בת מצווה בטבע
נכתב על ידי: nataly28
תאריך: 29/06/11

חולמת להפתיע את האורחים שלך?

כל אחד שהתנסה בעבר בארגון אירוע מכיר את הבעיה הבאה - איך אפשר לארגן ארוע מדהים שיהיה באמת מקורי? אפשר להדהים את האורחים שהזמנתם ללא הקלישאות הידועות? איזה מומחים להזמין? על מה לשפוך כסף ובאילו דברים להתקמצן? ולא התחלנו לדבר עדיין על אירועים בשרון...

ככה זה, בשנות האלפיים עריכת ארוע גדול מצריך לא מעט מאמץ, אולם קיימת אופציה שתמיד תהיה מיוחדת - אירוע בטבע. חתונה בחוץ ולא במתחם ארועים מקורה היא עודנה חוויה שלא מוכרת לרובנו (שהורגלו בארועים שונים לגמרי), אבל יש לה היכולת להפוך את האירוע הקטן שלכם למסיבה הגדולה של השנה!

חוגגים ארוע בחוף הים

כאשר אומרים את המילה ארוע אתם מתחילים לחשוב בכיוון אירועים בטבע? המתינו רגע, קיימים מספר רעיונות שכדאי לכם לגלות לפני. רק בזמן האחרון אנשים התחילו לשקול את הרעיון של תכנון אירוע בחוף או ביער, אולם למרבית האנשים עדיין מדובר על משהו הזוי. האם ניתן לארגן מאות או עשרות אורחים במקום לא מקורה? מה לגבי סידורי ישיבה? ומה עם שירות קיטרינג?

לאחרונה מסיבה בחיק הטבע נהייתה פופולרית וישנם נותני שירות רבים שמתמחים בתכנון ארועים בחיק הטבע. ואכן קיימים חברות קיטרינג, תקליטנים מקצועיים ואפילו חברות עיצוב אירועים שיוכלו לעזור לכם בלי קשר למיקום, בחוץ או בפנים.

חסכוני יותר, מדהים יותר והרבה יותר כיף!

פשוט תשכחו מכל המראה של שולחנות דחוסים על רחבת ריקודים תחת אורות מחליפי צבעים, כדאי לשכוח גם מהבגדים הרשמיים מדי והתחושה החונקת. במקום דמיינו איך כל המוזמנים שלכם ינועו במרחב, יתפעמו מהאירוע ורק ירצולהחמיא לכם על הרעיון הזה…

פסטורליות מתאימה לכם? יש רק צורך לבחור מקום לארוע? מזל שהגעתם לכאן. בשביל עוד אינפורמציה על גני אירועים במרכז ולטיפים שבהחלט יעזרו לכם לתכנן ארוע שאיש לא ישכח, אתם מוזמנים להקליק על הלינק הבא http://www.skyearth.co.il/. בהצלחה!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article17788.aspx