לך חוויה בלתי נשכחת עם האוכלוסייה הברברית המקומית. במגרת הטיול, תוכל אפילו להתארח אצל השבטים הברברים בעלי המסורת העתיקה, הממוקמים במדבר סהרה.

חווית האירוח מהווה יתרון משמעותי של הטיול המאורגן לאזור, שכן סביר להניח שלא היית זוכה לעבור אותה במסגרת טיול פרטי. חברות טיולים רבות יציעו לך גם לערוך מסע גמלים למאהל, להשתתף במעגלי תופים ושירה ברברית מסביב למדורה ועוד.

טיול מאורגן למרוקו - כמה פרטים טכניים

טיול מאורגן למרוקו מתחיל בדרך כלל בטיסה לנמל התעופה של העיר קזבלנקה, ממנה יוצאים באוטובוס לטייל ברחבי המדינה. תקפיד לוודא שהחברה איתה אתה נוסע מתחייבת לכלול במחיר הטיול את עלות האוטובוס היומית והמדריך. התחייבות זו תעזור לך לוודא שהם יהיו זמינים עבורך מידי יום, ללא תוספת תשלום.

אלמנט נוסף שחשוב שתיקח בחשבון לפני היציאה הוא מזג האוויר. מכיוון שבמרוקו סוררים תנאי אקלים מגוונים, חשוב שתארוז מלתחה בהתאם. למשל, בגדים קצרים שיתאימו לאזורים המדבריים יותר, בגדים ארוכים לערב ואפילו מעיל לפסגות הרי האטלס. בנוסף,גם טיול מאורגן לסקנדינביה כולל גם ביקור במקומות דתיים ולכן שים לב שאתה לוקח איתך גם לבוש צנוע.


 
אודות המחבר

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16362.aspx