קול פנימי של השטן - למה קול פנימי - ידיעה פנימית - אינטואיציה - תחושת בטן, למה כל אלו הם -השטן-?
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 11/07/11

קול פנימי של השטן - למה קול פנימי / ידיעה פנימית / אינטואיציה / תחושת בטן, למה כל אלו הם *השטן*?

כי השטן, רוצה להתעלל באדם. ואם השטן יבוא לאדם ויאמר לו, שהוא רוצה להתעלל בו ולעשות לו רע, הרי שהאדם לא יסכים להקשיב לשטן, ואז השטן לא יוכל להתעלל בו. אז מה עושה השטן? השטן בא לאדם בדרכים מתוחכמות, ומדבר איתו. אבל הוא גורם לאדם להאמין, שזה לא הוא השטן שמדבר איתו, אלא שזה הקול הפנימי שלו של האדם, שמדבר איתו. והאדם בעצם מקשיב לשטן עצמו, ורק נדמה לו, שזה הקול הפנימי שלו שמדבר איתו.

והשטן מתחזה בפני האדם, בכל מיני דרכים מתוחכמות, שגורמות לאדם לחשוב בטעות, שהקול של השטן, הוא בכלל הקול הפנימי שלו עצמו. והשטן מלביש ומסתיר את עצמו בהרבה דרכים ובהרבה צורות, כגון תחושות בטן / אינטואיציה / קול פנימי / ידיעה פנימית וכיו"ב. שהאדם בטוח, שאיזו ישות טובה רוצה לעזור לו, והוא לא מבין ש*כל* הקולות שיש לו בראש, ו*כל* תחושות הבטן שלו, ו*כל* האינטואיציה שלו, ו*כל* הידיעות הפנימיות שלו, הן כולן כולל כולן, צורות שונות של השטן.

ואפילו התחושה הפנימית ביותר של האדם, שהוא עצמו קיים, גם היא מהשטן. ולא רק שהיא מהשטן, אלא היא השטן עצמו. כי תחושת הנפרדות של ה"אני", היא עצמה השטן, שהוא שורש הרע. כי תחושת הנפרדות של ה"אני", היא הסיבה היחידה לכך, שהאדם כל הזמן מרגיש שחסר לו משהו.

ונזכיר, כי השטן עצמו, הוא עצמו שליח של אלוהים האמיתי, שהוא כולו טוב. ויש פנימי, אבל יש פנימי עוד יותר. והפנימי, הוא השטן. אבל הפנימי יותר מה"אני" של האדם, הוא אלוהים האמיתי. וכל ה"אני" הפנימי השטני של האדם, הוא רק מתחושת ה"אני" והחוצה. אבל לפני ה"אני", הוא אלוהים ממש וכולי. וכפי שיתבאר בהמשך.

ובהתחלה, השטן מביא לאדם כל מיני תחושות בטן, שנראות לאדם כאילו הן עוזרות לו. ומצד האמת, *כל* תחושות הבטן של האדם, *רק* מזיקות לו...

המאמר מאת להיות אלוהים שבך + מאמן אימון אישי ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | מאמן אימון אישי להיות אלוהים שבך

הכנס לאתר ותהנה מעוד ייעוץ אישי בנושא מציאות רעה, החלטיות, השכל, הסוד, להתעלם ועוד ...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18303.aspx