מסיבת יום הולדת אגדית
נכתב על ידי: nataly28
תאריך: 09/05/11

מתחתנים בקרוב? אתם כבר מוכנים? כאן אפשר להבין את הדברים המשמעותיים אודות חתונות מוצלחות... אז בואו להכיר טוב יותר את התחום של האירועים: גני אירועים, הפקת ארועים וסידורי פרחים!

יש לכם כבר גן אירועים לחתונה?

הפרט הראשון בכל ארוע, הוא המיקום שבו תינשאו. זה עשוי להיות אולם ארועים, ויכול להיות ביער. רק בתום בחירת המקום בו יתקיים הארוע, ניתן יהיה לתכנן את תאריך, סוג החתונה ולבצע בחירה של הדברים הזעירים שיהפכו את ערב החתונה לחוויה מוצלחת. מוכנים להתחיל?

לפי מה להחליט על אולם חתונות? מחפשים בדחיפות גני אירועים?

הרבה מהזוגות שמתחתנים מתחבטים בינם לבין עצמם רבות טרם בוחרים, בשל סיבות רבות. אולמות חתונה הינם שונים במדדים רבים; כמות המוזמנים המקסימאלית, רמת העיצוב במקום, אופן ההגשה וגם המיקום הגיאוגרפי בישראל. מומלץ לדעת איזה ארוע תמיד חלמתם לתכנן, זה יעזור במציאת אולם האירועים הרומנטי ביותר…

אם אתם באים לאולם חתונה על מנת לבדוק את המקום, שימו לב לדברים האלה: הגן מספיק נקי וסטרילי? האם הגודל מתאים למספר המוזמנים? כמה נותני שירות מסתובבים במקום? אנשים לא אוהבים חרקים באולם או, למשל, שירות גרוע... על מנת למנוע פאדיחות של הרגע האחרון, תשימו לב שאתם שואלים את השאלות שלכם!

פה אין מקום לטעויות!

את החתונה שלכם תעברו רק פעם אחת (או כך לפחות אנו מקווים...), בדיוק מהסיבה הזאת אין כאן טעויות נסלחות. אז כיצד מתכננים את זה בלי בעיה? הדרך הטובה ביותר היא לא להסכים להתפשר על פרטים קטנים! לדוגמא, אם דימיינתם מיקום חתונה עם מפל מים, אז אתם זכאים לקבל זאת…

מה השלב הבא?

אם כבר יש לכם אולם אירועים - אפשר להתייחס אל הדברים האחרים. למשל, סוג של סידור פרחים מקצועי... אם איכשהו עוד לא ידעתם שיש כזה דבר, אז זה בעצם אמנות לכל דבר. עם מומחים אמיתיים שיש להם מעט ניסיון בעיצובים ונוי, ניתן ממש בקלות לגרום לכך שהארוע שלכם יהיה הכי מרהיב וייחודי. באמצעות שימוש בזרי פרחים, רק דוגמא קטנה, אפשר לשדרג את את מקום החתונה. המוזמנים שיגיעו לחתונה ירגישו מההתחלה שמדובר על איזשהו ארוע לא מהעולם הזה והם יהנו כפי שכנראה עוד לא יצא להם אי פעם... אולי זה יהיה האירוע שלכם!

לאחר שסימתם לדאוג לעיצוב, ניתן לטפל בדברים חשובים…

לרובנו נקרתה ההזדמנות פעם לבוא לאירוע. אירועים מהסוג הזה נראים לרוב דומים - נקניקיות על מקל, יין לבן ומוזיקה חרדית. אם ברצונכם לתכנן חגיגה מסוג שונה, קיים צורך בקצת תכנון מוקדם ואפילו יצירתיות. באופן זה, ימשיכו להזכיר את טקס החתונה שלכם במשך חודשים... מתים להשיג אולמות אירועים?

קודם כל - בוחרים את המזון!

עבור רובנו הפרט המעניין היחיד הוא האוכל בארוע. ההחלטה על שירות הקיטרינג תשפיע משמעותית על שביעות הרצון מהמסיבה הזאת, לכן מאוד רצוי שלא להקל ראש בהחלטה הזו. מומלץ להשתדל לבחור אוכל משובח ומבחר מנות בגודל אנושי. אין אדם שבאמת מעוניין לצרוך אוכל מטוגן בטעם רע או דווקא כזה שבא בצלחות קטנטנות. משתלם מאוד לבזבז מעט כסף בשביל להיות בטוחים שהאוכל הוא ממש טוב וכמובן משביע!

מה זה אירועים עסקיים? מוסיקה עוד לא בחרתם?

אחרי שפיטמתם את כל האורחים, רצוי לבדרם, וקיימות הרבה דרכים לעשות זאת. קודם כל, אי אפשר להעלות נושא כמו חגיגה ראויה בלי להזכיר דיג'יי. שהרי למה לא להביא איזשהו דיג'י מקצועי? באמצעותו אתם יכולים להרקיד את כל האורחים במשך כל האירוע... כל שנשאר לכם זה להיסגר מראש על ז'אנר מוזיקה שאתם נהנים להאזין לו, ואת שאר העבודה יעשו בשבילכם.

עם כל המידע שנמצא פה, תכנון והרמת אירוע מוצלחאף פעם לא היה קל יותר... לטיפים ועוד אינפורמציה - גלשו לאתר http://landing.brenerhill.co.il/. שיהיה במזל טוב!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16431.aspx