האירוע המושלם
נכתב על ידי: nataly28
תאריך: 12/07/11

חולמים על האירוע המושלם? מי לא חולם על אירוע שלא יפסיקו לדבר, אולם מה באמת אנשים זוכרים מאירועים? השמלה הנוצצת, איכות האוכל שהוגש, הריקודים, וכמובן את האולם. יתכן שתופתעו מהתוצאות, אך למרבית האנשים אותם מאפיינים חשובים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

בחירת האולם


מקום האירוע שתבחרו מיועד לשקף אתכם ואת מה שחשוב לכם. וילה בצפת תשקף יחודיות, חתונה על הים תעיד על ילדותיות מבורכת, גן או אולם מפואר יקרין את עושריכם בעוד גן או אולם חמים יעיד על משפחתיות .

זכרו שהכי קל לחלום על אירוע מפוצץ והדור, אולם לעיתים שהתכנון מסתיים מבינים בעלי השמחה כי זה לא באמת מה שלמעשה הם דמיינו. אז לפני ששוכרים אולם או גן אירועים תבחנו את הנושא ותחשבו אם אכן האולם הזה מתאים לכם .

מה אוכלים?

הסתיים העיסוק עם אולם אירועים? לדעת כלל האורחים אחד הנושאים המורכבים ביותר הוא התפריט שיוגש למוזמנים. לחלקכם זה אולי ישמע קצת יומרני, אבל אורחים מרגישים צורך ליהנות והדבר המרכזי בחשיבותו הוא האוכל שמוגש.

טרם בחירת התפריט תחשבו מי הם האורחים שיהיו החלק המשמעותי ביותר ביומכם החשוב. אם מדוברבאורחים המהמעמד הממוצע, שמעדפים אוכל ביתי, מומלץ ללכת על אוכל עממי יותר. במידה ומדובר בח'ברה מדור 2010 אז תלכו על תפריט צמחוני, אם זו מסיבת ילדים ומרבית המוזמנים יהיו בה נערים ונערות אז כמובן כדאי ללכת על מתכון ילדותי יותר המכיל נקניקיות, עוגת שוקלד ועוד.

יעזור לכם אם תזכרו כי בלתי אפשרי שכולם היו מרוצים, אי לזאת כדאי לבחור אוכל עממי ומורכב, חדשני ומוכר. כך יהיולכלל האנשים הרבה אופציות להחליט מהם. לסיום, ברוב המקרים עדיף שיהיו לכם הרבה אופציות מאשר רק מנותבודדות.

עיצוב המקום

במקרה שיש לכם זמן וזה חשוב לכם להשאיר רושם על המוזמנים שלכם, תחשבו על רעיון מקורי, משהו יחודי והדור ובנוסף על זה משהו שאולי חשוב לכם להקנות. בדומה לבחירת מקום הארוע, גם כן העיצוב שתבחרו משאיר רושם רב.

בכל מה שקשור בעיצוב לחלוטיןאין סוף לרעיונות ; אפשר לעשות הכל, או, לדוגמא, להדגיש רק דברים אחדים; צבעי האירוע (ארוע בכתום, עיצוב בשני צבעים), אביזרים (חול-ים,עצים) עיצוב הפרחים וכו', רק תיתנו לדמיון שלכם לנסוק. לא פעם קורהשטקס אישי משתנה להיות גם האירוע שלההורים של בעל השמחה, על כן דווקא בנושא זה, זה המקום המתאים לתת ביטוי למה שקריטי עבורכם.

מה עם אולם אירועים במרכז?

לעיתים הכי קל לנסות לרצות את כולם, אבל תזכרו תמיד שאחרי הכל זה האירוע שלכם. אם משהו ממש חשוב לכם, שאתם לא רוצים לוותר עליו אף על פי שהוא, מפריע לאחרים, אז תעמדו על הרגליים האחוריות. תסבירו למי שזה מציק לו בדרך הכי שקטה ורגועה שבסוף מדובר הרגע שלכם. הקשיבו לתחושת הבטן ובחרו בדבר שהכי קריטי לכם.

אם אתם עדין צריכיםמידע חשוב בנושא נושא זה המשיכו לקרוא כאן למה אתם מחכים?

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18421.aspx